Gönderen Konu: Fin tek başına yeterli mi? Yoksa minox la birlikte daha mı mantıklı?  (Okunma sayısı 852 defa)

Furkanoz

• Yeni üye
  • *
Merhaba iyi forumlar. Bugün doktor kontrolünde finasteride başladım. Ayrıca demir ve vitD  takviyesine de başladım. Sorum temelde iki tane:

1-) finasteride minoxla kullanılması çok yaygın ve aslında güzel sonuçlar da alınıyor. Fakat benim saçımda halihazırda kepek sorunu var. Sizce mantıklı olur mu?
2-) buna ek olarak kepek haricinde minox bildiğim kadarıyla döngüler vasıtasıyla düzenli dökülme yapıyor, açıkçası bu yüzden biraz ön yargılayım. Sizce finas. + vitamin takviyelrti yeterli olur mu?

Furkanoz

• Yeni üye
  • *
kimse yok mu yardımcı olabilecek acaba?

slade23

• Hero Member
Kardeşim geçmiş olsun Allah şifa versin. Tedavini doktorun belirlediği şekilde 5-6 ay yap fayda göremezsen ilave yaparsın şimdiden fazla yüklenmeye gerek yok
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Furkanoz

• Yeni üye
  • *
Kardeşim geçmiş olsun Allah şifa versin. Tedavini doktorun belirlediği şekilde 5-6 ay yap fayda göremezsen ilave yaparsın şimdiden fazla yüklenmeye gerek yok
Teşekkür ederim sağ olun. Minoxun ne gibi ağırlığı olabilir ki?

slade23

• Hero Member
Teşekkür ederim sağ olun. Minoxun ne gibi ağırlığı olabilir ki?

Sürekli kullanman gereken bir ilaç daha dahil edeceksin hayatına mesela en basitinden. Belki saçların fin ve vitlerle toparlayacak. Gerek var mı ?
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

Furkanoz

• Yeni üye
  • *
bakalım abi, dediğim gibi hem zahmetli hem de kepek problemim beni korkutuyor. Bu arada maşallah senin sonuçların da güzelmiş

slade23

• Hero Member
Teşekkür ederim kardeşim darısı başına. Devam edebileceğin en az ve masraflı tedaviyle ilerlemeye çalışman çok daha mantıklı olur
avodart&minox&xpecia

tedavim

Cardozoo

• Hero Member
bakalım abi, dediğim gibi hem zahmetli hem de kepek problemim beni korkutuyor. Bu arada maşallah senin sonuçların da güzelmiş
Bende de kepeklenme yapıyor. Hatta temple peaklerde bile kepek gördüm :). H&S clinical strenght kullanıyorum. Bayağı iyi geliyor.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

Execuvite

• Hero Member
Finasterid tohumdur minoxidil ise tohuma dökeceğin sudur. Ektiğin tohum iyi kötü çıkar ama sulama yaparak desteklersen daha güzel sonuç alırsın.

Cardozoo

• Hero Member
Finasterid tohumdur minoxidil ise tohuma dökeceğin sudur. Ektiğin tohum iyi kötü çıkar ama sulama yaparak desteklersen daha güzel sonuç alırsın.
Hocam minoxidili kendiniz mi yapıyorsunuz? Yapıyorsanız tozu nereden alıyorsunuz?
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

Execuvite

• Hero Member
Hocam minoxidili kendiniz mi yapıyorsunuz? Yapıyorsanız tozu nereden alıyorsunuz?

Kendimiz yapıyoruz kozmetik kimyada çalışan arkadaşım hem bana hem abisine yapıyor finasterid tozunu ecza deposundan alabilirsiniz 250 lira

Facebook Twitter Instagram