Gönderen Konu: Kolesterol nasıl düşürülür ?  (Okunma sayısı 344 defa)

Spencer

• Hero Member
Ynt: Kolesterol nasıl düşürülür ?
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2021, 06:32:52 »
Bol su, kilo fazlası varsa zayıflama ve günlük 45 dakika yürüyüş. Bunlar ciddi anlamda düşürüyor kolesterolü
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 30 Aralık 2021, 09:04:42 »
Arkadaşlar 3 aydır aknetrent kullanıyorum kolesterol değerim biraz yüksek şuan 214 seviyesinde ldl kolesterolum 153 çıktı acaba bunun için ne yapabilirim beslenme olsun takviye olsun bitki karışımı olabilir onerisi olan varmı ?

Öyle aman aman yüksek bir durum söz konusu degil. Ben 63 kilo 20 yaşında İskende 220 idi kolesterolüm şuan 39 yaşındayım 85 kiloyum yüne 220 lerde idi kolestrol.
Total kolestrol tek basına ifade etmediği gibi   200 üst limit kişinin yapısına ilişikte değişkenlik gösteriyor. net bir standart degil  yani bu durum.
LDL kötü huylu yüksek çıkmış HDL ve trigliseride miktarıda total kolesterol ile ilişkili bir parametre.
Günlük 30-45dk düzenli yürüyüş biraz yeme içmeye dikkat ile Çok rahatlıkla 20-30 gün içinde dahi düşürmen mümkün.

Özetle kafana takma , boşvermede belirli aralıklarla takip etmeye çalış.

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 30 Aralık 2021, 10:39:52 »
Bol su, kilo fazlası varsa zayıflama ve günlük 45 dakika yürüyüş. Bunlar ciddi anlamda düşürüyor kolesterolü
kilo fazlam yok aslında  bu ilaç hatta zayıflatıyor ilaca başladıgımda 74 kiloydum 3 ayda 72 kilo ya düştüm  tek sorunum gliba tereyağını hergün kahvaltıda tüketmem oluyor ondan dolayı düşmüyor galiba ideal seviyeye

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 30 Aralık 2021, 10:44:13 »
Öyle aman aman yüksek bir durum söz konusu degil. Ben 63 kilo 20 yaşında İskende 220 idi kolesterolüm şuan 39 yaşındayım 85 kiloyum yüne 220 lerde idi kolestrol.
Total kolestrol tek basına ifade etmediği gibi   200 üst limit kişinin yapısına ilişikte değişkenlik gösteriyor. net bir standart degil  yani bu durum.
LDL kötü huylu yüksek çıkmış HDL ve trigliseride miktarıda total kolesterol ile ilişkili bir parametre.
Günlük 30-45dk düzenli yürüyüş biraz yeme içmeye dikkat ile Çok rahatlıkla 20-30 gün içinde dahi düşürmen mümkün.

Özetle kafana takma , boşvermede belirli aralıklarla takip etmeye çalış.
trigleserid 88 çıktı hdl 44 çıktı ldl 153 evet yüksek çıktı   tereyağ tüketmem ldl kolesterolü hergün kahvaltıda tüketiyorum   yürüyüşleri artıracağım  tereyağını azaltacagım bakalım bu sefer sonuç ne  olacak

subutai

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 30 Aralık 2021, 11:37:40 »
yürüyüşü nispeten yüksek tempoda yapın
  • Ekim Tarihi: 19.06.2021
  • Ekim Merkezi ismi zen
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi antibiyotik, ağrı kesici, merhem

Facebook Twitter Instagram