Gönderen Konu: Sizce nasıl olur neler gerekli ?  (Okunma sayısı 2701 defa)

agaleee

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sizce nasıl olur neler gerekli ?
« : 16 Haziran 2016, 01:04:15 »
Arkadaşlar daha önce ekim yaptirmadım, yaz sonunda ekim yaptirmayı dusunuyorum, ekim zamanina kadar tavsiye edeceğiniz bişeyler var mi, kac greft gerekli, ne ilac kullanmaliyim falan, daha dün traş oldum, tras olmadan 1 hafta once cektiğim resmi de paylasiyorum.

mr.big

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sizce nasıl olur neler gerekli ?
« Yanıtla #1 : 16 Haziran 2016, 03:47:47 »
Kardeşim kaç yaşındasin

agaleee

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Haziran 2016, 07:19:56 »
23

Beast

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Haziran 2016, 07:56:31 »
geçmiş olsun hocam erken yaşta saç kaybı psikolojik olarak çok zorluyor insanı. Aktif dökülmen varsa beklemen yararına olacaktır ama illa ektireceğim diyorsan benim fikrim aktif dökülmeyi durdurmak için ilaç tedavisine başlaman da yarar var ekim sonucunu daha sağlıklı alabilmen açısından veya kısa saç kullanıyorum zaten diyorsan, soft bir şekilde (en sırıtmayan ) saç simülasyonu kozmetiğini deneyebilirsin. Bu kozmetik 3 yıl civari saç derisinde kalacağını varsayarsak o süre içerisinde saç dökülmeninde büyük ölçüde tamamlanmış olmasıyla birlikte ekim düşünebilirsin.

agaleee

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 16 Haziran 2016, 08:08:38 »
Evet dökülmem aktif olarak devam ediyor, ama boyle bos bos bekleyip hepsinin gitmesini mi bekleyeyim, simülasyon falan dusunmuyorum, yaz sonu on tarafa guzel bi ekim dusunuyorum, arka taraflari da ilacla desteklemeyi dusunuyorum

Beast

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 16 Haziran 2016, 08:28:54 »
inşallah istediğin gibi olur ekim süreci, isteklerine göre ekim merkezini bulursan gerisi halloluyor bir şekilde. bence zamanın varken ilaç tedavilerine başla, bende 24 yaşındayım 3 ay olmak üzere ekim yaptıralı keşke ilaçlarıma biraz erken başlasaydım diyorum kendi kendime

agaleee

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 16 Haziran 2016, 10:02:57 »
Usta sen nerde yaptirdin ekimi senin konuyu bulamadim kac greft ekildi aciklik ne kadardi nerde ektirdin

agaleee

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 16 Haziran 2016, 10:03:41 »
Hangi ilaclari kullaniyorsun

Facebook Twitter Instagram