Gönderen Konu: Berkay tulpar saç ekimi  (Okunma sayısı 3616 defa)

Zifir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Berkay tulpar saç ekimi
« : 06 Ağustos 2022, 15:26:25 »
Merhaba..   Berkay tulpara saç ektirdim.. 30 günlük süreç...yorumlarınızı merek ediyorum.teşekkür edeeim şimdiden.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Berkay tulpar saç ekimi
« Yanıtla #1 : 06 Ağustos 2022, 18:17:26 »
Saç ekim öncesi resimlerinizi eklemelisiniz operasyon halkında merkez hakkında detaylı bilgi lütfen
Global Moderator

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Ağustos 2022, 21:04:34 »
Ön çizgi güzel hocam ,diğer konularda yorum yapabilmek içim operasyon öncesi resimler gerekiyor.

Zifir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Ağustos 2022, 23:58:30 »
Operasyona girmeden hemen önce fotoğraflamadım... son bir iki yıl içindeki durum bu. Berkay tulpar klinikten memnun kaldığımı söyleyebilirim.. ağrısız işlem, periyodik takip v.s. 1 prp uygulandı.. azur vitamin şampuan ve sprey kullanıyorum.umarım hepimizin gönlüne göre olur..saygılar..

fenerist

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 07 Ağustos 2022, 00:50:37 »
 bu kliniğin facebook ta ve burada toplamda 5,6 ekimini gördüm kötü bir ekimine rastlamadım sanırsam özenli çalışıyorlar.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Ağustos 2022, 19:09:17 »
Saç ekimine uygun bir açıklığını mevcut donör de kaliteli duruyor iyi bir sonuç almamak için hiç bir neden yok.

Ön çizgiyi geniş tasarlamışlar biraz daha dar ve şakaklar içeride olsa sizin için daha tatlı bir ön profil olurdu sıklıkta orta görünüyor umarım güzel bir sonuç alırsınız yıkamalarınızıda düzenli yapın lütfen
Global Moderator

Muribab

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 08 Ağustos 2022, 06:03:41 »
Saç ekimi için uygun bir adaymışsınız evet nasıl karar verdiniz bu saç ekim merkezine forumda daha önce araştırma yaptınız mı saç ekimi için?

Ön çizgi biraz daha dar ve tatlı olsaydı bence size daha çok yakışırdı.

Zifir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 08 Ağustos 2022, 14:19:57 »
Yanıtlarınız için çok teşekkürler.. ön çizgi ile ilgili sizinle aynı fikirdeyim.ilk defa böyle bir işlem yaptırdığım için çok da müdahil olmadım açıkçası. Karar verme aşamasında buradan da fikir edindim elbette.
Ama belirleyici etken.. birçok yerle iletişim kurma aşamasında Berkay Tulpar kliniğin açıksözlü net ve ilgili olmasıydı.yüzyüze görüştüğümde de pekişti durum.bazı ekimlere bakıp ne kadar sık ekim diyorum kendimde o sıklığı göremiyorum diyorum:) bir yandan da bi sabret bakalım diyorum..  verilen talimatları da harfiyen uyguluyorum yıkama beslenme vs. Yorumlarınız sevindirdi beni.umarım 2. Bir sıklaştırmaya gerek kalmaz..

Dur

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 08 Ağustos 2022, 16:04:27 »
Hocam fiyat nedir?
Kaç greft?

Zifir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 08 Ağustos 2022, 20:03:07 »
5500 greft dendi.. 11bin

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 08 Ağustos 2022, 20:40:27 »
Merkez ön çizgi konusunda kendini geliştirmeli hocam. Daha başarılı bir çizgi olmalı bu fiyata

Ali Yıldız.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 08 Ağustos 2022, 22:05:39 »
Hocam ben de aynınyere ektirdim. Gretlerin alımı ile ekim arası nda öok beklesinix mi?

Zifir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 09 Ağustos 2022, 01:25:44 »
Bundan  5-6 yıl evvel çift çene ameliyatı olmuştum ve çok başarılı oldu.o süreçte böyle bunu yaşayan arkadaşlarla tecrübelerimi paylaşmıştım.. Bunu yaparken de konuşmalarına hep dikkat ettim.tuhaf yorumlara karşı idmanlıyım. Dolayısıyla net sonuç görmeden (iyi niyetli temennileri ayırıyorum) kim ve neresi olursa olsun çalışmalılar  vs. Yorumlar hoş değil. Tamam iletirim. Burda birsürü ekim gördüm haddim olmayan hiç bir yorum yapmadım.yapamam.Alım ve ekim arasında çok beklenmedi.sizin süreciniz nasıl bilmiyorum tabi.6 -7 ay geçmeden  somut bir yorum yapmak zor sanırım. Hintel ve sonrasında yorum yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum.keşke öncesinden donanımlı olsam da sizlere nokta atış yorum yapabilsem:) 

Zifir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 10 Eylül 2022, 10:53:48 »
83. Gün.. yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 10 Eylül 2022, 11:45:42 »
Selamlar hocam 83 gün erken bir süre ama cildiniz hareketli
Güzel gidiyor saç ekim süreciniz 120 güne doğru iyice belirgin hale gelir saç çıkışlarınız
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram