Gönderen Konu: Minoxil mi? hairforte mi?  (Okunma sayısı 1026 defa)

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Minoxil mi? hairforte mi?
« : 15 Eylül 2022, 15:23:45 »
Merhabalar ekimden 1 ay sonra ekim merkezi minoxil kullanmamı söyledi ama hairforte diye bir üründe varmış ben minoxil yerine hairforte kullansam olur mu?

BeRan

• Sr. Member
Ynt: Minoxil mi? hairforte mi?
« Yanıtla #1 : 15 Eylül 2022, 16:48:20 »
Merhabalar ekimden 1 ay sonra ekim merkezi minoxil kullanmamı söyledi ama hairforte diye bir üründe varmış ben minoxil yerine hairforte kullansam olur mu?
Avesin deneyebilirsin kepek ve cilt kuruluğu yapmıyor.

such

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 15 Eylül 2022, 17:18:06 »
Avesin deneyebilirsin kepek ve cilt kuruluğu yapmıyor.

ekilen saça nolur bilmem ama normal birisi saç dökülmesini hızlandırmak isterse avesin kullanabilir o derece işe yaramaz çöp bir ürün

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 15 Eylül 2022, 19:42:57 »
ekilen saça nolur bilmem ama normal birisi saç dökülmesini hızlandırmak isterse avesin kullanabilir o derece işe yaramaz çöp bir ürün

Peki öneriniz nedir hocam

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 15 Eylül 2022, 20:07:21 »
 minoxidil kullancanda basla bırak saçı bozar
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

such

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 15 Eylül 2022, 20:28:07 »
dedim ya ekilen saç için ne olur bilmem ama normal saç için fiyaskoydu,ekim medikal tedavileriyle ilgili bilgim sınırlı öneride bulunmayı pek doğru bulmuyorum

Kel91

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 15 Eylül 2022, 20:50:02 »
Ben eczacı yapımı majistral kullanıyorum, baya etkili oldu. 2 haftada saç doldu kafam, tavsiye ederim hocam

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 15 Eylül 2022, 21:32:11 »
dedim ya ekilen saç için ne olur bilmem ama normal saç için fiyaskoydu,ekim medikal tedavileriyle ilgili bilgim sınırlı öneride bulunmayı pek doğru bulmuyorum

:D Bruhhh minox bile ilk 3 ay saç döker hacı sen ne anlatıyorsun buralarda avesinden olumsuz bir yorum daha duymadım.
100 kişi kullanır 1 kişide sorun çıkınca ürün kötü olmuyor genelde iyi bir ürün zararsız. Minoxu bu adamın bırakması 1.5 - 2 sene altında ekilen saçlara ve diğer saçlarına zarar.

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 16 Eylül 2022, 12:05:00 »
Peki hocam hiç kullanmasam böyle şeyler bana bir eksisi olur mu

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 16 Eylül 2022, 12:33:45 »
Minoxil saç ekiminden 1 ay sonra 2 ay kullanın sadece
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2022, 00:33:12 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

such

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 17 Eylül 2022, 10:31:31 »
:D Bruhhh minox bile ilk 3 ay saç döker hacı sen ne anlatıyorsun buralarda avesinden olumsuz bir yorum daha duymadım.
100 kişi kullanır 1 kişide sorun çıkınca ürün kötü olmuyor genelde iyi bir ürün zararsız. Minoxu bu adamın bırakması 1.5 - 2 sene altında ekilen saçlara ve diğer saçlarına zarar.
dedi avesin A.Ş. reklam ve pazarlamasyon işleri müdürü...
minoxidil 3 ay saç döküyor diye avesin de mi dökmeli,bilim düz mantıkla çalışmaz
ayrıca olumsuz yorum duymazsın çünkü kullanan yok denecek kadar azdır,istanbul ankarada bir iki eczane dışında ulaşımı yok daha adam akıllı, ben sitesinden sipariş edip kargo bekliyordum o derece vasat altı bir üründü

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 17 Eylül 2022, 11:31:50 »
dedi avesin A.Ş. reklam ve pazarlamasyon işleri müdürü...
minoxidil 3 ay saç döküyor diye avesin de mi dökmeli,bilim düz mantıkla çalışmaz
ayrıca olumsuz yorum duymazsın çünkü kullanan yok denecek kadar azdır,istanbul ankarada bir iki eczane dışında ulaşımı yok daha adam akıllı, ben sitesinden sipariş edip kargo bekliyordum o derece vasat altı bir üründü

Ekim bölgesine minox uzun süre kullanılmaz, döngü ve zararı fazladır. Ayrıca 110-120 bpm çıkan kalp atışlarından rahatsız olmamak, hormonel dengesizliklere sebebiyetten huzurlu olmak orjinal bir cehalet örneği bir şeyin müdürü değilim reklam geliri ile işimde olmaz senin yılda kazandığını biz bir gecede yalıkavakta bahşiş diye bırakıyoruz.
Tr'de yaşadığın için zayıf bir İngilizce ve ilaç kullanma kültürünü bilememen doğal.
Etken maddeleri zarar, süreçleri zarar bilim diyor evladım ihtisas alanın neydi, masterın neydi pHd neydi bilelim ki hangi lise mezunuyla konuştuğumuzu öğrenelim o yüzden sana tavsiyem bilmediğin şeyleri insanlara önerme arkandan çokca küfür yersin minoxun etkileri ekim ile uyumsuz.

such

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 17 Eylül 2022, 20:55:25 »
Ekim bölgesine minox uzun süre kullanılmaz, döngü ve zararı fazladır. Ayrıca 110-120 bpm çıkan kalp atışlarından rahatsız olmamak, hormonel dengesizliklere sebebiyetten huzurlu olmak orjinal bir cehalet örneği bir şeyin müdürü değilim reklam geliri ile işimde olmaz senin yılda kazandığını biz bir gecede yalıkavakta bahşiş diye bırakıyoruz.
Tr'de yaşadığın için zayıf bir İngilizce ve ilaç kullanma kültürünü bilememen doğal.
Etken maddeleri zarar, süreçleri zarar bilim diyor evladım ihtisas alanın neydi, masterın neydi pHd neydi bilelim ki hangi lise mezunuyla konuştuğumuzu öğrenelim o yüzden sana tavsiyem bilmediğin şeyleri insanlara önerme arkandan çokca küfür yersin minoxun etkileri ekim ile uyumsuz.
benim minoxidil önerdiğimi nerenden çıkardığına mı cevap vereyim...avesini hava su gibi doğal gören sığ zihniyetine mi cevap vereyim...hava atma derdinde olan ilkokul 5.sınıf tarzı konuşmanın absürtlüğüyle mi dalga geçeyim...zaten katma değeri olmayan insanlar para harcayıp savurarak gösteriş yapıp katma değer oluşturabileceğini zannederler kendine yaraşır yoldasın koçum aferin sana iyi halt yiyorsun böyle devam;bilime gelince sakın o konuda bana aşık atma yarışına girme ;o konuda senden fersah fersah öndeyim seni gidi tek marifeti yurtdışında olduğu için ingilizce bilmek olan ve para saçarak gösterişli ve katma değerli olduğunu sanan mahluk:D

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 18 Eylül 2022, 00:20:36 »
Öinoxil saç ekiminden 1 ay sonra 2 ay kullanın sadece

Hocam teşekkür ederim ama hemen bırakılırsa dökme yapar bişey yaramaz diyenler var, bir yerde en az 9-12 ay kullanılmalı deniliyor mesela

Facebook Twitter Instagram