Gönderen Konu: Acilinden Öneri Bekliyorum Arkadaşlar  (Okunma sayısı 6503 defa)

adaismail

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Acilinden Öneri Bekliyorum Arkadaşlar
« : 08 Ağustos 2017, 02:55:10 »
Merhabalar, 2 yıldır karar aşamasındaydım. Artık kararımı verdim ve saç ekimimi en uygun yere yaptırmak istiyorum.

Sadece şuana kadar Serdar Sökrem ile görüştüm, kimse ile görüşmedim başka. Oda 3500 + 6 ay sonra bir 3500 greft daha ekeriz dedi.
Sizce kime yaptırmalıyım, Ankara da yaşıyorum ama başka bir şehire de gidebilirim. Bütçem max 10.000 tl, sizce kaç greft ektirmeliyim tek seferde.

Dökülmem durdu, yaşım 32 ve yağlı bir cildim var. Donör bölgem zayıf gibi duruyor ama saçım kısa olduğu için şuan 2 numara falandır. Donör bölgem baya sık ve saç tellerim oldukça kalın.

Özgür Nalbant, Jale Şenyurt ve Serdar Gökrem arasında kaldım. şimdiden yorumlarınız için teşekkür ediyorum

buda gecen yıl koray hocadan gelen mail.

adaismail

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Acilinden Öneri Bekliyorum Arkadaşlar
« Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2017, 02:56:05 »
ekler

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 08 Ağustos 2017, 07:38:22 »
sitede serdar gorkeme ektirenlerle temasa gecersen daha iyi aydınlatırlar
saçları ekmeydi dersin

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 08 Ağustos 2017, 11:26:21 »

Tipik Koray Erdoğan açıklaması
saç tellerin kalın
4000-5000 gref harcanarak ön bölgeye güzel ekim yapılabilir.

HLC ye de mail atmalısın ordan Koray Erdoğandan daha cesaretli
bir görüş de onlardan al
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2017, 11:28:25 Gönderen: ismael »

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 08 Ağustos 2017, 11:33:35 »

saç tellerin kalın

bir görüş de onlardan al
Cesaret ? Önemli olan cesaret degil işlemi en doğru şekilde yapabilmek!.. Hlc nin forumda 3/veya 4 Patlayan ekimi var biride forumun Admini Reci nin ekimi..

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 08 Ağustos 2017, 12:11:45 »

saç tellerin kalın

bir görüş de onlardan al
Cesaret ? Önemli olan cesaret degil işlemi en doğru şekilde yapabilmek!.. Hlc nin forumda 3/veya 4 Patlayan ekimi var biride forumun Admini Reci nin ekimi..

Eger konu cesaret ise Arenamed i tek gecerim. 7000 greft tek seans ucurur bu kafayi:)

adaismail

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 08 Ağustos 2017, 12:55:51 »
Peki Jale Şenyurt için ne düşünüyorsunuz arkadaşlar, bu ekimde başarı sağlayabilirmiyiz.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=2243.0 şu arkadaşın saçı ile hemen hemen aynı dökülmem

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 08 Ağustos 2017, 13:55:37 »

saç tellerin kalın

bir görüş de onlardan al

Eger konu cesaret ise Arenamed i tek gecerim. 7000 greft tek seans ucurur bu kafayi:)

ne alakası var Arenemad ile
Koray işine geldiğine ekim yapıyor
bu arkadaşa ekime uygun değil demek buna örnek
doktor hasta seçiyor
ilk önce hastanın beklentisi önemli adam belki sadece ön bölgeye 4000 greflik ekimden memnun kalacak
bir daha ekim gerçekleştimeyecek

HLC  yine sakal ve vucut kıllarını türkiyede en iyi kullanan ekim merkezlerinden biri
açıklığı düşünürsek faydalı olabilir

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 08 Ağustos 2017, 15:40:17 »

saç tellerin kalın

bir görüş de onlardan al

doktor hasta seçiyor
ilk önce hastanın beklentisi önemli adam belki sadece ön bölgeye 4000 greflik ekimden memnun kalacak

HLC  yine sakal ve vucut kıllarını türkiyede en iyi kullanan ekim merkezlerinden biri

Hiç birbirimizi kandırmayalım, hiç kimse önümde saçım olsun tepe uçak iniş pisti gibi açık kalsın diye bir beklentiye girmez.
Koray hocada , mutallip hocada hasta seçer dogrudur, seçmezse hata zaten. Hasta seçmeyen gel ekeriz diyip alayına 5500 ekenlerin durumu ortada.
Bu işin en çok puan kazandıran noktası doğru analiz , planlama Ve hasta seçimi.Hocanın hasta seçmesi, sen uygun degil demesi hocanın işi bilmemesinin,kendine güvenmemesinin,korkuyor olmasının degil bu işi hakkıyla iyi yapmasının bir göstergesidir.
HLC nin güzel Ekim'leri var ama patlayan Ekim'lerinide görmedik degil.Bunun sebebi hastayı iyi seçememesidir.

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 08 Ağustos 2017, 16:10:46 »

saç tellerin kalın

bir görüş de onlardan al

doktor hasta seçiyor

Hasta tabiki seçiçek ekim krıterlerine uygun olan kişilere ekim yapacak önüne gelen her hastaya Ticari davranıp ekimimi yapsın bir çok merkez gibi? Forumdan iyi hatırlıyorum Koray erdoğan ın ekim yaptırma mutlu olmassın açıklıgın doner bölgeni kapatacak kapasitede degil dediği bir arkadaşa Hlc ekim yaptı sonuç ekim patladı hastanın ücreti geri ödendi. Bumudur cesaret ? Bence mantığını daha iyi araştırıp anlamalısın herkese saç ekimi olmaz bazı insanlar ekim yaptırdığına pişman olabilir yada  kapatıcılık okadar ücret ödemesine değmez açıklığı fazladır donör zayıftır. Koray erdoğan galiba size ekime uygun degilsiniz dedi ondan kızgınsınız.. neyse herkes için hayırlısı
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2017, 16:14:41 Gönderen: vogueman »

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 08 Ağustos 2017, 17:01:45 »
ön orta bölgedeki saçlı alanı göz ardı edersek nw7 diyebiliriz size. koray hoca en ufak bir risk görürse girmez o topa. kimle görüşürseniz görüşün ama bu kafa tek seansla kapanmaz. bence önce ön ve ortayı halledin ilerleyen dönemlerde de vertekse girersiniz (tabi dönor sizi yarı yolda bırakmaz ise)

adaismail

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 08 Ağustos 2017, 17:11:02 »
Jale Şenyurt hoca ile anlaştık, 2 gün üst üste ekim yapılacak. Sakal dan da tepe kısmına 800 greft kullanılacak. inş hayırlısı olur. operasyonum ayın 21 - 22 sinde. koruda yapılacak.

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 08 Ağustos 2017, 18:16:40 »
Jale Şenyurt hoca ile anlaştık, 2 gün üst üste ekim yapılacak. Sakal dan da tepe kısmına 800 greft kullanılacak. inş hayırlısı olur. operasyonum ayın 21 - 22 sinde. koruda yapılacak.

çok doğru bir karar vermişsiniz. jale şenyurt piyasada kendini ispatlamaya başladı. bizim forumda benimalnımgeniş nickli arkadaşımıza çağ atlattı. bomboş bir kafanın şuanki durumuna bakmalısınız. gerçekten mucize bir ekim olmuş.. https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=882.msg18738#msg18738

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 08 Ağustos 2017, 19:22:36 »

hayırlı olsun
diğer sen çok bilmiş arkadaşlara bakma Koray Erdoğanın sana ekim yapmamasının nedeni
senin ekime uygun olmaman değil  sadece kendisinin hasta seçmesinden kaynaklınıyor

sadece ön bölge ekimi demiştim  bir arkadaş herkesin beklentisini kendi beklentisini sanıyor

ona bir örnek
bu arkadaşa benzer bir açıklık

hiçbir ilaç kullanmadan hemde

reci yi anlatmışsın ilk ekiminde de başarılı olmadı 2. ekiminde de
demek ki farklı bir nedeni vardı

diğer HLC nin patlayan ekimlerini bulursan sevinirim
çünkü oraya ektirme planım var

adaismail

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 08 Ağustos 2017, 22:27:20 »
koray erdoğan duyduğum kadarı ile zaten türk hastalara çok bakmıyormuş. sitesinde de türkçe dil bile yok zaten. hayırlısı olsun diyelim, umarım jale hoca beklentimi karşılayan bir ekim yapar, ekimde çekilen tüm fotoları burada paylaşacağım.

Facebook Twitter Instagram