Gönderen Konu: Saç ekimi yaptıracağım, önerileriniz (fotoğraflı)  (Okunma sayısı 2336 defa)

Ademce20

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar selam,
Saç ektirmek istiyorum. Nedenleri malum. Fotoğraflar da göründüğü gibi zamanı geldi. Saçımın dökülmesi neredeyse durmuş gibi. Ekstra katkı ilaç falan kullanmadım şimdiye dek. Tamamen natural. Yaşım 34. Herhangi hastalık veya ilaç kullanımı da yok şükür. Sizin görüşlerinizi tecrübelerinizi almak isterim. Katkılı paylaşımlarınızdan ötürü şimdiden teşekkürler. Şimdiye dek Hermest saç ekimi merkezi ile görüştüm ve randevü yapmıştım. Ama şayet başka bir uzman daha hayırlı olacaksa değiştirebilirim de. O nedenle yardımınıza ihtiyaç duyuyorum.

Kayser Soze

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi yaptıracağım, önerileriniz (fotoğraflı)
« Yanıtla #1 : 03 Aralık 2021, 01:31:33 »
Dökülmen ne zaman başladı dostum?
Durdu demişsin, saçta yağlanma var mı?

Ademce20

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 03 Aralık 2021, 01:33:55 »
Dökülmesi yaklasik 7-8 senden beri. Yastigimda sac neredeyse yok gibi artik. Bi ara baya vardi. Yaglanma var.
  • Yaşınız 34

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 03 Aralık 2021, 01:41:51 »
Yağlanma dökülmenin devam ettiğine delalet...

Bende seninle aynı yaştayım ve aynı tarzda saçlarımız var.
Bu tarz dökülmede, yani bu tarz dökülen kafalarda ekim biraz daha zor oluyor. Ekim sırasında incelmiş olan saçlar dökülebiliyor. O yüzden ekim yaptıracağın yeri iyi seçmen lazım. Aralara iyi ekim yapan yerleri tercih etmen lazım.

Tavsiyem, ekime girmeden 2 ay öncesinde xpecia kullanıp saçlarını kuvvetlendirmen ve saç tarzına uygun ekimi iyi yapan yeri tercih etmen

Ademce20

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Aralık 2021, 01:58:40 »
yaglanma dogal degil mi? Saclarim yikadiktan 1 gün sonra hafiften yaglanmaya basliyor. ama son 1 seneden beri o da azaldi. yani bu durum da yaklasik 10 seneden beri var.
Cesitli merkezlerden bir ön analiz ve fiyat aldim. Hepsi de Ekim icin Uygun dediler. Hermest, Arenamed, Yetkin Bayer, Cosmedica, Serkan Aygin... Gecen Sene bi ara Regaine Men kullandim, o ara da saclar dökülmeyi birakti ama ürün bittitten sonra yine yeniden baslamisti. Kimyasal olarak duracagi belli. Ama ben ön tarafta Sac istiyorum. Simdiki durumdan daha kötü olamaz herhalde degilmi?   
  • Yaşınız 34

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 03 Aralık 2021, 02:04:31 »
Yağlanma dökülmeye devam ettiğini gösteriyor.
Mesela ben 1 günü yıkamadan atladığım zaman ertesi gün saçlar çok yağlı oluyor.

Ekim için uygun değilsin demiyorum. Aksine 34 yaşında olmana ve dökülmeye göre ektirmeni tavsiye ederim.
Ancak öncesinde biraz xpecia kullanman ve ekimcini iyi seçmeni de tavsiye ediyorum.

Ademce20

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Aralık 2021, 02:10:26 »
Eyvallah! Simdi Asuman hair de sordum, onlarin geri dönüsünü bekliyorum. Ekimden sonra Takviyeler kullanmak istiyorum. Onu sonradan yapsam kötü mü olur, yoksa ille de iki ay bekleyeyim mi Xpecia kullanmak icin?
  • Yaşınız 34

Fenerbahce19070

• Full Member
« Yanıtla #7 : 03 Aralık 2021, 03:45:06 »
Hocam ektir kurtul hic dusunme.
Klinik tavsiyesi olarak sana Serkan Aygin’i tavsiye edebilirim
MD Plus bio Sampuan
MD Plus bio Tablet, sabah aksam
MD Plus bio Sprey, aksam
Balik yagi kapsulu, hafta da 2/3 defa
Multivitamin tablet, hafta da 2/3 defa
Keciboynuzu özü, hafta da 3/4 defa
Kabak cekirdegi yagi, hafta da 2/3 defa
Bol bol Nar suyu

Ademce20

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 03 Aralık 2021, 03:58:47 »
Serkan Aygin sordum, Mart icin tarih verdi. O da benim icin cok gec diye biraktim. Ve whatsapp Danismanligini pek beyenmedim.
Asmed de sordum ama saclarin cok kisa diye önce saclariniz uzasin sonra bakalim dediler...
  • Yaşınız 34

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #9 : 03 Aralık 2021, 08:56:34 »
Serkan Aygin sordum, Mart icin tarih verdi. O da benim icin cok gec diye biraktim. Ve whatsapp Danismanligini pek beyenmedim.
Asmed de sordum ama saclarin cok kisa diye önce saclariniz uzasin sonra bakalim dediler...

yanlis anlama lütfen , imkanin varsa asmedi dinleyip saclari uzat öyle degerlendir .

Ademce20

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 03 Aralık 2021, 09:11:59 »
Evet onlara bugün yeniden fotoğraf açyolladım, geri dönüş bekliyorum. Bu arada Asuman Hair den geri dönüş alabildim. 4000-4500 greft olur güzel olur dediler. Sadece istediğim tarih de herhalde müsait değiller …
  • Yaşınız 34

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 03 Aralık 2021, 17:10:33 »
Hocam maddi kRşılayabiliyorsan önce Asmed derim.

Arkadaşların ekimden önce takviye kullan demelerindeki sebep şu. Tepede epeyce saçın var aslında, aralarda iyice zayıflamış tüyleşmeye yüz tutmuş tellerde ekim stresiyle birlikte kayıp yaşayabilirsin. Yani 5+5 10 değil 8 olabilir. Tabi bir de her ekilen telin çıkacağının da bir garantisi yok, orada da fire olacaktır illa ki. Rakamları salladım da demek istediğimi anlamışsındır umarım. Yani zayıflar ekime biraz daha kuvvetli girebilsin ki daha az etkilensin.

Ekim sonrası zaten o motivasyonla düzenli takviye kullanabiliyor insan ama öncesi de bir o kadar önemli.

Kaliteli bir merkez seçersen güzel bir sonuç alabilirsin bence.

Ademce20

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 03 Aralık 2021, 18:13:03 »
Ustam Asmed Internet sitesinde greft başı 2,5€ yazıyor. Bunu benim saç tipimle 4000den çarparsam 10000€ ya geliyor, ki bunu karşılayamam. Hermest le 1600€ anlaştım, Asuman hair ile 3000€. Şimdi ikisi arasında kalakaldım…
Asmed daha fiyatını kendisi şahsi olarak belirtmedi. Bana kalırsa Asuman a yaptırabilirim - kafamdaki saçlar sonuç olarak daha iyi çıkacağı varsa Hermest e bakılarak.
  • Yaşınız 34

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 03 Aralık 2021, 18:56:17 »
Ustam Asmed Internet sitesinde greft başı 2,5€ yazıyor. Bunu benim saç tipimle 4000den çarparsam 10000€ ya geliyor, ki bunu karşılayamam. Hermest le 1600€ anlaştım, Asuman hair ile 3000€. Şimdi ikisi arasında kalakaldım…
Asmed daha fiyatını kendisi şahsi olarak belirtmedi. Bana kalırsa Asuman a yaptırabilirim - kafamdaki saçlar sonuç olarak daha iyi çıkacağı varsa Hermest e bakılarak.

Asuman hanım 3.000 euro mu?
Siz yurt dışından mı irtibata geçiyorsunuz?

Ademce20

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 03 Aralık 2021, 20:24:02 »
Asuman hanım 3.000 euro mu?
Siz yurt dışından mı irtibata geçiyorsunuz?

Evet yurt dışından
  • Yaşınız 34

Facebook Twitter Instagram