Gönderen Konu: Dr. Koray erdoğan kabul etmedi  (Okunma sayısı 1360 defa)

Yavuzhan

• Yeni üye
  • *
Dr. Koray erdoğan kabul etmedi
« : 31 Ekim 2021, 16:01:21 »
Merhabalar
Saç ekimi için dr. Serkan Aygın, dr.Sibel Ulusan, Asumanhair ve dr. Koray Erdoğan ile whatsapp üzerinden foto paylaşarak bilgi aldım. Sadece dr. Koray Erdoğan “ Dr. Koray ERDOĞAN, fotoğraflarınızı inceledi, ancak donör kapasitenizin saç ekimi için yeterli olmadığını ve dökülme alanınızın çok geniş olduğunu düşünüyor.
Bu sebeple saç ekimi için uygun bir aday olmadığınızı belirtmemi istedi.
” şeklinde dönüş oldu. Diğer yerlerden operasyon için tarih belirleme aşaması konuşmaya başladık. Forumda dr. Koray Erdoğan için en iyisi olduğu tarzında birçok yorum gördüm. Aynı zamanda yukarıda ki diğer isimler içinde iyi yorumlar gördüm. Fakat en iyisi olduğu söylenen doktorun yorumu sonrası tereddüte düştüm. Malum zaten ekim yaptıran veya yaptırmayı düşünen arkadaşlar gibi bende  uzun süre karar aşamasındaydım. Tam saç ekime kadar verdikten sonra benim için yapılan değerlendirme beni bu operasyondan vazgeçeyim mi noktasına getirdi. Fotolarımı sizlerle paylaşacağım. Saç ekim konusunda tecrübeli arkadaşların yorumlarını rica ediyorum. Hintell hocam bilhassa senin yorumunu merak ediyorum. Siz yerimde olsaydınız ne yapardınız?

moby

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Koray erdoğan kabul etmedi
« Yanıtla #1 : 31 Ekim 2021, 17:01:36 »
Kendiniz de yazmışsınız Koray Hoca uygun olmadığınızı belirtmiş. Bence ekim yaptıktan sonra kapatıcılık konusunda sizi tatmin etmeyecektir. Bu yüzden bence farklı çözümlere yönelmelisiniz

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 31 Ekim 2021, 17:02:16 »
Donör bölgende de dökülme olmuş Alan çok geniş bu donör karşılamaz bence saç ekimine girme girsende donör de dökülme olduğu için seyrelmiş çünkü ekilenlerde hızla döküle bilir.
Asmed Koray hoca doğru karar vermiş
Global Moderator

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 31 Ekim 2021, 21:59:18 »
Saç traşını kendiniz olduysanız bir cildiye doktoru ile de görüşüp vitaminlere baktırın . Donör Saçlarınızda düzensiz bir dökülme var .
 3 ihtimali var
1- saç traşını kendiniz yapıyorsunuz
2- genetik
3- vitamin eksikliği
    Bu fotoğraflara bakarak evet ekime uygun değilsiniz malesef . Boşuna maceraya atılmayın .
 Birde yaşınız kaç acaba ?

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 31 Ekim 2021, 22:16:31 »
Döner bölge malesef çok zayıf en fazla 2000 greft çıkar gibi bir görüntü var.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

Ch0pSu3yy

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 01 Kasım 2021, 01:10:11 »
hocam alan çok geniş ve donör bölge sınırlı, belki 2000 belki 2200 greft çıkar bilemiyorum ancak her halükarda bu alana yetersiz olacaktır. Eğer ki illa saç ektirecem derseniz, beklentinizi minimumda tutarak sakal destekli saç ekimi düşünebilirsiniz (belki sakalla birlikte 3500 grefti geçer) ancak yine de kapatıcılık %50-60 ı geçmez tahminimce, ama bu halinizden daha iyi durumda olursunuz diye tahmin ediyorum. Selamlar.
  • Ekim Tarihi: 14-15.07.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 4050
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Her gün -Solgar Biotin 5000, Finasterid 1/5 (1 mg)

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 01 Kasım 2021, 13:38:49 »
Dostum yaşını bilmiyorum ama finasteridi araştır. Eğer bir yanetki görmezsen düzenli olarak 1 sene bir kullan bakalım tepedeki mevcut zayıflamışlar, donör bölge nasıl değişecek bir bak. Saçlar toparlar, ekim sonrası da uzun süre finas kullanabileceğine gözün keserse ekim denenebilir belki. Haa tabi forumda çoğu kişinin başarı algısı beklentisi farklı. Kimisi ekim sonrasında saç derisi gözükmeyecek şekilde bir beklentiye giriyor. Eğer böyle bir hayalin yoksa, seyrek de olsa saçlanabilirsin. İki ekim planı çok mantıklı olur. Sakal desteği de iyi katkı sağlar. Görüntünüzü de epeyce değiştirecektir.

Bence iyi bir merkeze gidip yüzyüze görüşün, finasteridi de araştırın.

Yavuzhan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 02 Kasım 2021, 22:57:08 »
Herkese vakit ayırıp düşüncelerini paylaştığı için çok teşekkür ederim🙂

Yavuzhan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 02 Kasım 2021, 23:10:10 »
Saç traşını kendiniz olduysanız bir cildiye doktoru ile de görüşüp vitaminlere baktırın . Donör Saçlarınızda düzensiz bir dökülme var .
 3 ihtimali var
1- saç traşını kendiniz yapıyorsunuz
2- genetik
3- vitamin eksikliği
    Bu fotoğraflara bakarak evet ekime uygun değilsiniz malesef . Boşuna maceraya atılmayın .
 Birde yaşınız kaç acaba ?
Yaklaşık 2 yıldır evde makine ile kendim traş oluyorum.  Belki de o yüzden donör bölgesi kötü görünüyor fotoda. Cildiye doktoru ve iyi bir ekim merkezi ile görüşüp foruma bakan diğer arkadaşlar için referans olması adına paylaşım yaparım tekrardan. (33 yaşındayım)

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 04 Kasım 2021, 19:22:07 »
Evde kendin makina ile tiras oluyorsun disarda berberler cakmak tasiylami tiras ediyor onlarda makinayla ediyor.asmed olmadiysa illa olmayacak diye birsey yok asuman hocaya yaz sibek hocaya yaz .yani umudunu kaybetme .
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

ramazanzzz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 04 Kasım 2021, 20:53:45 »
Hocam öncelikle Yaşınız bence finasterid için uygun 6-12 ay arası kullanıp , sonuca göre bidaha bakabilirsiniz .
Hani illa Koray hoca olacak diye bişey yok .
Koray hoca belkide risk almak istemiyor.  Kiii zaten şuan donör bolgende bile dökülme var gibi gözüküyor. Açık alan fazla  mevcut saçlar çok incelmiş .
Asuman hanımdan nasıl geri dönüş aldınız peki?
Kafaya takan biri değilseniz eger bence vazgeçin .
Aksi halde  1 yıl sağlam tedavi ardından saç ekimi .
  • Ekim Tarihi: 15.09.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman hair transplus
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 25
  • Medikal Tedavi Finasterid xpecia prozinc plus şampuan ve Vichy dercos ds

Facebook Twitter Instagram