Gönderen Konu: SAC EKİMİ İÇİN TAVSİYELEİRİNİZİ BEKLİYORUM  (Okunma sayısı 396 defa)

düzelicezinşallah

• Yeni üye
  • *
merhaba yaşım 25 önümüzdeki şubat 26 oluyorum ve askere gideceğim. askere tek gidiş sebebim saç ekimi gidip gelip saç ektirmek istiyorum. 4 yıldır sac dökülmem var gectiğimiz hazirana kadar hair forte xpecia bir arada kullanıyordum ancak son zamanlar hairforteden kaynaklı sacımda aşırı kasıntı deride dökülme hassaiyet başaldı bende bıraktım toppik kullanmaya başladım. düzelmiş oplanmış olan saçlarım tekrar gitti eski haline döndü toppikle de alakası olabilir ilacı bırakmakla bilmiyorum ama cok sıkıldım saç konusundan hem maddi hemde zaman kaybından cok yoruldum ektirmek istiyorum.  Askerliği yapmadığım için herkes askere git gel öyle ektir diyor hatta Serkan aygın klinik ile wp üzerinden görüştüm onlarda aynısı iletti ama ben 1 sene daha sabretmek istemiyorum askerlik tecilim 2 sene daha var minimum sonrasına da bakarım gitmeyip hemen ektirsem mi yoksa gidip gelip temmuz gibi mi ektirsem?

saçlarımın acıklığı fazla sakaldan fazla toplattırsam nasıl olur?

ekim sürecinde kullanılan ilaçlar bırakılınca etkisi gecip sacta yine azalma oluyormu?

birde ekim icin nereyi tavsiye edersiniz ?
 dökülme bu şekilde :

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: SAC EKİMİ İÇİN TAVSİYELEİRİNİZİ BEKLİYORUM
« Yanıtla #1 : 15 Ekim 2021, 14:12:20 »
Donör resminiz ?
Global Moderator

düzelicezinşallah

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 15 Ekim 2021, 14:29:01 »
donör bölgesi

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 15 Ekim 2021, 14:41:37 »
 ekimde varolan çok saçın ölür.ondan finasterid ile 6 ay saçı guclendir oylr gir ekime ve finasteridi sonrada devamlı kullan
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 15 Ekim 2021, 15:21:27 »
Öncelikle kendi saçların gidici yani saç ekimi yaptıracaksın ama dökülmen devam edecek sonra sanacaksın ki saç ekimi başarılı değil:)

Bu saçları finasterid ile güçlendirmen gerekiyor tabi bu sürede donör de güçlenecek  tabi kullanmak tercih meselesi
Şimdi sana senin için çok doğru bir planlama yapıyorum saç ekimi yaptırmaya karar verince
Bu planlamayı takip etmem inan senin için en doğru adım olacak

2 ekim gerekiyor
Tepe bölgen verteks ileri 2 ekime atıyoruz

Planlaman ilk ekim için ön çizgi ve geriye doğru çizgim alana kadar ekim yaptırmalısın
Global Moderator

düzelicezinşallah

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 15 Ekim 2021, 15:46:49 »
ilgilenip tavsiye verdiğiniz için teşekkür ederim mutlaka dikkate alacağım. Ama bir sorum daha var bu finasteridin bir kullanım süresi yok mu ekim öncesi veya sonrasında şu kadar kullanılsa yeter bırakabilirsin denilecek yani yıllarca buna bağlı mı kalınacak? birde finasterid yerine günde 2 tane xpecia hap da iş görür mü? finas kadar olmasada %50 si kadar etki etsede onu kullanmak daha mantıklı olur mu? malum bin de bir de olsa kalıcı etki durumu var emin olamıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 15 Ekim 2021, 15:48:45 »
Rica ederim şimdi başlayıp bir kaça ekim yaptırsan 12 ay sonumda istersen kesebilirsin

Bu sürede saç çıkışına destek olur var olan saçınıda ekimden olumsuz etkilenmesini azaltır

Ama dediğim gibi kullanmak senin kararın araştırmadan kullanma ya da doktora danışmadan
Global Moderator

düzelicezinşallah

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 15 Ekim 2021, 16:25:13 »
ekim konusunda da kararlıyım finasteridi de daha detaylı araştırıp birkac doktorla görüşmekte fayda var fikirleriniz icin cok sağolun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 15 Ekim 2021, 16:26:54 »
ekim konusunda da kararlıyım finasteridi de daha detaylı araştırıp birkac doktorla görüşmekte fayda var fikirleriniz icin cok sağolun

Rica ederim
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram