Gönderen Konu: Antalya saç ekim merkezi oneri  (Okunma sayısı 1778 defa)

Ozan3535

• Full Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Antalya saç ekim merkezi oneri
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2022, 17:03:08 »
Hakan doğanay var sadece
  • Ekim Tarihi: 08.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd clinic
  • Greft Miktarı 1700
  • Yaşınız 28

Tony111

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 03 Ocak 2022, 17:14:45 »
Cevap için teşekkürler. Hakan doganaydan fiyat istedim Euro fiyat attılar. Direk engelledim..  yüksek fiyat isteyebilir serbest piyasa sonuçta ama fiyatı Euro olarak atinca sinirlendim doğal olarak...

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #3 : 03 Ocak 2022, 17:25:01 »
tony sen bu sinirle gider ilk merdiven alti yerde ekim yaptirirsin, hakan hoca euro calisiyor ama ekibine yaptirirsa TL calisiyor .

Tony111

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 03 Ocak 2022, 17:49:08 »
Yok be brom. Milliyetçi bir insan değilim ama biz Türkiye'de yaşıyoruz ve Türkiye cum. Vatandaşımız.. TL fiyat vermeleri gerekiyor.. öncede dediğim gib yüksek fiyat verebilir sorun değil varsa yaparsın yoksa yapmazsın ama Euro fiyat vermek çok saçma... Dr.ertugrul seyman oneririmisiniiz?

BlackPill©

• Full Member
  • I'm fighting over a wreck...
« Yanıtla #5 : 03 Ocak 2022, 17:54:09 »
Yok be brom. Milliyetçi bir insan değilim ama biz Türkiye'de yaşıyoruz ve Türkiye cum. Vatandaşımız.. TL fiyat vermeleri gerekiyor.. öncede dediğim gib yüksek fiyat verebilir sorun değil varsa yaparsın yoksa yapmazsın ama Euro fiyat vermek çok saçma... Dr.ertugrul seyman oneririmisiniiz?

"Türkiye cum"
-Grandmaster Lord Tony111 said with all wisdom...
Usta bence biraz daha bekle, ekonomi garip suanda ama ucabilir kur. O yüzden para sikintisi yoksa eurodan ektir ha varsa iyice biriktir baska illerde dene derim.
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride ( haftada 3mg olacak şekilde) , Xpecia haftada 1 kere , Ketoral Şampuan (haftada 1) , Dermaroller 0,75 haftada 1 ya da 2

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 03 Ocak 2022, 18:07:31 »
Cevap için teşekkürler. Hakan doganaydan fiyat istedim Euro fiyat attılar. Direk engelledim..  yüksek fiyat isteyebilir serbest piyasa sonuçta ama fiyatı Euro olarak atinca sinirlendim doğal olarak...

Halan hocada da kur en son 7 TL'den sabitti diye biliyorum.
Belki o da zam yapmıştır.
Size tam olarak ne dedi

Tony111

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 03 Ocak 2022, 18:30:46 »
Euro fiyat verince paranın köpeği olmuşsunuz dedim.  Sonra engelledim... Halbu ki 100 bin de istese sinirlenme. Fiyatım bu işine gelen yaptırsın... Üzülerek söylüyorum ki şuan dünyanın en uç kağıtçı milletiz. Eğitimlisinden egitimsizine ülkenin yüzde 70'i. Bu beni hem çok üzüyor hem sinirlendiriyor... Ben restlestim engelledim Koray hoca defteri kapandı...

BlackPill©

• Full Member
  • I'm fighting over a wreck...
« Yanıtla #8 : 03 Ocak 2022, 18:53:16 »
Euro fiyat verince paranın köpeği olmuşsunuz dedim.  Sonra engelledim... Halbu ki 100 bin de istese sinirlenme. Fiyatım bu işine gelen yaptırsın... Üzülerek söylüyorum ki şuan dünyanın en uç kağıtçı milletiz. Eğitimlisinden egitimsizine ülkenin yüzde 70'i. Bu beni hem çok üzüyor hem sinirlendiriyor... Ben restlestim engelledim Koray hoca defteri kapandı...
QWEQWEQWEQWEQWEEWQE ne bu siddet bu celal morq :DDD.
Kalma imkanin vs varsa İstanbul ve Ankarada araştır  oralarda fyt/prf yerler var.
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride ( haftada 3mg olacak şekilde) , Xpecia haftada 1 kere , Ketoral Şampuan (haftada 1) , Dermaroller 0,75 haftada 1 ya da 2

Tony111

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 03 Ocak 2022, 19:45:56 »
Teşekkürler.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #10 : 03 Ocak 2022, 19:48:07 »
Hakan Doğanay ben bu forumu bildim bileli Avro üzerinden ekim yapıyor. Ekibi ise Türk Lirası üzerinden ekim yapıyor. Türk Lirası üzerinden fiyat yapanlar ise genel olarak sabit fiyatta durmuyorlar ve sürekli kur artışları ile beraber zam yapıyorlar. Sizin için fiyat önemli ise kendinizi Antalya ile sınırlandırmayın ve bütçenize uygun merkezleri araştırın.

Edit: İlla Antalya'yı düşünüyorsanızda, Antalya'da Esma Serkan Tetik çifti var isterseniz forumdan araştırabilirsiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 03 Ocak 2022, 23:07:19 »

yanlış düşünüyorsun ,bence bu saattten sonra herkes euro ile fiyat vermeli en azından kimin kaça verdiğini anlama şansımız olur .şu son gelen zamlardan sonra neyin kaça satıldığını alındığını falan şaşar olduk  :) en azından euro olunca kafalarına göre fiyat veremiyorlar.

Octobe2

• Full Member
« Yanıtla #12 : 07 Ocak 2022, 02:39:16 »
Esma Serkan Tetik var daha uygun fiyatlı ve kaliteli Ekimci

Facebook Twitter Instagram