Gönderen Konu: Ön bölge için öneri  (Okunma sayısı 687 defa)

ahmetbird

• Full Member
Ön bölge için öneri
« : 11 Mart 2022, 10:48:34 »
Bir çok konum var ama saçı kısa kestirdiğim  için yeni bir konu açmak istedim.Artık gerilemenin ne kadar ileri seviyede olduğunu gördüm 2.5 yıllık minox deneyimimde minoxun daha fazla önlere etki etmediği aşikar ki vertexde bile açılmalar var oral finas konusunuda açmıştım bana başla diyenler olabilir fakat başlamak istemiyorum bu olaya psikolojik bakıyosak büyük ihtimal yan etki göreceğim yan etki görmesem bile bu ilaçların bir ömür boyu kullanılma taraftarı değilim fakat topikal düşünebilirim işe yarar mı bilmem nette o kadar araştırıyorum ama topikallerle ilgili iyi bir sonuç bulamıyorum minoxun içine dut atarım diye bi kutu almıştım ama gerçekten deneyen yok gibi kafa derisinden geçme muhabbetleri ayrı mesele. Belki fin-min losyon temin edebilirsem ona başlayabilirim. En azından neler yapabilirim başka ve topikaller hakkındaki düşünceniz nedir yoksa gerçekten daha uğraşmak istemiyorum ektirene kadar dökülmesini beklicem

ahmetbird

• Full Member
Ynt: Ön bölge için öneri
« Yanıtla #1 : 11 Mart 2022, 10:53:30 »
Normal ışık altında çekildim çünkü zaten kısa saç ışık vurunca derinin gözükmesi çok normal bu yüzden normal gözle görmenizi istedim
« Son Düzenleme: 11 Mart 2022, 11:06:48 Gönderen: ahmetbird »
Akşamları 10 fıs minoxidil-(Başlangıç 26 Eylül 2019)

Sawpoo Şampuan
Konazol Şampuan (haftada 2 gün)

Y?lmaz Karaduman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 11 Mart 2022, 15:22:28 »
İsterseniz yardımcı olabiliriz.

ahmetbird

• Full Member
« Yanıtla #3 : 11 Mart 2022, 17:10:46 »
sen olma kanka reklamını başka yerde yapabilirsin
Akşamları 10 fıs minoxidil-(Başlangıç 26 Eylül 2019)

Sawpoo Şampuan
Konazol Şampuan (haftada 2 gün)

Faruk yb

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 19 Mart 2022, 05:59:08 »
Ben de sadece ön bölgede sıkıntı yaşıyorum. Araştırıp gördüğüm kadarıyla tedavisi vertex bölgesine göre çok çok daha zor. Minox kullanmak istemediğim için fin ile şansımı denemek istedim. 1 aydır kullanıyorum tek temennim dökülmenin durması çünkü ön çizgi ve şakaklarda sadece fin ile şaç çıkması çok nadirdir. Ama yapacak da bir şey yok

Facebook Twitter Instagram