Gönderen Konu: Evde mezoterapi içeriği hazırlamak  (Okunma sayısı 376 defa)

BahtsızBedevi31

• Jr. Member
  • **
Evde mezoterapi içeriği hazırlamak
« : 05 Mart 2022, 15:25:56 »
Mezoterapiyi daha önceleri duymuştum ve makineyle yapılan zahmetli bir iş olduğunu falan sanıyordum. Az önce aklıma geldi ve Youtube’dan birkaç video izledim. Bildiğimiz enjektörle kafa derisine iğne yapılıyor. Bana çok ilkel bir yöntem gibi geldi. Fiyatları bilmiyorum ama 250-300 liradan aşağı olduğunu sanmıyorum. O paraya değmez gibi. Sizce bu işlemde hangi vitamin-mineraller kullanılıyordur? Evde hazırlayıp 15 günde bir yapsak sonuç alabilir miyiz?

bohemian

• Hero Member
Ynt: Evde mezoterapi içeriği hazırlamak
« Yanıtla #1 : 05 Mart 2022, 19:36:06 »
Mezoterapiyi daha önceleri duymuştum ve makineyle yapılan zahmetli bir iş olduğunu falan sanıyordum. Az önce aklıma geldi ve Youtube’dan birkaç video izledim. Bildiğimiz enjektörle kafa derisine iğne yapılıyor. Bana çok ilkel bir yöntem gibi geldi. Fiyatları bilmiyorum ama 250-300 liradan aşağı olduğunu sanmıyorum. O paraya değmez gibi. Sizce bu işlemde hangi vitamin-mineraller kullanılıyordur? Evde hazırlayıp 15 günde bir yapsak sonuç alabilir miyiz?

Enjektorle yapmak problem olabilir ama needling yapip ardindan mezoterapi serumları kullanilabilir. Iceriginde buyumeye yardimci peptidler oluyo benim bildigim
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Facebook Twitter Instagram