Gönderen Konu: SAFİR UÇ VE NORMAL JİLET  (Okunma sayısı 528 defa)

takedown

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
SAFİR UÇ VE NORMAL JİLET
« : 17 Mart 2022, 13:17:30 »
Arkadaşlar ben saç ektirmeyi düşünüyorum  ve bu işlemi Trabzonda yaptırmayı düşünüyorum önerisi olanlar var mı ve safir uç ile normal uç arasındaki fark nedir? bunun için 2 bin tl fark vermeye değer mi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: SAFİR UÇ VE NORMAL JİLET
« Yanıtla #1 : 17 Mart 2022, 16:07:38 »
Bence isanbul Antalya ya da ankara düşün.
Bu durum kullanımla alakalı kullanan kişinin başarısı ile

Misals jilet slit geniş açanlar var çok iyi kullanan var
Safir slit çok güzel acanlar var ince açıp ince çıkmasına neden olan var saçları

Kişinim uzmanlık durumu ile alakalı bunuda ekimleri takip edersin

Kısaca teknikler başarıyı sağlamaz bu kafadan çıkın tekniği kimin nasıl kullandığınıda ancak takip ederek öğrenir görürsün
Global Moderator

hellrise

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Mart 2022, 11:35:16 »
kanalı açan kişi önemlidir. kanalı açan kişinin sonuçları önemlidir. Her silit sonucu iyi değildir , her safir sonucu iyi değildir. İşlemi iyi eden uzmandır. Teknik sizin işiniz değildir. safirle açsa ne olur silitle açsa ne olur.  farkını sormuşsun, onu da cevaplamak istiyorum. hiçbir farkı yok. süreç aynı her şey aynı.

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 21 Mart 2022, 18:50:22 »
safir uç biraz daha cilt dostu normal slite göre yani ciltte daha az reaksiyona sebep olduğu için kullanılıyor.
dahada anlayabilmen için şöyle diyeyim .ciltte bir kesik açıldığı zaman metal kullanılarak oluyorsa cilt azda olsa alerjik bir reaksiyon gösterebiliyor ama bu kesik safirle oluyorsa cildin gösterdiği reaksiyon daha az oluyor.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 21 Mart 2022, 21:56:55 »
Pazarlama tekniği safir uç farkı o :) Sapphire blade deniyorsa daha da vahim . Saç çıkışına bir etkisi yok . Bir rivayete göre daha hızlı iyileşme oluyormuş . Ciddi bir makale veya istatistik okumadım sadece var deniyor . Varsa bildiğiniz makale vb ciddi bir yayın keyifle okurum .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram