Gönderen Konu: Finans içerikli ürünler olmadan iyi sonuç alınamaz mı?  (Okunma sayısı 625 defa)

palyacomm

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar, forumda yeniyim baya konu da okudum. Ancak hep tartışılan bir şey var ki proscar-xpecia tarzı finans içerikli ilaçlar. Ben de yakın zamanda ekim düşünüyorum ancak bu tarz ilaçların yan etkisinden dolayı kullanmak istemiyorum. Peki bu ilaçları kullanmadan iyi sonuçlar alınamaz mı? Bu ilaçlara alternatif yan etkisi olmayan ilaçlar yok mu hiç? son olarak bu ilaçlar genel görünümü ortalama % kaç etkiliyor olabilir?

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Finans içerikli ürünler olmadan iyi sonuç alınamaz mı?
« Yanıtla #1 : 14 Aralık 2021, 00:02:52 »
 xpecia finasterid içerikli değildir.finasterid saçlı deride dhtyi yüzde 40 baskılar.yani dokulmen yüzde 40 azalır.bunu kullanıp kullanmaman kodlanmış genetik dokulmene bağlı.ekimde zayıf saçlar ölür.bunu kullanıp guclendirip girerssen onları kurtarma sansın var zayıflamış saçları.dokulmesi az olupta donoru guclu olupta ilaçsız olumlu sonuc alanlarda var.bu kaderine kodlanmış genetik dokulmene bağlı en iyi saç resimlerinden belli olur
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

taco_9

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 18 Aralık 2021, 18:35:20 »
Forumun yüzde 80 bunları kullanmıyor ve çoğunluk güzel sonuç alıyor. Finansla proscarla ne alakası var ekim sonucunun .Sapla samanı bir türlü birbirime karıştırmamayı öğrenemiyoruz toplumca.

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 18 Aralık 2021, 19:46:28 »
xpecia finasterid içerikli değildir.finasterid saçlı deride dhtyi yüzde 40 baskılar.yani dokulmen yüzde 40 azalır.bunu kullanıp kullanmaman kodlanmış genetik dokulmene bağlı.ekimde zayıf saçlar ölür.bunu kullanıp guclendirip girerssen onları kurtarma sansın var zayıflamış saçları.dokulmesi az olupta donoru guclu olupta ilaçsız olumlu sonuc alanlarda var.bu kaderine kodlanmış genetik dokulmene bağlı en iyi saç resimlerinden belli olur
+1

Facebook Twitter Instagram