Gönderen Konu: Erman toroğlu saç ekimi berkay tulpar  (Okunma sayısı 4730 defa)

Erolkara

• Sr. Member
Erman toroğlu saç ekimi berkay tulpar
« : 27 Ocak 2020, 22:15:36 »
önce saçına kına gibi tuhaf bir renge boyayıp kuaförüm saç kuvvetlendirici sürdü  diyen erman toroğlu en sonunda saç ektirdi  ;D bende bu adamın saçla ne derdi var diyordum .demekki saçla kafayı iyice bozmuş o da bizim gibi.
o değilde berkay tulpar adında adı şanı duyulmamış birisine ektirmiş,araştırınca daha çok araplara yada avrupada seyyar saç ekimi yapan birisiymiş gibi geldi bana .megaseans 10000 greft sayılara ulaştığı kişiler oluyormuş şeklinde reklam açıklamaları var kendi sitesinde.
erman toroğlu bu isme nasıl karar verdi acaba aşağıdaki videoda daha önce iki defa saç ektirdiğinden bahsediyor ,adam iki defa saç ekiyor ama ona rağmen seyrek saçlı ama halen kapalı kutu birine saç ekimi yaptırıyor çok ilginç.forumda berkay tulpar ile ilgili yorumlar göremedim sanırım hiç yok ekim örneği.
bakalım saçları nasıl olacak umarım bu sefer kırmızıya boyamaz max kruese ile dalga geçti kendi başında bitiyor şimdi konuştukları  ;D

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: Erman toroğlu saç ekimi berkay tulpar
« Yanıtla #1 : 27 Ocak 2020, 22:40:08 »
Erman toroğlu   gösterilen  özen  titizlik  tabikine sana bana gostermezler  buna benzer  saç ekim merkezi var  ünlülere saç eken  sonuç ortada 

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 27 Ocak 2020, 22:54:00 »
erman toroğlu gibilere saç ekimi yapmak için para bile verir çoğu saç ekimi merkezi .kesin böyle bir şey vardır şeklinde iddiada bulunmak doğru değil tabiki fakat buda saç ekim sektörünün bir gerçeği.
bazı saç ekim merkezleri youtuberlara bile bedava ekim yapıp üstüne birde ücret ödüyorlar tabi çoğunun süreç bittikten sonra kafalarında topik oluyor reklam mantığına uygun olarak.
erman toroğlu belki birinden görmüştür beğenmiştir ekim sonucunu o yüzden berkay turparı seçmiştir bilemeyiz ama bu ekimleri baz alarak ekim merkezine karar vermek oldukça yanıltıcı olabilir ,arkadaşımızında dediği gibi geçmişte bunun örneklerini çok gördük .
erman toroğluna verilen emek ve özen herkese gösterilecekmi ,sonuçta bu işler standart bir kalite tutturan ekim merkezlerinde başarıyla sonuçlanıyor  fakat bunu çoğu ekim merkezi ne yazıkki başaramıyor.ekim öncesi tatlı dille ve güler yüzle  her türlü garantiyi veriyorlar ama sonrası soru işareti ,bunun önüne geçmek için saç ekim sonuçlarını çok iyi araştırıp yorumlamak lazım.

emre5264

• Sr. Member
  • Medeks saç ekimi
« Yanıtla #3 : 27 Ocak 2020, 23:10:20 »
Burda bile karşıma çıktı kendimi bildim bileli bu adama maruz kalıyorum her yerde bu var. Yokluğu hissedilecek tek kişi heralde adam kuru kalabalığın vücut bulmuş hali. Dünyada kapladığı yer hacminden fazla bu adamın.

tudors

• Full Member
« Yanıtla #4 : 28 Ocak 2020, 03:22:01 »
Burda bile karşıma çıktı kendimi bildim bileli bu adama maruz kalıyorum her yerde bu var. Yokluğu hissedilecek tek kişi heralde adam kuru kalabalığın vücut bulmuş hali. Dünyada kapladığı yer hacminden fazla bu adamın.

hahaha konuyu okurken bende aynı şeyi düşündüm.

sade_americano

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 28 Ocak 2020, 04:54:29 »

+1

yazıcıoqlu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 28 Ocak 2020, 08:54:09 »
Adami ne kadar sevmesende  dogrulari söylüyor  hemde mertçe.. kimseye de yalakalik yapmiyor  yapsa zaten suanda baska noktalarda at gözlüğünü  takmış  gibi savunurdu  bazi seyleri!

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 28 Ocak 2020, 12:25:53 »
Erman toroğlu saç ekimi mi yaptırmış ?

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 28 Şubat 2020, 23:32:25 »
+1

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 28 Şubat 2020, 23:58:15 »

Uzun ince cimdikledi çoğu ilacı
Hepsi de başında kiracıydı.

Facebook Twitter Instagram