Gönderen Konu: Berkay Tulpar Klinik Saç Ekimi  (Okunma sayısı 1372 defa)

ArdaS

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Berkay Tulpar Klinik Saç Ekimi
« : 28 Ağustos 2022, 14:42:57 »
Merhaba ismim Arda 25 yaşındayım. Genetik ve stres kaynaklı faktörlerden saçlarım döküldü ve saç ekimi yaptırmaya karar verdim. Günlerce 7-8 tane klinik gezdim ve en son tam vaz geçecektim ki Berkay hocam ile tanıştım. Kendisi beni kliniğinde 1,5 saat ağırladı ve tüm süreç ile ilgili detaylıca bilgi verdi. Önceden görüştüğüm yerlerden farklı olarak Berkay hocamın bana ona ilgisi ve samimiyeti ile içim çok rahatladı ve Berkay Tulpar Klinik’te ekim yaptırmaya karar verdim. Oradan çıktığımda tabiki aklımda hala müşteri kazanmak için miydi bu samimiyet ve ilgi diye aklımda yok değildi. Görüşmeden 3 gün sonra operasyona girdim ve şimdi 9. ayımdayım.
Operasyondanki tüm ekibin profesyonelliği, yaklaşımları ve ilgileri beni çok memnun etti. Tüm samimiyetimle belirtmeliğimki Berkay Tulpar Klinik’ten beklediğimden çok daha fazlasını buldum. Aldığım sonuç beklentimin çok üstünde. Sanki hiç ekim yapılmamış gibi eski saçlarıma yeniden kavuştum ve bu yazıyı kendilerine bir minnet olarak yazıyorum. İşlemden sonraki süreçte düzenli olarak ben ulaşmasamda kendileri bana sürekli ulaştı ve gidişat ile ilgi sürekli ilgilendiler. Sadece iyi bir sonuç alabilmem için anlaştığımız saç ekimi + bakım paketinin üstüne bana binlerce liralık daha prp+lazer mezoterapi gibi bakım işlemleri hediye ettiler. Gerçekten tüm ekibe çok minnettarım ve şuanda iyiki Berkay hocamı seçmişim diyorum.
Ekim yaptırmadan önce en iyi yer diye bilinen isim yapmış yerlerle de görüştüm ama en çok güveni bana Berkay hocam verdi ve yanıltmadı.
Saç ile ilgili herhangi bir düşünceniz varsa hiç kafanızı karıştırmadan Berkay Tulpar Klinik ile görüşün. Zaten ikna olmanız uzun sürmeyecek. Ben pinpirikli bir insan olduğumdan 1,5 saat sürdü ama iyikide ikna olmuşum. Zaten size olan yaklaşımını gördüğünüzde ikna olmanıza gerek kalmıyor. Yaklaşımları para kazanmak asla değil. En başından beri yaklaşımları “ size istediğinizi verelim ve mutlu olun Arda Bey, para sonra kazanırızdı”dı.
Tekrardan tüm ekibe ve Berkay hocama minnetlerimi sunuyorum.
Umarım bu yazdıklarımla onlara benimde bi katkım olur.
TEŞEKKÜRLER BERKAY TULPAR KLİNİK!

Hakan Hakkn

• Full Member
Ynt: Berkay Tulpar Klinik Saç Ekimi
« Yanıtla #1 : 20 Aralık 2022, 01:59:40 »
Şöyle reklam gibi konu açmanız yok mu

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Berkay Tulpar Klinik Saç Ekimi
« Yanıtla #2 : 20 Aralık 2022, 11:17:03 »
Bu gibi konular sadece merkezi övmek ya da reklamdan öteye gitmez.
Forumun amacı sonuçlanmış saç ekimi paylaşıp merkezi övmek değil.
Saç ekimi yaptıran forum üyelerinin ekim ile birlikte konu açıp 12 ay süreci paylaşması
Kısaca hiç bir şey ifade etmez aksine reklam yapıldığı için forumun formatı dışında açılan konular
Merkezleri yercih edecek hastaları vazgeçirir.

Bu konuya bakıp kesinlikle ekim kararı vermeyin çünkü konu reklamdır hasta paylaşımı olduğunu düşünmüyorum.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram