Gönderen Konu: Saç ekimi için kafamda kurduğum stratesi nasıl sizce ve bu on çizgi örneği nasıl  (Okunma sayısı 2463 defa)

HEKTOR

• Hero Member
Yaşım 20 henüz kel değilim ama saçlar gidici 😀 şimdiden sitede takılıp bilgi ediniyorum .
Şimdi böyle bişey var .
Diyelim iki ekimlik bi kafamız var . Bu şekilde bir ön çizgisi düşünüyorum . Hem daha doğal ve dar alan olduğu için daha sık daha dolgun ve erkeksi görüntüsü olacağını düşünüyorum  sizce ne düşünüyorsunuz ? Doğru bi strateji mi ?

Furkinho

• Full Member
Alınma gücenme olmasın ama aynı örneği defalarca sorduğunu okudum güzel kardeşim.
Hatta jude law benzetmesi yaptığını bile hatırlıyorum.

Ekim merkezleri sen ne istersen onu yaparlar belli ki hoşuna bu model gidiyor o zaman böyle yaptırırsın sana da yakışır umarım. Ama daha kel değilsin gördüm resmini ekim yapacağın zamana belki 6 7 sene var bırak kardeşim afaki plan tasarımları genç adamsın ya.
Bir de benden sana bir tavsiye yaşın henüz 20 ve sen birsürü kel abinin dayının bulunduğu ortamda ciddi vakit harcıyorsun.
Burada çoğu insan belli bir yere gelmiş yada gelmeye çalışmış en azından durumunu stabilize etmiş. Sen de kendin için saç ve kellik haricinde birşeyler yap kendini geliştir vaktin varsa hobi edin.
Forum siteleri bağımlılık yapar  kafa insanlar da var ama bu işe ne kadar kafa yorarsan o kadar çok dökersin saçlarını.
Elbette koru bakım yap soru sor ama...Ama işte, Anlatabildim mi bilmiyorum.
Üzülüyorum yaşına açıkçası biraderim,  iyi bi insansın belli ki sözlerimi sakın yanlış anlama.
  • Ekim Tarihi: 14/11/2022
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Saç Ekim Merkezi
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 32

mahlas

• Sr. Member
Bence foruma zarar veriyorsun. Buna hakkın yok.

HEKTOR

• Hero Member

Hayır yanlış anlamam .
Demek istediğinizi gayet iyi anladım .
Durumu çok iyi anlayıp güzel bir şekilde bana tavsiye verdiğiniz için çok teşekkür ederim .
Kafam çok karışık bu konuda . Soru sorarak kendimi rahatlatmak istiyorum .
Forumdaki herkesi ortak sorunu saç zaten . Psikolojik durumumu , düşüncemi , kaygıyı az çok üyelerin tahmin edebileceğini düşünüyorum .
Sürekli soru açtım değerli üyeler adminler lütfen kusura bakmayın . Kimi üyeler de burayı böyle kişiler kalitesini düşürüyor da düşünebilir herkesten ayrı ayrı özür diliyorum .

Hocam site gerçekten bağımlılık yapıyor . Sonuçlara , tedavilere , sürece birçok soruya baktım . İlerideki süreci saç durumumu az çok tahmin edebiliyorum . Benzer kişilerin aldığım sonuca özellikle bakıyorum ki bende ileride bu aşamaya gelirsem az çok nasıl sonuç alacağımı bilmek . Birde ilerki zamanlarda dana net doğru karar verebilmek .

Yks ye hazırlık yapıyorum , sporu bıraktım tekrar başlayacağım kitap okuma vs vs günleri geçiriyorum .  haklı diyorsunuz kendimi böyle yaparak hirpaliyorum belki de stres e bile neden oluyordur .
Hesabı iptal etmeyi bi bulsam iptal edeceğim 😀😀😀

HEKTOR

• Hero Member
Bence foruma zarar veriyorsun. Buna hakkın yok.

Ne deseniz haklısınız

Jeu

• Hero Member
Bi insan neden bu saç modelini ister ki madem bu modeli istiyosun bekle saçının dökülmesini bu model olucak zaten?  ???
« Son Düzenleme: 24 Mart 2021, 09:00:11 Gönderen: Emoshé (EK) »

emekli kel

• Hero Member
 yüzünle uygun saç çizgini en iyi drlar bilir vede saçındaki diğer minyaturleşmeye bakarak çizgin belirlenir mantıklı olana karar verilir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

HEKTOR

• Hero Member
Dostum günde 8682762 tane konu açmaktan ne zaman vazgeçeceksin? Bi insan neden bu saç modelini ister ki madem bu modeli istiyosun bekle saçının dökülmesini bu model olucak zaten?  ???

Kötü mü ki

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
Saçların zaten dökülür kardeşim, 25’te önler acayip seyrek olacaktır. O zaman bırak jude law ya da model bakmayı, önler dolsun güzel bir çizgi olsun yeter diyeceksin zaten.
İyi bir doktora git, sana o çizgi anlamında imzasını atar zaten, böyle boş şeylerle kafanı doldurma.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

HEKTOR

• Hero Member
Saçların zaten dökülür kardeşim, 25’te önler acayip seyrek olacaktır. O zaman bırak jude law ya da model bakmayı, önler dolsun güzel bir çizgi olsun yeter diyeceksin zaten.
İyi bir doktora git, sana o çizgi anlamında imzasını atar zaten, böyle boş şeylerle kafanı doldurma.

Evet doğru
Ama strateji iyi değil mi mantıklı değil mi sizce

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum dökülme şekline göre gayet mantıklı olabilir bu modeller . NW1 -2 isen gerek yok bunlara ama daha ileri dökülmelerde mantıklı . Ben arkadaşlara katılmıyorum heyecan içinde yeni konu açmanı bekliyorum .  Hintell den şahsi ricamdır bu arkadaşımıza özel  kapatmayalım konularını :) Çok takılma saç olayına kız arkadaş bul kendine , başka hobiler edin , ne bileyim dökülünce Jude law yaparız seni .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

HEKTOR

• Hero Member
Dostum dökülme şekline göre gayet mantıklı olabilir bu modeller . NW1 -2 isen gerek yok bunlara ama daha ileri dökülmelerde mantıklı . Ben arkadaşlara katılmıyorum heyecan içinde yeni konu açmanı bekliyorum .  Hintell den şahsi ricamdır bu arkadaşımıza özel  kapatmayalım konularını :) Çok takılma saç olayına kız arkadaş bul kendine , başka hobiler edin , ne bileyim dökülünce Jude law yaparız seni .

Görüş için teşekkür ederim .
Evet ileriki dökülme şekline bağlı bu şekilde ekim bence mantıklı sanırım katiliyorsun bana . Yeni hobi edinmeye çalışıyorum da sevgili işlerinde iyi değilim .
Uzun zamandır sizin görüşünüzü de bekliyordum 😀 en sonunda yazdınız 😀😀

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Görüş için teşekkür ederim .
Evet ileriki dökülme şekline bağlı bu şekilde ekim bence mantıklı sanırım katiliyorsun bana . Yeni hobi edinmeye çalışıyorum da sevgili işlerinde iyi değilim .
Uzun zamandır sizin görüşünüzü de bekliyordum 😀 en sonunda yazdınız 😀😀

Olsun be kardeşim bulursun pandemi şu anda .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

HEKTOR

• Hero Member
Olsun be kardeşim bulursun pandemi şu anda .
Yani diyorsunuz manita lazım 😀😀

HEKTOR

• Hero Member
Bu

Facebook Twitter Instagram