Gönderen Konu: ekilen saçlar ortalama ne zaman çıkar ? 6.aydan sonra saç çıkışlardevam edermi  (Okunma sayısı 890 defa)

emekli kel

• Hero Member
 konu yanlış yere açılmış 6 ayda yarıdan biraz fazlası çıkar 15 ayı bulur ekimler geniş alan ileriki yaslarda sonraki ekimlerde 18 ayı bulur.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kehkesan

• Jr. Member
  • **
hangi bölüme acılması gerekiyor iptal edeyim konuyu . sabısrısızlıkla bekliyroum  emekli kel . lakap number one iyi seçilmiş

emekli kel

• Hero Member
 gorevli tasır şimdi konuyu olması gereken yere.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

srcn90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu konuyu ben de merak ediyorum. Benim de tam olarak 5 ay doldu ve sanki daha gelişim olmayacak gibi hissediyorum. Bir de ön saç çizgisinde hiç çıkış olmayan bir bölge var, 1 cm kareden daha az diyebilirim, sanırım orayı kaybettim. Zaten daha kabuk aşamasında oraya hafifçe dokunduğumda sızlama oluyodu, oradaki kökler tutmadı sanırım. Serkan hoca revize eder diye düşünüyorum.
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi DR. Serkan AYGIN - https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23569.0
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi AGA-K günde 2 tablet (4. kutuda günde teke düştüm) - 6 Ay dolunca bıraktım her şeyi. Sadece Sebamed Dökülme Karşıtı Şampuan kullanıyorum.

emekli kel

• Hero Member
 kanama olmadıysa tutar.elleyince sızlaması falan bişi ifade etmez.kemik ustudur şudur budur bazı yerler gec çıkar.5 6 ayda ekim tamamlanmaz.6 ayda yarıdan biraz fazlası çıkmış olur onların kalınlaşması falan 15 ay geniş alanlarda 18 ay.

kehkesan

• Jr. Member
  • **
BENİM ÖN HAT VE HAFİF ÜSTÜ ÇIKIİŞLAR ÇOK SEYREK . DİĞER YAN VE ÜST KISIM DAHA İYİ TAM OLARAK  3.AY BİTTİ . KARINCALANMA SÜREKLİ VAR ÖN HAT ÇİZGİ ÜST KISIMLARI VS ... AMA AMALESEF ÖN HAT ÇİZGİSİNDE GELİŞME YOK . EN ÖNEMLİ BÖLGE BURASI ZATEN UMARIM CANLILIK GÖSTERİR

emekli kel

• Hero Member
  zamana bırak sorun yok

kehkesan

• Jr. Member
  • **
insallah emekli kel . tskler

Facebook Twitter Instagram