Gönderen Konu: Traşsız Saç Ekimi Yaptırdım Sonuçları Buradan Devamlı Paylaşacağım  (Okunma sayısı 3277 defa)

aragorn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba bende burada ki bir çok insan gibi saç dökülmesi sorunu ile karşı karşıya kaldım ve sonunda karar vererek Dr. İlhan Serdaroğluna kendimi emanet ettim fakat kesinlikle traşlı saç ekimi istemiyordum dönor bölgede hemde ekim yapılan bölgede İlhan bey sağolsun bunu yapabileceğini söyledi ve 3 ağustosta operasyonu gerçekleştirdik size operasyon öncesi operasyon günü malesef ekilen yeri değilde alınan bölgeyi çektim ve 6. günde ki fotoyu sırası ile paylaşıyorum

Ekim Öncesi

Ekim Günü Donor Bölge

6. gün donor bölge sadece burada küçük biryer kaldı belli olan

6. gün üstten ön taraf saçlarımın öndekiler hariç diğer kısımlarını arkaya doğru taradım öndekilere çok ellemedim zarar vermemek için.

Buda yine tam kamufle yapmadan çektiğim bir foto 6. gün zaten kendi saçlarımla istediğim anda tamamen kapatabiliyorum hiçbirşey gözükmüyor sadece arkada ki ufak donor bölge belli oluyor bunun dışında gayet güzel bir operasyon geçirdim sizlerle paylaşacağım gelişmeleri gün gün

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
çok saol bu tarz yenilikçi paylaşımlara ihtiyac var
saçları ekmeydi dersin

Tesla

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Küçük bir açıklık dışında gayet iyi görünüyor

html

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun  Dökülmeler saçkıran şeklinde gibi sanki. Sondurum varmıydı d aha net foto ile gürsek süper olur vallahi

Facebook Twitter Instagram