Gönderen Konu: Berkay tulpar saç ekimi  (Okunma sayısı 1009 defa)

Zifir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Berkay tulpar saç ekimi
« : 25 Ağustos 2022, 15:24:34 »
Tekrardan merhaba.. 68.gün durum bu arkadaşlar.paylaşımı doğru mu yaptım bilemiyorum. Ekim alanında biraz karıncalanma olıyor.masaj yaparken bazı yerler hiç ekilmemiş gibi hissetiriyor.seyrek kalır mı diye bir endişe.. haftaya 2. Prp yi yaptıracağım.süreç normal seyrinde mi acaba ? alın çizgisi yorumlarına katılıyorum ama bakalım nasıl olacak. Bu arada AZUR marka vitamin kullanan var mı acaba.saygılar,teşekkürler herkese

kaangursu

• Full Member
Ynt: Berkay tulpar saç ekimi
« Yanıtla #1 : 25 Ağustos 2022, 15:27:05 »
Hiç ekilmemiş gibi hissettirmesi saç hissiyatı alamamaksa henüz daha erken süreciniz .Ön çizgi yaşınıza göre daha mütevazi tasarlansa çok daha iyi olurmuş .Kaç greft ekildi ? Ekim, şok dökülmeden önce vs fotoğrafları yükleyebilirseniz daha net yorumlar yapabiliriz

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 25 Ağustos 2022, 17:50:58 »
karıncalanma varsa bu iyiye işaret dostum demekki greftler canlı ve çıkmaya çalışıyorlar.

Zifir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Ağustos 2022, 18:59:43 »
Evet ön çizgi için haklısınız  .. önceki gönderimde var süreçteki fotolar.ama sanırım bu paylaşımı diğerinin devamı olarak paylaşmayı beceremedim:(( 5500 greft dendi.
Sabır işiymiş. Yavaş mı ileliyor diye düşün allah düşün. Yorumlarınız için çok teşekkürler🙏

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #4 : 26 Ağustos 2022, 01:40:13 »
paylasimlarini ilk actigin konuda devam etmelisin , yoksa dagilir gider .

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27976.msg530805#msg530805

Facebook Twitter Instagram