Gönderen Konu: AKL KLINIK MI YOKSA MEDEKS Mİ  (Okunma sayısı 3329 defa)

BOOMER

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
AKL KLINIK MI YOKSA MEDEKS Mİ
« : 13 Ocak 2022, 21:18:32 »
Merhaba arkadaşlar

Bu forumu uzun süredir gizliden gizliye takip ediyordum ama artık konulara dahil olma zamanı geldi diye düşünüyorum. Öncelikle hintell e teşekkür ederim böyle bir forum için.

Kendimden bahsedeyim. 27 yaşındayım kendimi bildim bileli saç dökülme problemim var. Ama artık yeter diyip kendime uygun bi yer bakıyorum.

- Şahin çelik ile görüştüm en erken 28 şubat olur dedi ama bana uygun bir tarih değil.
- Asuman Hair ile görüştüm malesef uygun değil dedi donör blgem için.
- Dr Serkan aygın da aynı şekilde donör bölgem uygun olmadığı kanaati getirdi.

Geriye iki seçeneğim kaldı. AKL Klinik ve Medeks.
Hasan beyi sosyal medyadan tanımıştım ilk ve uzun süredir takip ediyordum sonra bu forum vasıtasıyla daha da takip etme şansım oldu.
Medeksi ise bu forum vesilesiyle tanıdım.
Sizce AKL mi yoksa Medeks mi daha iyi bir seçenek? Nedenleriyle birlikte yazarsanız çok mutlu oluurm.

BOOMER

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: AKL KLINIK MI YOKSA MEDEKS Mİ
« Yanıtla #1 : 13 Ocak 2022, 21:19:57 »
Bu arada söylemeyi unuttum 1.5 yıldır saçlarımı kazıyordum bu en uzun hali.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 13 Ocak 2022, 22:29:20 »
Saçları 2-3 ay uzat öyle paylaş fotoları. Belki de o kadar kötü değildir donör. Boşuna kendi kendini kısıtlamış da olabilirsin.

Çünkü bu haliyle donörü yorumlamak sürpriz yummurta. Canlı gördüler mi kabul etmeyen merkezlerr? Yoksa foto üzerinden mi?

BOOMER

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Ocak 2022, 22:56:16 »
Sadece foto üzerinden yorumlandı. Haklısınız belki de kısa olduğu için yorumlayamadılar. 2-3 ay uzatma şansım yok maalesef 2 ay sonra yurtdışına çıkacağım tekrar. Keşke uzatsaydım gelmeden önce diyorum ama iş işten geçti. Bu halde ekim yapılması çok mu zor onu anlayamadım tam. Teşekkürler yanıtladığın için.

AdnanN

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 13 Ocak 2022, 23:05:14 »
Saçlarının uzun halini paylaşman lazım dostum.

BOOMER

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 13 Ocak 2022, 23:13:11 »
En fazla bulabildiklerim bunlar. Doktorlara da bu fotoları atmıştım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 13 Ocak 2022, 23:21:26 »
2 merkezde güzel ama senin açık alana göre malzeme zayıf iyi bir sonuç alman kolay değil bu malzeme ile 2 ekim gerek
Global Moderator

BOOMER

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 13 Ocak 2022, 23:41:43 »
Yorumun için teşekkürler hintell. 2 ekim olduğunun bende farkındayım. Eldeki malzeme ile bu kadar artık. Ya sadece tepeye sıkı bi ekim yaptırıp ikinci ekimde arkayı kapatcaz yada seyrek iki ekim olur. Bence ilk seçenek daha mantıklı gibi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 14 Ocak 2022, 10:31:35 »
Kendi saçların gitmiş zaten çol ince tüy kıvamında donör bölgendede incelme var gibi
Ekilen saçın gelişimi zor olabilir finasterid de başlaya bilirsin doktoktora danışıp

İlk ekimi çizilen alana kadar düşüne bilirsin.
Global Moderator

BOOMER

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 14 Ocak 2022, 12:35:53 »
Takviye konusunda doktora danışacağım tekrar.Bugün akl klinikle görüştüm tekrar. Tek seans dediler ama emin olamadım. Bu ay sonuna kadar kampanyaları da varmış. Büyük ihtimalle akl klinikle anlaşacağım.

hammut

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 14 Ocak 2022, 20:17:35 »
Geniş açıklıkların merkezi medeks dostum ...

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 14 Ocak 2022, 22:49:05 »
Dostum sen de benim gibi zor bi vakasın. Finasteridi araştır, en azından bir dene ilacı. Ekim sonrası etkisi olduğunu düşünüyorum.

colak

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 15 Ocak 2022, 00:41:40 »
Merhaba arkadaşlar

Bu forumu uzun süredir gizliden gizliye takip ediyordum ama artık konulara dahil olma zamanı geldi diye düşünüyorum. Öncelikle hintell e teşekkür ederim böyle bir forum için.

Kendimden bahsedeyim. 27 yaşındayım kendimi bildim bileli saç dökülme problemim var. Ama artık yeter diyip kendime uygun bi yer bakıyorum.

- Şahin çelik ile görüştüm en erken 28 şubat olur dedi ama bana uygun bir tarih değil.
- Asuman Hair ile görüştüm malesef uygun değil dedi donör blgem için.
- Dr Serkan aygın da aynı şekilde donör bölgem uygun olmadığı kanaati getirdi.

Geriye iki seçeneğim kaldı. AKL Klinik ve Medeks.
Hasan beyi sosyal medyadan tanımıştım ilk ve uzun süredir takip ediyordum sonra bu forum vasıtasıyla daha da takip etme şansım oldu.
Medeksi ise bu forum vesilesiyle tanıdım.
Sizce AKL mi yoksa Medeks mi daha iyi bir seçenek? Nedenleriyle birlikte yazarsanız çok mutlu oluurm.
Demek müşterileri artınca uğraşmıyorlar böyle vakalar ile.Asuman hanımın bundan daha geniş alanlara ekim yaptığını biliyoruz.

BOOMER

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 15 Ocak 2022, 15:38:53 »
Akl klinikte karar kıldım arkadaşlar. Ocak ayı için kampanyaları vardı. Prp, ilaçlar vs. 27 ocakta ekim yaptırıyorum hayırlısıyla artık gün sayma vakti.

BOOMER

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 15 Ocak 2022, 15:40:06 »
Dostum sen de benim gibi zor bi vakasın. Finasteridi araştır, en azından bir dene ilacı. Ekim sonrası etkisi olduğunu düşünüyorum.

Not aldım ekim sonrası da soracağım. Verdikleri ilaçların içinde vardır diye tahmin ediyorum. Zor vakalardan güzel sonuçlar çıkar umarım ikimiz içinde :)

Facebook Twitter Instagram