Gönderen Konu: Akl klinik mi Esteworld mü yoksa berkay tulpar mı  (Okunma sayısı 1048 defa)

Remymartin34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Akl klinik mi Esteworld mü yoksa berkay tulpar mı
« : 26 Mayıs 2023, 20:10:41 »
Sizce hangi merkez de Ekim yapmalıyım daha önce bu kliniklerde saç ekimi yapan varsa öneri alabilirmiyim hangisi daha iyidir 20-30 bin arası bütçem var ve Sedasyonlu Ekim düşünüyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Akl klinik mi Esteworld mü yoksa berkay tulpar mı
« Yanıtla #1 : 01 Haziran 2023, 14:37:19 »
3 merkez arasında Akl
Tabi bir çok merkeze göre gene Akl derim ekim planlamaları ekim sıklıkları ön çizgi planlamaları gayet kaliteli.
Global Moderator

Mami5434

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 05 Haziran 2023, 14:21:26 »
Sesasyonlu ekim nedir ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Haziran 2023, 20:40:03 »
Sedasyon
Uyuşturma uyutma
Global Moderator

Mami5434

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 06 Haziran 2023, 08:27:15 »
Çok teşekkur ederim . Tavsiyesiniz için 1 ay dır araştırma içerisindeyim .  Dün kararımı verdım Akl ile karar kıldım . Kök hücreli ekim yaptırcam bu ayın sonunda inşallah

Gokayyyy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 13 Haziran 2023, 23:06:02 »
Sizce hangi merkez de Ekim yapmalıyım daha önce bu kliniklerde saç ekimi yapan varsa öneri alabilirmiyim hangisi daha iyidir 20-30 bin arası bütçem var ve Sedasyonlu Ekim düşünüyorum
Karar verdiniz mi?

Bende sedasyonlu düşünüyorum ve bütçem hemen hemen sizinki ile aynı

Remymartin34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 15 Haziran 2023, 02:12:00 »
Karar verdiniz mi?

Bende sedasyonlu düşünüyorum ve bütçem hemen hemen sizinki ile aynı
Karar veremedim henüz maalesef sedasyonlu olsa bile süreç kafamı karıştırıyor ağrı sızı vs

Gokayyyy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 15 Haziran 2023, 10:38:59 »
Karar veremedim henüz maalesef sedasyonlu olsa bile süreç kafamı karıştırıyor ağrı sızı vs

Sedasyondan da vazgeçeceğim sanırım. Baygın olmakta ayrı bir sıkıntı. Basınçlı anestezi düşünüyorum şuan biraz acıya katlanacağız artık. Basınçlı anestezi bilindik merkezlerden hangilerinde var acaba biliyor musunuz?

Remymartin34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 15 Haziran 2023, 10:47:18 »
Sedasyondan da vazgeçeceğim sanırım. Baygın olmakta ayrı bir sıkıntı. Basınçlı anestezi düşünüyorum şuan biraz acıya katlanacağız artık. Basınçlı anestezi bilindik merkezlerden hangilerinde var acaba biliyor musunuz?
Basınçlı her merkez yapıyor artık Sedasyon da her yer yapan olmuyor baygınlık ne gibi sıkıntı olur sizce

Gokayyyy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 15 Haziran 2023, 10:54:31 »
Basınçlı her merkez yapıyor artık Sedasyon da her yer yapan olmuyor baygınlık ne gibi sıkıntı olur sizce

Operasyonun ortasında uyanıyorsun bi anda ne biliyim baygın olmak bana daha korkutucu gelmeye başladı. Onu yerine basınçlı tercih edeceğim sanırım ama kliniğe karar veremedim hala. Ahmet tosun, Serkan Aygın, akl gibi yerlerde var mıdır basınçlı anestezi

Mami5434

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 15 Haziran 2023, 13:32:51 »
Sedasyonda damar yolundan narkoz veriliyor . Bu işlemi mecbur kalmadıkça önermiyolar. Çunku anestezı uzmanı gelmesı gerekıyo süreç uzuyor ve ekstra ücret talep ediliyor. Nihayetınde  bi operasyon geciriyosunuz.acıya katlanmak gerekıyor

Remymartin34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 15 Haziran 2023, 19:15:58 »
Operasyonun ortasında uyanıyorsun bi anda ne biliyim baygın olmak bana daha korkutucu gelmeye başladı. Onu yerine basınçlı tercih edeceğim sanırım ama kliniğe karar veremedim hala. Ahmet tosun, Serkan Aygın, akl gibi yerlerde var mıdır basınçlı anestezi
Var evet

Remymartin34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 15 Haziran 2023, 19:16:26 »
Evet var 3 merkez de diye biliyorum

Remymartin34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 15 Haziran 2023, 19:16:56 »
Sedasyonda damar yolundan narkoz veriliyor . Bu işlemi mecbur kalmadıkça önermiyolar. Çunku anestezı uzmanı gelmesı gerekıyo süreç uzuyor ve ekstra ücret talep ediliyor. Nihayetınde  bi operasyon geciriyosunuz.acıya katlanmak gerekıyor
Çok acııyor mu

Mami5434

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 15 Haziran 2023, 20:50:04 »
Evet ilk başta donör bölgeden greft toplamadan önce uyuşturuyolar ve çok ciddi bir yanma acı veriyor. Sonrasında hiç birşey hissetmiyorsunuz. Daha sonra ekim işlemine geçmeden ekim alanını uyuşturuyolar . Ozamanda çok can yanıyo çunku ön bölgedeki deri kalınlığı ile donör bölgedeki deri kalınlığı aynı değil . Ön bölgede deri kalınlığı daha ince çok can yakıyor. Ama daha sonra bişey hissetmiyorsunuz .

Facebook Twitter Instagram