Gönderen Konu: Minoxidil Forte %5 Tecrübeli Arkadaşlar Gelebilirmi  (Okunma sayısı 884 defa)

O?uzhan Genç

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar Selamın aleyküm forumu daha önce hep okuyordum ama ilk defa bugün giriş yapıp konu açtım 25 yaşımdayım Saçımın tepe yanları seyreldiği için Minoxidil forte kullanıyım dedim daha önce kullanmıştım birşey olmayınca bıraktım ve saçlarım dökülmüştü Belki biraz geri gelir diye 17 gündür kullanıyorum şubat 1 de başladım

Arkadaşlar tepe bölgemdeki açıklık aşırı arttı 17 günde parlıyor bildiğin kel oldu Hep aynı hikaye ilkbaş döker sonra çıkarır falan ama tepe bölgem parlıyor şuan ve yayıldı açıklık iyice Tecrübeli Arkadaşlar lütfen acil yardım edebilir mi Bu düzelicek mi yoksa bırakıyım mı

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Minoxidil Forte %5 Tecrübeli Arkadaşlar Gelebilirmi
« Yanıtla #1 : 17 Şubat 2022, 01:56:43 »
Kardeşim bana kalırsa bulaşmakla hata etmişsin. Tahmin edeyim, doktor yazdı sana bunu.

Evet ilk başta döküyor epey, sonra güçlenerek çıkıyor. Saç tepki veren en geç şeydir vücütta. O yüzden düzenli şekilde 4 aydan fazla kullanman gerek. Aksi halde kaybın saçınla kalmaz paran da çöpe gider. Bir minox olmuş 200 lira. 19 Şubattan sonra en az tanesi 250 olur. Sadece 1 aylığına 250 tl.
Neden baş belası bir şey olduğunu öğrenmek için şu konuya bakabilirsin.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=25396.0
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

O?uzhan Genç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2022, 02:09:29 »
Kardeşim öncelikle ilgilendiğin için çok teşekkür ederim Şöyle söylyiim
 Çok takıntılı birisiyim herkes gibi bu saç konusunda
 Ne hergün uygulama zahmeti nede parası umrunda değil Tek umrumda olan etkisi ne oluyor ne bitiyor işe yarıyor mu bu sadece
 Şuan dediğim gibi 17 gün oldu benim tepe bölgemin yanında böyle karartı vardı mesela saçı yeni yıkadığım zaman belli olmuyor gibiydi Ama şimdi bakıyorum bildiğin kel olmuş orası dökmüş yani
 Okadar kararsızım ki şuan ne yapayım ne edeyim şaşırdım Keşke kelimeler anlatabilse ruh halimi

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 17 Şubat 2022, 02:13:07 »
Kardeşim öncelikle ilgilendiğin için çok teşekkür ederim Şöyle söylyiim
 Çok takıntılı birisiyim herkes gibi bu saç konusunda
 Ne hergün uygulama zahmeti nede parası umrunda değil Tek umrumda olan etkisi ne oluyor ne bitiyor işe yarıyor mu bu sadece
 Şuan dediğim gibi 17 gün oldu benim tepe bölgemin yanında böyle karartı vardı mesela saçı yeni yıkadığım zaman belli olmuyor gibiydi Ama şimdi bakıyorum bildiğin kel olmuş orası dökmüş yani
 Okadar kararsızım ki şuan ne yapayım ne edeyim şaşırdım Keşke kelimeler anlatabilse ruh halimi

Seni o kadar iyi anlıyorum ki...

Ben de çıldırmanın eşiğindeydim bu konu yüzünden.

Şimdi para yönünden problem yoksa, sürekli ve düzenli kullanımı da garanti ediyorsan, her kişide performansı değişmekle beraber saçlar genelde gayet iyi düzeye geliyor. Devam etmeni öneririm o halde...

Forumdaki diğer arkadaşların da yorumlarına bakalım beraber.

Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

O?uzhan Genç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 17 Şubat 2022, 02:17:10 »
Kardeşim Allah senden razı olsun gerçekten içime su serpin bu saatte konuya cevap verdin özelden mesaj atıcaktım sana bulamadım nerden atılıyor Çok teşekkür ederim

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 17 Şubat 2022, 02:19:52 »
Kardeşim Allah senden razı olsun gerçekten içime su serpin bu saatte konuya cevap verdin özelden mesaj atıcaktım sana bulamadım nerden atılıyor Çok teşekkür ederim
Ne demek güzel kardeşim hepinizden inşallah.

Profildeki ismime tıklatın. Kişisel ileti gönder butonu var, tıklatın. Sonra istediğinizi yazabilirsiniz.

Ayrıca Youtube'den "minoxidil before and after" videoları izleyebilirsiniz. Tatmin olursanız ne âlâ.

O?uzhan Genç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 17 Şubat 2022, 02:25:42 »
Eyvallah attım ama geldimi bilmiyorum

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 17 Şubat 2022, 02:29:34 »
Eyvallah attım ama geldimi bilmiyorum
Geldi hocam iletiler kısmından kontrol edebilirsiniz

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 17 Şubat 2022, 12:23:58 »
Procapili kimse önermiyor ama kullanan bazı kişilere bakınca çok güzel sonuçlarını görüyorum minox bende tepeye etki bile etmedi 3 ay kullandım bıraktım 2 haftadır procapile geçiyorum bir şans vericem bellimi olur

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 17 Şubat 2022, 13:29:57 »
Minoxil bende yan etki yapmıştı

O?uzhan Genç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 17 Şubat 2022, 15:17:08 »
Ne yan etkisi yaptı

Facebook Twitter Instagram