Gönderen Konu: kulak üstü neden seyrelir ?  (Okunma sayısı 747 defa)

karanlik

• Full Member
kulak üstü neden seyrelir ?
« : 03 Nisan 2022, 18:44:09 »
kulak üstü için 5-alfa redüktaz enzimi içermediği için dht'a duyarsız deniliyor.fakat saçında sorun olan kişilerin çoğunda oralar seyrek oluyor.bunun sebebi ne ?

saç sorunu olmayan kişilerde de ense sağlam olurken kulak üstü seyrek olabiliyor.anlayamadım bu durumu

emekli kel

• Hero Member
Ynt: kulak üstü neden seyrelir ?
« Yanıtla #1 : 03 Nisan 2022, 19:01:49 »
 seyrelmedik bir kulağının arkası kaldı bu kel adaylarının odamı  seyreliyor.o zaman duyarsız olduğu yalandır veya beslenemiyordur orası .
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 03 Nisan 2022, 20:26:12 »
seyrelmedik bir kulağının arkası kaldı bu kel adaylarının odamı  seyreliyor.o zaman duyarsız olduğu yalandır veya beslenemiyordur orası .
Kesinlikle yalan benim en çok kulak üstü seyreldi
  • Yaşınız 25

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 04 Nisan 2022, 21:38:52 »
Ben gecen yaz sacimi kazittim ve takip amacli fotoğrafları cekiyorum duzenli. Gecen dikkatli bi sekilde inceledim kafamin ustunde ve yanlarinda nokta nokta seyreklikler var. Oralar boyle boşluklu boşluklu. Seyreklik problemi bu oluyor galiba.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 04 Nisan 2022, 22:10:06 »
Ben gecen yaz sacimi kazittim ve takip amacli fotoğrafları cekiyorum duzenli. Gecen dikkatli bi sekilde inceledim kafamin ustunde ve yanlarinda nokta nokta seyreklikler var. Oralar boyle boşluklu boşluklu. Seyreklik problemi bu oluyor galiba.
Aynen öyle benimkide öyle oralardaki saçlar incelerek yok pluyor
  • Yaşınız 25

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 05 Nisan 2022, 01:34:50 »
Aynen öyle benimkide öyle oralardaki saçlar incelerek yok pluyor
Bununla ilgili konu acicaktim aslinda sonra vazgeçtim. Bu durumun onune nasil geçebiliriz acaba? Muhtemelen yine fin dut kullanmak olabilir
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 05 Nisan 2022, 03:14:18 »
Bununla ilgili konu acicaktim aslinda sonra vazgeçtim. Bu durumun onune nasil geçebiliriz acaba? Muhtemelen yine fin dut kullanmak olabilir
Başka seçenek yok gibi bana xpecia yaramıştı aslında ama iş dolayısı ile 2 ay kullanamayinca geri salmıştım bir dene
  • Yaşınız 25

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 05 Nisan 2022, 10:00:39 »
Başka seçenek yok gibi bana xpecia yaramıştı aslında ama iş dolayısı ile 2 ay kullanamayinca geri salmıştım bir dene
O fotoğrafı cekerken 2 yildir xpecia kullaniyodum zsten. Fine baslayinca xpeciayi biraktim
  • Yaşınız 21

Facebook Twitter Instagram