Gönderen Konu: Minoksidil 11% içerikli yeni saç serumu  (Okunma sayısı 500 defa)

Yunis Ehmedzade

• Yeni üye
  • *
Minoksidil 11% içerikli yeni saç serumu
« : 03 Şubat 2024, 00:32:02 »
Arkadaşlar daha yeni duydum bu saç bakım serumunu,içinde yüzde 11 minoksidil etken maddesi var ve ayrıca saw palmetto,pantenol,vitamin E ve başka yardımcı maddeler var. Saç çıkarma konusunda başarılı geldi bana.İçinde Minoksidil oranı fazla buda etkinliğini artırır,ayrıca diğer destekleyici maddeler olduğu için saç çıkışın hizlandıra bilir.
     Kullanan ve ya kullanmak isteyen varmı?
    Kullanan varsa fikrini bildirirse güzel olur.Şakaklarım için kullanmak istiyorum.
Resimlerini ekledim,baka bilirmi siniz

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Minoksidil 11% içerikli yeni saç serumu
« Yanıtla #1 : 03 Şubat 2024, 23:58:04 »
Oran iyi minox kullanmak isteyenler için alternatif olabilir kullanıcı örneği yok ve hangi siteden baktınız gerekirse link paylaşır mısınız yada isim

Yamato Ishida

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 04 Şubat 2024, 00:56:10 »
minoksidili %5 üzerinde kullanmanın ilave bir faydası yok, yan etki ihtimalini artırır. ürün tanıtımı da güvenilir değil. hiç bir ürün bu şekilde garanti veremez, bakanlık onayı dediği de muhtemelen işyeri açma ruhsatı gibi bir şeydir.
  • Ekim Tarihi: 23.12.2023
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aydın
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 44
  • Medikal Tedavi Topikal Finasteride ve Minoksidil

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 04 Şubat 2024, 21:08:23 »
Yan etki konusunda katılabilirim etki meselesinde net bilgim yok doktor Hamit Aydın'da losyonlar da daha yüksek doz ekletiyor o halde hoca da bosuna mı yüksek doz kullanmış oluyor ?

Yunis Ehmedzade

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 05 Şubat 2024, 02:00:00 »
Ürün bana ait değil,yani reklam falan yapmıyorum.
Linki - bioprohairplus.com
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasterid - günlük 1.25 mg , Dermaroller - haftada 3 defa , Saw Palmetto - her sabah 1 kapsül

Yunis Ehmedzade

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 05 Şubat 2024, 02:02:11 »
Bu ürünü denemek fikrim var,içeriğinde minoksidil olduğu için etkili olur düşünüyorum. Bence 1 şans verib denemeğe değer
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasterid - günlük 1.25 mg , Dermaroller - haftada 3 defa , Saw Palmetto - her sabah 1 kapsül

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 05 Şubat 2024, 14:00:54 »
%5 minox bellı bır sure sonra verımı düştüğü ıcın  %10 minox kullananlar vardı.   bu %11 minox bellı bır sure sonra yetmedıgı zaman ne yapıcaksın %20 minoxa mı gecıceskın.

minox tam bır baş belası.. bence hıc bulaşma derim bu kadar yuksek oranlar  tansiyon ve kalp sorunu yapabılır uzun vade kullanımda.

xl98

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 05 Şubat 2024, 14:09:30 »
Arkadaşlar daha yeni duydum bu saç bakım serumunu,içinde yüzde 11 minoksidil etken maddesi var ve ayrıca saw palmetto,pantenol,vitamin E ve başka yardımcı maddeler var. Saç çıkarma konusunda başarılı geldi bana.İçinde Minoksidil oranı fazla buda etkinliğini artırır,ayrıca diğer destekleyici maddeler olduğu için saç çıkışın hizlandıra bilir.
     Kullanan ve ya kullanmak isteyen varmı?
    Kullanan varsa fikrini bildirirse güzel olur.Şakaklarım için kullanmak istiyorum.
Resimlerini ekledim,baka bilirmi siniz

1 ayda 1700 kök yazısını gördün mü kaçacaksın.
Doktor değilim. Yazdıklarım tıbbi tavsiye değildir.

Yunis Ehmedzade

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 07 Şubat 2024, 02:07:07 »
4 aydır Finasterid kullanıyorum,saç dökülmemi ve yağlanmayı azaltdı,ama şakaklar gerilemeye devam ediyor.Minoksidil bu yüzden kullanmak istiyorum.Finasterid in tek başına gücü yetmiyor.
Başka minoksidil hariç ne önerirsiniz şakaklar için?
  • Yaşınız 20

Facebook Twitter Instagram