Gönderen Konu: Hairforte mi minoxil mi  (Okunma sayısı 2503 defa)

Tulyaret

• Jr. Member
  • **
  • erman keleş saç ekimi
Hairforte mi minoxil mi
« : 27 Kasım 2021, 21:51:16 »
Xpecia kullaniyorum beraber minoxil mu hair forte mi daha mantikli

Yardımsever

• Sr. Member
Ynt: Hairforte mi minoxil mi
« Yanıtla #1 : 27 Kasım 2021, 22:56:16 »
Xpecia kullaniyorum beraber minoxil mu hair forte mi daha mantikli
Forumda 7263822727 kere procapilin hiç bir işe yaramadığı söylendi biraz araştırın bu kadar hazırcı olmayın

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 27 Kasım 2021, 23:07:36 »
Minoxu da masum sanmayın derim saç cikariyo olabilir fakat saç derisini mahvediyor minoxun yaptığı görevi masaj + biberiye yağı vs gibi yağlarla sağlanabilir diye düşünüyorum minoxun kimsayali ,  döngüsü bı sure sonra etki etmemesi falan çekilmez
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

Tulyaret

• Jr. Member
  • **
  • erman keleş saç ekimi
« Yanıtla #3 : 28 Kasım 2021, 00:16:05 »
Forumda 7263822727 kere procapilin hiç bir işe yaramadığı söylendi biraz araştırın bu kadar hazırcı olmayın

Procapilin ne onu sormadim bu kadar agresif olmayin lutfen |-nazarboncugu-| |-nazarboncugu-| ayrica da nickinizden cok aykirisiniz yardkmsever
  • Ekim Tarihi: 11 Temmuz 2021
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Yok

Tulyaret

• Jr. Member
  • **
  • erman keleş saç ekimi
« Yanıtla #4 : 28 Kasım 2021, 00:18:20 »
Minoxu da masum sanmayın derim saç cikariyo olabilir fakat saç derisini mahvediyor minoxun yaptığı görevi masaj + biberiye yağı vs gibi yağlarla sağlanabilir diye düşünüyorum minoxun kimsayali ,  döngüsü bı sure sonra etki etmemesi falan çekilmez

Hairforte kullanmayi dusunuyordum aslinda
  • Ekim Tarihi: 11 Temmuz 2021
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Yok

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 28 Kasım 2021, 01:50:49 »
foruma başladığım zamanlar hairforte kullanmıştım ve kendim de faydasını görmüştüm ama tabi ki bi minoxidil gibi değil ve minoxidil gibi döngüleri çok kötü değil.

Yardımsever

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 28 Kasım 2021, 13:56:47 »
Procapilin ne onu sormadim bu kadar agresif olmayin lutfen |-nazarboncugu-| |-nazarboncugu-| ayrica da nickinizden cok aykirisiniz yardkmsever
Hshdjwndkwndksjdjs kusura bakmayın ama daha önce çok söyledik bir işe yaramadığını o yüzden bi tık sert olmuş olabilir araştırmak iyidir araştırın

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 28 Kasım 2021, 14:15:30 »
Merak ediyorum forumda hakiki biberiye yağını adam akıllı kullanan oldu mu uzun süre
Her gün 1/4 proscar 

such

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 28 Kasım 2021, 18:26:16 »
minoxun nasıl etki ettiğini biliyormuş gibi cahilce konuşmasanız,daha koca tıp dünyası minoxun nasıl etki ettiğini çözememiş,kan akımını arttıran çok vazodilatör var ama saç dökülmesinde işe yarayan tek vazodilatatör minoxidil

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 28 Kasım 2021, 19:05:43 »
İşte tipik minoxcu(cahil) evet tıp dünyası cozememis ama milletin saç derisini mahvettigini de gördük döngü olayı ile mahvettigini de gördük bı sure sonra etki etmediğini de gördük
Her gün 1/4 proscar 

such

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 28 Kasım 2021, 20:18:46 »
niye hemen triggerlandın ben sana cahil demedim cahilce konuşma dedim,ayrıca minoxcu değilim ki minoxcu olmak da cahil olmak değildir,o tedavi hormonal yan etki profili olmadığı için tercih edip minoxcu mu oluyoruz yoksa
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2021, 23:26:04 Gönderen: such »

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 28 Kasım 2021, 21:11:09 »
Tamam dostum haklisindir sen devam et
Her gün 1/4 proscar 

Xliarm

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 30 Kasım 2021, 15:10:29 »

Eğer böyle bir şey mümkün olsaydı onaylı olarak Biberiye yağını görürdük ilaç olarak ama bilim Minox'u seçmiş.

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 30 Kasım 2021, 17:27:11 »
Hangi yağ onay almış yağ nasıl onay alabilir ilk kelimenden mantığının 0 olduğu ortaya çıkıyor kardeşim sende işine bak devammm , biraz araştır yapılan araştırmalari
Her gün 1/4 proscar 

alparslan06_

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 07 Mart 2022, 18:40:40 »
Minoxil kullanmayı çok düşündüm ama yapılan olumsuz yorumlardan dolayı kullanmıyorum

Facebook Twitter Instagram