Gönderen Konu: medica hair trans Saç ekim merkezi Antalya sac ekimimden menun değilim  (Okunma sayısı 2343 defa)

Timur Mkc

• Yeni üye
  • *
Herkese merhaba, Ben medikal park Antalyada  Dr. Ertuğrul seymana sac ektirme düşüncesiyle gittim ofisinde suratsız asabi bir sekreter vardı bana dışarda bekle dedi 10 dakika bekledim cağırmayınca geri döndüm sonraki gün internette medica hair trans sitesinden ece hanım diye bir bayanla görüştük yarın ofise gel dedi gittim ama ertuğrul seyman farklı biz farklıyız biz hastane personeliyiz o kiralık çalışıyor  dedi ben  de ikna oldum şubat ayının 8 de operesyona gün verdi 6000 tl nakit elden, 4000 greft Dhı kalem yöntemiyle ekileceğini söyledi ve 3 seans prp yapılacak diye  anlaştık. operasyon sırasında aslı hanım diye oradan sorumlu bayan ön cizgiyi cizmek için ekime başladı 15 dakika sonra kafa derin cok kalın iğneli kalemler köreldi yenisini acmamız lazım ama 760 tl ek ücreti var dedi bende şu an bunu ödeyemem dedim ekimden sonraki üçüncü günde getirirsin dedi  mecbur tamam dedim. o bayan ekimi başkasına devretti ekime atakan diye genc biri devam etti. ekimden pek fazla memnun kalmadım. yıkama gününde ek üçreti ödemedim bu gün şikayet vara da şikayet ettim sağolsunlar geri dönüş yaptılar bunun size baştan söylemmesi lazımdı dediler ve ücreti iptal ettiler ekim sırasında koluma takılan serum iğnesi çıkartılırken kırıktı, yıkama gününde sacımı pansuman odasında el lavabosunda yıkadılar. bunlar gecici teferuatlar önemli olan ekim ama oda pek memnun edici değil.

Timur Mkc

• Yeni üye
  • *
Ynt: sac ekimimden menun değilim
« Yanıtla #1 : 12 Şubat 2021, 15:15:25 »
sizce ekim nasıl olmuş
  • Ekim Tarihi: 08/02/2021
  • Ekim Merkezi ismi Medical park hastanesi Antalya
  • Greft Miktarı 4000

Timur Mkc

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 12 Şubat 2021, 15:17:20 »
?
  • Greft Miktarı 4000

Timur Mkc

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 12 Şubat 2021, 15:19:27 »
?
  • Greft Miktarı 4000

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: medikal park Antalya sac ekimimden menun değilim
« Yanıtla #4 : 12 Şubat 2021, 15:29:34 »
Öncelik olarak geçmiş olsun planlamanız ön çizginiz çok iyi değil ama çok kötü de değil kısaca çizgiyi çok beğenmedim. Ama  umarım memnun kalır güzel bir sonuç alırsınız ama bu durumu gördükten sonra tüm foruma bu merkeze gidecek biri olursa uyarıda bulanacağımı bilmelerini isterim.

Bu nasıl bir terbiyesizliktir ki doktora ekim yaptırmaya gitmiş birini ikna ediyorsun keza bu kişilerin eğtimi ne bunuda bilmiyoruz yetki sahibi kişiler mi? Sorgulamak gerekir size operasyon esnasında ekim fiyatı dışında bu köreldi 750 daha ver ne demek ? Siz insanları aptal mı sanıyorsunuz?

Neymiş önceden söylenmesi gerek miş pardon muş? Hangi firmadan duyulmuştur böyle bir durum gerçekten yazıklar olsun kimlerin eline kalmış insanlar.

Ama hata da sizde şu forumu gelip paylaşım yapmayı biliyorsunuz madem Antalya da kim adam gbi işlem yapar öncesinde bunuda araştıracaktınız.

Size yapılan şu davranışı bu forumda araştırma yapam bilgi sahibi birine yapmış olsalardı 750 tl için 100 lerce hastadan olmuşlardı. İnsanları cahil sanıyorlar sonra bunlar yazılınca geri vites ne güzel dünya.

Umarım medikal park gibi kaliteli bir hastane bünyesinde yapılan bu durumu fark eder gerekli müdehaleyi yapar sonuç olarak hastanenin alakası yok ama farkederlerse gereken yapılır başhekim tarafından.
Global Moderator

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #5 : 12 Şubat 2021, 15:35:29 »
+1

MrMabeL

• Full Member
« Yanıtla #6 : 12 Şubat 2021, 15:44:46 »
+1
 Çok geçmiş olsun dostum
umarım sonu başı gibi olmaz
  • Ekim Tarihi: 03.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Hair of İstanbul
  • Greft Miktarı 3900
  • Yaşınız 30

Dante06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 12 Şubat 2021, 15:50:06 »
Kardeşim geçmiş olsun.Bu kadar olumsuzluğa rağmen Allah'tan ekiminiz fena olmamış.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 12 Şubat 2021, 15:50:13 »
Ayrıca dışarda bekle ne demek  tavuk mu kovuyosun tavırlara bak sen sekretersin abla bir kendine gel. Bunu da geçtim sana bu şekilde davranmış bir sekreter var hala oraya ekim yaptırıyorsun balık baştan kokar sende zorlamışsın.

Bu arada ucu kırık iğne kullanmaları
pansuman odasında el lavabosunda opersyon geçirmiş saç ektirmiş bir insanın kafasını yıkamakarı da olağan üstü Hijyene bu kadar fazla dikkat etmelerinden dolayı kendilerini ayrıca kutlarım.

Ekim yaptırdığın ekibin firmasının merkezin bir adı yok mu?
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2021, 15:56:25 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 12 Şubat 2021, 16:26:36 »
Yuh ya bu nedir böyle...
Kafa delin kalın olduğu için alet köreldi 700 küsür ek ücret vereceksin.
Oldu başka?
Hintell e katılıyorum tamamen..

Lion

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 12 Şubat 2021, 18:11:58 »
Şaşırdım okurken  bu forumda binlerce saç ektiren paylaşım yapıyor ilk kez bu kadar kötü resmen kişiyi değersiz hissettiren bir ekim merkezi duyuyorum Arkadaş yazınca da yanlış anlatmışız diye çevir kazı yanmasın insanları nasıl basit angarya görüyorsa bu merkez artık.

Köreldi ise açar yenisini kullanırsın tabi körelecek 1 tane dhı ucu ile komple bir ekimi mi bitiriyorsunuz siz ?
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2021, 18:19:36 Gönderen: Lion »

Soul

• Full Member
« Yanıtla #11 : 12 Şubat 2021, 18:16:30 »
Yuh ya bu nedir böyle...
Oldu başka?

Makas kesmiyo demis

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 12 Şubat 2021, 18:24:47 »
Yuh ya bu nedir böyle...
Oldu başka?

Zaten 1 tane inplanter pen ile ekim bitirilmez köreldikçe yenisi ile değiştirilir ama ben daha bu köreldi ver 750 hemde operasyon esnasında ki hasta ile bu pazarlığa tutuşmak görülmemiş bir durum.
Global Moderator

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 12 Şubat 2021, 19:21:29 »
Acaba hasta o an “olmaz öyle şey, ben Böyle anlaşmadım , ek ücret vermem” dese ne yaparlardı.
Kör bir şekilde mi açarlardı yoksa hiç açmayıp ekmiyoruz biz de sana diyip o şekilde bırakırlarmıydı...

Boogeyman

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 12 Şubat 2021, 21:32:35 »
Terbiyesizler ...kardeşim sende o sekreter zaten sana git demiş keşke gitseydin neyse hayırlısı
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

Facebook Twitter Instagram