Gönderen Konu: DRKİNYAS HAİR CLİNİC (DR. KİNYAS DÜŞÜNMEZ ve EKİBİ)–4500 GREFT–29.12.2021-YAŞ 34  (Okunma sayısı 5007 defa)

Osman Kamanl?o?lu

• Yeni üye
  • *
Öncelikle merhabalar; 29.12.2021 tarihinde Maltepe Medical Park hastanesinde Kinyas hoca ve ekibi tarafından 4500 greft saç ekimi işlemim gerçekleşti.
Ekibin ilgisi, samimiyeti bizi çok mutlu etti. (üç arkadaş gitmiştik ekim için)
Ön saç çizgisini Kinyas hocanın tavsiyesiyle beraber belirledik.  Sabah 10:30 gibi ekim başladı 16:00 gibi ekim işlemi tamamlandı. (öğle yemeği arası vs. bu süreler içerisinde) Süreç gayet güzel geçti, greft alma işlemi Melda hanım tarafından yapıldı. Öğle yemeğinden sonra ekim işlemine geçildi. Kinyas hoca ile beraber 5 kişilik ekip tarafından ekim işlemi gerçekleştirildi. (hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum)
Ekim günü baya bi stres olmuştum ama cidden boşa evham yapmışım. Sadece lokal anesteji yapılırken biraz ağrı oldu (dayanılmayacak kadar değil biraz dişinizi sıkın yeter 😊) sonrası gayet güzel devam etti.
Ekim sonrası;
Yatarken kullanmamız için boyun yastığı verildi. Sırt üstü yatmamız gerekiyormuş. Biraz uyudum, uyandım vs. zor bi gece oldu açıkçası. 2. Gece daha rahat uyudum
30.12.2021 tarihinde (2. Gün) merkeze tekrar gittik ilk yıkama merkezde yapıldı. Ekim yapılan yere köpük şampuan sıkıldı kök alınan bölge içinde ayrı bi losyon verildi. 10 gün boyunca bu köpük ve losyonu kullanmamız söylendi.
Ayrıca; Priorin tablet tavsiye edildi. Günde 2 kez bu tableti kullanacağız.
Sonuç itibariyle üç arkadaşta genel anlamda gayet memnun ayrıldık. Umarım güzel bir sonuç elde ederiz. Aklıma gelen herşeyi yazmaya çalıştım. Bundan sonra da belli periyotlarla fotoğraf atmaya devam edeceğim inşallah.
Şimdiden yorum yapan tavsiyede bulunan herkese teşekkür ederim.

Osman Kamanl?o?lu

• Yeni üye
  • *
Ekim Öncesi Fotoğraflar
  • Ekim Tarihi: 29.12.2021
  • Ekim Merkezi ismi DrKinyasHairClinic
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi Priorin Tablet

Osman Kamanl?o?lu

• Yeni üye
  • *
ekim sonrası fotoğraflar
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 34

Karakutu

• Hero Member
Hayırlı olsun temiz bir ekime benziyor. Ön çizgi de güzel duruyor. Ücret nasıl bilgi verirmisin bizahmet?.

Osman Kamanl?o?lu

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun temiz bir ekime benziyor. Ön çizgi de güzel duruyor. Ücret nasıl bilgi verirmisin bizahmet?.

teşekkür ederim.
Pazartesi klinikle görüşeyim, biz bir ay önce randevu alıp anlaşmıştık, güncel fiyatları bilmiyorum,  yanlış bilgilendirme yapmayayım hocam
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 34

Osman Kamanl?o?lu

• Yeni üye
  • *
5. GÜN
Donör Bölge ve Ekim yapılan yer son durum
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 34

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Benden 5 gün sonra sonra ektirmişsiniz Kinyas hocada.

Alanınız küçük, dönor alan çok iyi, kökler kalın. Sağlam sayıda kök çalışılmış sık bir ekim gibi duruyor. Bu dönor ve saç kalitesiyle kötü bir ekim sonucu çıkarmak, iyi bir sonuç çıkarmaktan daha zor olur :) Kabuk dökümü sonrası fotoğraflarınızı bekliyoruz. Hayırlı olsun, takipteyim.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

Osman Kamanl?o?lu

• Yeni üye
  • *
Benden 5 gün sonra sonra ektirmişsiniz Kinyas hocada.

Alanınız küçük, dönor alan çok iyi, kökler kalın. Sağlam sayıda kök çalışılmış sık bir ekim gibi duruyor. Bu dönor ve saç kalitesiyle kötü bir ekim sonucu çıkarmak, iyi bir sonuç çıkarmaktan daha zor olur :) Kabuk dökümü sonrası fotoğraflarınızı bekliyoruz. Hayırlı olsun, takipteyim.

Teşekkür ederim inşallah dediğiniz gibi olur  :) Kinyas hocayla ekimden önce donör hakkında biraz konuştuk kendisi de aynı dediğiniz gibi söyledi.
Sık sık fotoğraf atmayı düşünüyorum zaten olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 34

Osman Kamanl?o?lu

• Yeni üye
  • *
Teşekkür ederim inşallah dediğiniz gibi olur  :) Kinyas hocayla ekimden önce donör hakkında biraz konuştuk kendisi de aynı dediğiniz gibi söyledi.
Sık sık fotoğraf atmayı düşünüyorum zaten olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum
Ayrıca size de hayırlı olsun, umarım sonuç istediğiniz gibi olur.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 34

Osman Kamanl?o?lu

• Yeni üye
  • *
10. gün kabuk dökme sonrası son durum
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 34

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kabuk dökümü sonrası güzel bir görüntü olmuş, saç yönleri güzel ve çok sık ekmişler, hocam sizin dönor kökleri de kaliteli ve sıklık çok iyi, 120 130 günde bile coşar sizin saçlar, erken bir sonuç olur gibime geliyor.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

Osman Kamanl?o?lu

• Yeni üye
  • *
Kabuk dökümü sonrası güzel bir görüntü olmuş, saç yönleri güzel ve çok sık ekmişler, hocam sizin dönor kökleri de kaliteli ve sıklık çok iyi, 120 130 günde bile coşar sizin saçlar, erken bir sonuç olur gibime geliyor.
inşallah hocam, çok teşekkürler
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 34

Facebook Twitter Instagram