Gönderen Konu: Berkay Tulpar 5500 Greft Saç Ekimim  (Okunma sayısı 500 defa)

estocada_

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Berkay Tulpar 5500 Greft Saç Ekimim
« : 25 Ocak 2023, 00:15:23 »
Herkese Merhaba,

Bende buradaki bir çok kişi gibi forumda araştırmalar yaparak saç ekiminine karar verdim. Umarım ekim yaptırmayı düşünen arkadaşlar için bir faydası olur düşüncesiyle bende sonuçlarımı ve gelişmeleri paylaşmak istedim. Öncelikte Hintel'e ve forumda değerli tecrubelerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Yaşım 39, Operasyonum 23.01.2023 Pazartesi gerçekleşti, güzel bir operasyon süreçi geçirdim. Bugun 1. günü tamamladım, klinikte donör alanına pansuman, sonrasında PRP ve Saç lazeri gerçekleştirildi. 

Açıklığım fazla olduğu için verteks için 2. operasyon önerilmişti ve görüştüğüm her yerde bunu söylüyordu, o yüzden verteks hariç bir ekime karar verdik. Bu aslında kafama çok takılan bir konuydu, acaba verteks bölgesine de biraz ekim yapılmalı mıydı? o zaman da ön tarafın seyrek kalabileceğini söylüyorlardı. Tecrubeli arkadaşlar bu konuda yorum yaparlarsa sevinirim.

Öncesi ve sonrası fotoğraflarımı paylaşıyorum süreç içerisinde de gelişmeleri paylaşacağım. Sizlerin de değerli yorumlarını bekliyorum. :)

Genel olarak klinikle ilgili şunu söyleyebilirim, hizmet kalitesi konusunda çok önem veriliyor. Süreç boyunca aklıma takılan her sorunun cevabını buldum ve halen daha herhangi bir konuda merak ettiğim bir şey olduğunda anında cevap alabiliyorum. Gerek klinik koşulları olsun gerek çalışanların yaklaşımı olsun fazlasıyla tatmin ediciydi. Süreç şu an devam etmekte, gelişmeleri sizlerle paylacağım. Merak ettikleriz olduğunda elimden geldiği kadar cevap vermeye çalışacağım. Teşekkürler arkadaşlar,

estocada_

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Berkay Tulpar 5500 Greft Saç Ekimim
« Yanıtla #1 : 25 Ocak 2023, 00:17:03 »
Ekim Sonrası Fotolarım
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2023, 15:02:51 Gönderen: estocada_ »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 25 Ocak 2023, 01:54:35 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz açık alan geniş donör kısıtlı
O yüzden planlama olarak ön çizginiz bu kadar geniş değilde daha dar tutulması daha mantıklı olurdu bence bu yapılan ön çizgide madem bu kadar geniş yapıldı çok daha iyi planlana bilirdi neyse umarım saçlar sorunsuz çıkar bu ön çizgi size yakışır.
Global Moderator

estocada_

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Ocak 2023, 20:28:55 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz açık alan geniş donör kısıtlı
O yüzden planlama olarak ön çizginiz bu kadar geniş değilde daha dar tutulması daha mantıklı olurdu bence bu yapılan ön çizgide madem bu kadar geniş yapıldı çok daha iyi planlana bilirdi neyse umarım saçlar sorunsuz çıkar bu ön çizgi size yakışır.

Hintell, Ön tarafın olabildiğince kapanmasını ben istemiştim, geçmişten bu yana o bölgede çok fazla kaybım oldu. Belki evet farklı planlama olabilirdi ama orijinal olan çizgi ve yapı neyse o şekilde bir planlama yapıldı. Bakalım çıkışlar istediğim gibi olursa hep birlikte sonucu değerlendiririz. Teşekkür ederim yorumların için |-onayisareti-|

Facebook Twitter Instagram