Anket

Gs kazanır
4 (57.1%)
Fb kazanır
2 (28.6%)
Berabere biter
1 (14.3%)

Toplam Oy Verenler: 7

Gönderen Konu: Galatasaray_Fenerbahçe ne olur?  (Okunma sayısı 264 defa)

emekli kel

• Hero Member
Galatasaray_Fenerbahçe ne olur?
« : 17 Kasım 2021, 19:13:44 »
 Normalde Gsli yonetici işler kötü giderken Fbyi yener günü kurtarır Fbli yönetici kötü giderken Gsyi yener gunu kurtarır.Ama ikiside kötü beraberliğe kardeş kardeş bağlayabilirler bu maçı diyorum.Şampiyonluk kovalayan 2 takım değilde 3. 4. luk mucadelesi veren iki takımın maçı gibi klasik Fb Gs maçı gibi değil bence.Gazonuna maç etseler Türkiyede hayat durur denilirdi bence gecti o zaman.Fb kötü haftalardır dusus bekleniyor sanırım bundan sonra zor maç kazanır kazansada 2 maç ust uste zor duruyor.Gs Fbden aşağı kalır yanı yok.Bence berabere biter.

Cardozoo

• Hero Member
Ynt: Galatasaray_Fenerbahçe ne olur?
« Yanıtla #1 : 18 Kasım 2021, 01:16:31 »
Normalde Gsli yonetici işler kötü giderken Fbyi yener günü kurtarır Fbli yönetici kötü giderken Gsyi yener gunu kurtarır.Ama ikiside kötü beraberliğe kardeş kardeş bağlayabilirler bu maçı diyorum.Şampiyonluk kovalayan 2 takım değilde 3. 4. luk mucadelesi veren iki takımın maçı gibi klasik Fb Gs maçı gibi değil bence.Gazonuna maç etseler Türkiyede hayat durur denilirdi bence gecti o zaman.Fb kötü haftalardır dusus bekleniyor sanırım bundan sonra zor maç kazanır kazansada 2 maç ust uste zor duruyor.Gs Fbden aşağı kalır yanı yok.Bence berabere biter.
FB'de Altay yok ve GS'de Kerem formda. GS büyük ihtimalle kazanır. Skor tahminim 3-1.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Galatasaray_Fenerbahçe ne olur?
« Yanıtla #2 : 18 Kasım 2021, 08:49:41 »
 aman olmasın altay bunca zamandır neden var onu anlamadım altayla falan olcak yer değil orası buyuk takım kalecisi değil o.gsdede bişi yok ynerse koç gider diolar keşke ole bişi olcaksa gs yense.yenilirse atar gene ortaya mkh federasyon fatih terim kondisyonerler var çizgisicileri mesut mesudunu hiç sevmem ama koç sallar gene bişi gitmez yediremiyor futbol olarak baskan olarak kapasitesizliği kendine ille birini atıyor ortaya bu gsyi çoğu takımyener fbde çok kot gsde.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram