Gönderen Konu: Anestezi  (Okunma sayısı 462 defa)

Benjuez

• Yeni üye
  • *
Anestezi
« : 06 Ocak 2022, 23:19:52 »
Arkadaşlar merhaba bu ay asuman haire saç ekimim gerçekleşicek takıldığım nokta bu anestezi iğnesi gerçekten çok can yakıyor mu? Acısı ne kadar sürüyor ?

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Anestezi
« Yanıtla #1 : 06 Ocak 2022, 23:43:59 »
Hayır kardeşim. İlk 4 basışta çok az canın yanabilir gerisi çok kolay. Şahin hoca "canın yanarsa hemen söyle" diyor ve olayları daha da rahatlatıyordu.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Ocak 2022, 23:50:35 »
Arkadaşlar merhaba bu ay asuman haire saç ekimim gerçekleşicek takıldığım nokta bu anestezi iğnesi gerçekten çok can yakıyor mu? Acısı ne kadar sürüyor ?

Kraliçe karıncanın yüzlerce karınca askerini toplayıp, bir saldırı vakası yaşatmak için yola çıktıklarını görürsün. Hedef kesinlikle bir insanoğlunun en çok kılı olan bölgelerinin zamanla en çok kılsız kalan bölgelerine, nakil gerçekleştirmek için soktuklarına bizzat şahit olacaksın.
İlk ısırık kraliçe karıncadan bir karıncalanma şeklinde sirayet edecektir. Diğerleri pekte mühim değil. Herşeyinle alışacaksın. Bir müddet sonra hayallerin peşinden gideceksin ekim esnasında. Sen okyanuslara dalarken, ekimci kardeşler işleriyle meşkul olacaklar. Sen belki de ekilmekte olan saçlarının bir sene sonrasını hayal edip, bir huri ile dans ederken, ekimciler 90 dakikaya varmış olacaklardır bile.

Hayallerin yarım kalacak. Huri ile ancak sözleşip nişan yapacaksın. Düğün bile olmadan seni indirirler greft tahtından.

Bana iğne vururlarken, o karıncalanmalardan gülüyordum. Enseme biri dokununca gevşeyip sıkışıyorum.
Belki anestezi iğnesi seni de gıdıklar
Merhaba

taco_9

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 07 Ocak 2022, 00:17:47 »
Kraliçe karıncanın yüzlerce karınca askerini toplayıp, bir saldırı vakası yaşatmak için yola çıktıklarını görürsün. Hedef kesinlikle bir insanoğlunun en çok kılı olan bölgelerinin zamanla en çok kılsız kalan bölgelerine, nakil gerçekleştirmek için soktuklarına bizzat şahit olacaksın.
İlk ısırık kraliçe karıncadan bir karıncalanma şeklinde sirayet edecektir. Diğerleri pekte mühim değil. Herşeyinle alışacaksın. Bir müddet sonra hayallerin peşinden gideceksin ekim esnasında. Sen okyanuslara dalarken, ekimci kardeşler işleriyle meşkul olacaklar. Sen belki de ekilmekte olan saçlarının bir sene sonrasını hayal edip, bir huri ile dans ederken, ekimciler 90 dakikaya varmış olacaklardır bile.

Hayallerin yarım kalacak. Huri ile ancak sözleşip nişan yapacaksın. Düğün bile olmadan seni indirirler greft tahtından.

Bana iğne vururlarken, o karıncalanmalardan gülüyordum. Enseme biri dokununca gevşeyip sıkışıyorum.
Belki anestezi iğnesi seni de gıdıklar
Merhaba

hayaller ve gerçekler arasında bir seçim yap o an diyorsun yani  :)

Nahuel

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 13 Ocak 2022, 22:43:25 »

Hocam aşağı yukarı 10 dakika ense 10 dakika alın kısmına iğne yapılıyor yalan yok biraz acıyor benim canım tatlıdır buna rağmen bidaha olsa yaptırır mıyım evet yaptırırım dayanılmayacak bir acı değil çünkü ömürde bir kere katlanıp kurtulmak var dişinizi sıkın vazgeçmeyin

Benjuez

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 13 Ocak 2022, 23:08:14 »
Yarın deneyimi tadıcaz :)

Facebook Twitter Instagram