Gönderen Konu: Saç ekim sonrası deri şeklinde gözüken yerler  (Okunma sayısı 407 defa)

Emre Aç?l

• Yeni üye
  • *
Saç ekim sonrası deri şeklinde gözüken yerler
« : 03 Nisan 2022, 13:47:48 »
Merhaba arkadaşlar bugün ekimden sonraki 3. Günüm şakak bölgem açık olduğu için ekim yaptırdım. Bugun kalktıgımda el işareti ile göstermiş olduğum bazı bölgelerdeki küçük boşluklar dikkatimi çekti ve korkuttu beni. Bu noktalar saç uzadığında boş mu kalır sizce şakak bölgem uzadığında tam anlamıyla kapanmış olur mu çok değerli yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Saç ekim sonrası deri şeklinde gözüken yerler
« Yanıtla #1 : 03 Nisan 2022, 13:56:23 »
Bulanık olduğundan tam keskin görüş sağlayamıyorum.

Ama çatlak gibi bir şey o. Nemlendirebilirsin.
Genelde ekimden sonraki günlerde görülen normal bir şey.

Ayrıca orası boş olsa bile diğer saçlar çıktığında tam kamufle edilir. Gram sorun yaşamazsın. Önemli olan bizim için firenin en az olması dostum.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Emre Aç?l

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 03 Nisan 2022, 15:43:17 »
Yorumun için teşekkürler. Bir de uzadıgında saçları dikersem ekim oldugu belli olur mu sizce çok ince telli saçlarım.. Bir tane daha yakından cekmeye calısayım fotoğraf aralardaki boşluğa yorum yapabilmeniz için

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #3 : 03 Nisan 2022, 15:47:09 »
Yorumun için teşekkürler. Bir de uzadıgında saçları dikersem ekim oldugu belli olur mu sizce çok ince telli saçlarım.. Bir tane daha yakından cekmeye calısayım fotoğraf aralardaki boşluğa yorum yapabilmeniz için
Doğallık açısından bir tahminim yok dostum. Kaliteli merkezlerde bunlar hesaplanıp tekli greftler one ekilip doğal görünüm sağlanıyor.

Dediğim gibi çatlağa benziyor dostum. Arada nemlendirebilirsin fisfis ile.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 03 Nisan 2022, 16:25:37 »
Çatlak o kabuk dökümünden sonra mutlaka geçecektir arada

Facebook Twitter Instagram