Gönderen Konu: Saç ekimi için tavsiye - yorum bekliyorum  (Okunma sayısı 662 defa)

janjakrusso

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi için tavsiye - yorum bekliyorum
« : 04 Ekim 2020, 22:40:25 »
Merhabalar, 27 yaşındayım. 5 senedir saçlarım kademeli olarak dökülüyor. İlk başta arka tepe dökülmeye başladı. Burayı topik ile kapatarak çözüm buluyordum. Son 1 senedir ön taraf dökülmeye açılmaya başladı. Artık ön tarafa şekil vermek zor bir hal almaya başladı. Saç dibi gözüküyor. Bu kadar hızlı dökülme moralimi çok bozuyor. Daha önce hiç bir doktor ile görüşmedim.

Daha önceleri benzer duruma sahip operasyon yaptıran varsa ve genel olarak yorum yapmak isteyen herkesten yorum rica ederim. Ayrıca istanbulda yaşıyorum doktor yorumlarınızı da rica ederim.

Salvador

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi için tavsiye - yorum bekliyorum
« Yanıtla #1 : 04 Ekim 2020, 23:03:33 »
Merhabalar, 27 yaşındayım. 5 senedir saçlarım kademeli olarak dökülüyor. İlk başta arka tepe dökülmeye başladı. Burayı topik ile kapatarak çözüm buluyordum. Son 1 senedir ön taraf dökülmeye açılmaya başladı. Artık ön tarafa şekil vermek zor bir hal almaya başladı. Saç dibi gözüküyor. Bu kadar hızlı dökülme moralimi çok bozuyor. Daha önce hiç bir doktor ile görüşmedim.

Daha önceleri benzer duruma sahip operasyon yaptıran varsa ve genel olarak yorum yapmak isteyen herkesten yorum rica ederim. Ayrıca istanbulda yaşıyorum doktor yorumlarınızı da rica ederim.
Öncelikle finastreide başla senin donor bölge de yoksa gidiyor.Agresif norwood 7 potansiyel dökülmesi diyorum ben bu tarza donor de gidiyor çünkü ve bu tarz bir dokulmede ilerde Ekim çok zor korumazsan alınacak kök dahi kalmayabilir karar senin
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

janjakrusso

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 07 Ekim 2020, 13:04:24 »
Finastreid ile ilgili çekincelerim var. Kullanmaya çok sıcak bakmıyorum. Düşük oranlı da olsa problemler oluşabileceğinden çekiniyorum

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 07 Ekim 2020, 13:18:30 »
Finastreid ile ilgili çekincelerim var. Kullanmaya çok sıcak bakmıyorum. Düşük oranlı da olsa problemler oluşabileceğinden çekiniyorum
Yani tavsiye bizden uygulamak senden karar senin
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 07 Ekim 2020, 18:08:16 »
Genetic dokulmen var. doktorun yaprbilecegi pek birsey yok proscar onerir muhtemelen. Onu da sen kullanmiyorsun.
Bekleyip ilerde ekim yaptiracaksin donor kalirsa
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 07 Ekim 2020, 21:46:57 »
Finasterid kullanmak istemiyorsanız en azından kerozan tb benzeri bir desteğe başlayınız.

janjakrusso

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 08 Ekim 2020, 10:46:57 »
Genetic dokulmen var. doktorun yaprbilecegi pek birsey yok proscar onerir muhtemelen. Onu da sen kullanmiyorsun.
Bekleyip ilerde ekim yaptiracaksin donor kalirsa

Şu an yaptıramaz mıyım ekim işlemi ? O şekilde belirtmenizin özel bir nedeni var mı ?

Burak06

• Full Member
« Yanıtla #7 : 08 Ekim 2020, 19:09:12 »
Saçınız muhtemelen 30 a kadar daha hızlı bir sekilde dökülmeye gidecek.Benim tavsiyem finansa başlayıp mevcut saçı koruyup dönör bölgesi guclendirmeniz.1 sene sonrada ekim düşünürsünüz öylece.Onuda kullanmam derseniz karar sizin.Ancak bizler tavsiye verebiliriz.

Facebook Twitter Instagram