Gönderen Konu: Sizce gerekli mi?  (Okunma sayısı 392 defa)

slade23

• Hero Member
Sizce gerekli mi?
« : 19 Mayıs 2021, 00:44:10 »
9 haftadır minox ve avodart kullanıyorum tedavimin tamamı medikal tedavi hikayelerinde mevcut. İlk foto tedavi öncesi 2. Ortası 3. Güncel hali 1. Numara kestirilmiş şekilde. Sizce ekime gerek var mı yoksa tedavime devam edeyim mi?

slade23

• Hero Member
Ynt: Sizce gerekli mi?
« Yanıtla #1 : 19 Mayıs 2021, 00:49:06 »
34 yaşındayım.
Saçlarım bildim bileli güçsüz ve şakaklarım çok açıktı. Son iki üç senedir çok geri çekilme yaşadım ön çizgimde ve son bir senedir de tepe kellik seviyesinde agresif açılmaya başlamıştı. Nw sklasında nasıl bir durumdayım bilmiyorum öğrenmeye çalışıyorum pek bilgim olan konular değil
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Mayıs 2021, 00:53:49 »
Tedavi müthiş işe yaramış .tedavi öncesi nrwd 3 iken nrwd 2 ye gelmiş.
Ekim gerekirmi?uzun saçlı halini görmek lazım.
Tedavinde dudastetidden dolayı herhangi bir yan etki gördünüzmü acaba?

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 19 Mayıs 2021, 00:58:19 »
Tedavi müthiş işe yaramış .tedavi öncesi nrwd 3 iken nrwd 2 ye gelmiş.
Ekim gerekirmi?uzun saçlı halini görmek lazım.
Tedavinde dudastetidden dolayı herhangi bir yan etki gördünüzmü acaba?

Saçımı 3. Ay sonunda da 1 numara yapıp ondan sonra uzatmayı düşünüyorum açıkçası. Tamamen açıkta olan sol şakaktaki ben saçın için kaldı bu da mutlu ediyor beni tabi teşekkür güzel yorumunuz için :) avodartla alakalı en belirgin hissettiğim yan etki daha doğrusu tek hissettiğim yan etki gereksiz ereksiyonlarım bitti sadece lazım olunca çalışıyor artık :) yani benim için yan etki değil de olumlu bir etki olmuş oldu yaşam konforum açısından onun dışında bahsedilenlerden ya da benim hissettiğim bir durum yok açıkçası
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Facebook Twitter Instagram