Gönderen Konu: Bu ürünün içeriği nasıl ?  (Okunma sayısı 789 defa)

Farques

• Ziyaretçi
Ynt: Bu ürünün içeriği nasıl ?
« Yanıtla #1 : 02 Mart 2021, 19:44:58 »
İçinde herşey var ama düşük dozda, multivitamin komplekslerinin dezavantajı da bu, genelde ihtiyaç hangiai ise multivitamin yerine tek tek alım öneriliyor.

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 02 Mart 2021, 20:01:32 »
One up markası çok ilgimi çekiyor.

Saw palmettosu 300mg 60 tanesi 35 tl.
Solgar 300mg 100 tanesi 156 tl

Aşırı bir fark var. Kalite farkı da vardır elbet. Saw içeriklerini karşılaştıracak olursak xpeciada 340mg var, ek olarak biotin vs de var.  ve bu fiyatlar yine aynıyken xpecianın 60 tableti 65 tlydi. Asıl kalitesiz olmasi gereken xpecia olmalı diye düşünüyorum. One up biraz cazip geliyor. İleriki günlerde alıp deneyecem
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 03 Mart 2021, 11:02:48 »
benim vitamin aldığım site güvenilir orjinal ürünler ve fiyatlarda iyi zaten magazalarında görüyorum avmler de  bu vitamin daha çok bağışklık ve enerji versin diye kullanılır diye düşünüyorum ve  böyle birçok vitaminin bulunduğu tabletler  gereksiz buluyorum  ne eksikse ona odaklanmalı çünkü vücut atıyor zaten gereksiz olanları yada yüzde sırtta sivilceye neden oluyor fazla vitamin  . gösterdğin markada kendi üretimleri  birde natures supreme diye markaları var o bir tık daha pahalı one up a göre oanada bakabilirsin

masterhairexperience

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 03 Mart 2021, 23:52:20 »
Almaya değer mi içeriği?

https://www.vitaminler.com/urun/one-up-multivitamin-60-kapsul-13901

bundan kullanıyorum xpeciadan sonra buna başladım ama bunun içindeki taurin ve ginseng için tercih ettim başka esprisi yok bence özel olarak saç için kullanılcak bişey değil.
  • Yaşınız 29
günde bir 5 fıs minox + haftada 1 iğneleme

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 04 Mart 2021, 00:14:56 »
One up markası çok ilgimi çekiyor.

Saw palmettosu 300mg 60 tanesi 35 tl.
Solgar 300mg 100 tanesi 156 tl

Aşırı bir fark var. Kalite farkı da vardır elbet. Saw içeriklerini karşılaştıracak olursak xpeciada 340mg var, ek olarak biotin vs de var.  ve bu fiyatlar yine aynıyken xpecianın 60 tableti 65 tlydi. Asıl kalitesiz olmasi gereken xpecia olmalı diye düşünüyorum. One up biraz cazip geliyor. İleriki günlerde alıp deneyecem

Ben kullandım yan etkisi vücudun ısınıyor.Normal vitamin kompleksi aman aman değil.

Saw palmetto olanını bilmiyorum.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Facebook Twitter Instagram