Gönderen Konu: Kadın saç ekimi Kadir öz Essila Hair Center  (Okunma sayısı 3316 defa)

Toprak Özçürümez

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kadın saç ekimi Kadir öz Essila Hair Center
« : 06 Nisan 2022, 02:42:13 »
Arkadaşlar bu siteye yeni üye oldum Saçlarımda seyrelme vardı İnternette iyi yer araştırırken Karşıma bu site çıktı girdim baktım essila hair kadir öz yaptığı saçlara denk geldim iyiki denk gelmişim sonuçlar beni gayet tatmin etti hakkında olumsuz hiç bir yorum görmedim İnternetten hemen telefon numarasını buldum ve aradım  konuşması o kadar samimiydi ki 1 gün sonra görüşmeye gittim çok iyi karşılandım konuşması gayet tatmin edici geldi ve 10 gün sonra ekim için gün aldık yalnız ekim 2 seansta yapıyor Daha sıkı ekim olması içinmiş 1.gün kafanın ön bölgesi 2.gün tepedeki seyrelme için Sonunda 2 gün üst üste ekim yapıldı 6000 gref ekildi Bende burda çıkan sonuçları sizle paylaşacağım Ekim öncesi ve ekim sonrası her ay olmak üzere Fotoğraf paylaşacağım Benimde katkım olsun istedim inşallah iyi sonuçlar alırım hep birlikte göreceğiz

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Kadir öz Essila Hair Center
« Yanıtla #1 : 06 Nisan 2022, 02:52:36 »
Dostum hoşgeldin sefa geldin. Şimdi kısaca bilgilendirme yapayım.

1) Hiçbir ekim merkezi kötü sonuçları göz önüne atmaz. En iyileri sunar. Forumda şikayet bölümüne bak. Oradaki klinikleri internete yaz. Emin ol onlar da bu mağdur arkadaşlardan bahsetmez, iyileri koyar reyona.

2) Yerinde olsam şimdiden klinik hakkında çok çok olumlu şeyler yazmazdım. Forumda çok oldu, ilk övdüler sonra sövdüler. Hele sonucu görelim bakarız.

3) Olumsuz yorumu ancak bunun gibi bağımsız ve tarafsız sitelerden öğrenirsin dostum.

4) Bu ekim işi ince eleyip sık dokuma işidir. Araştırmak da öyle. Çünkü greftlerimiz sayılı. Bittiği an game over.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Toprak Özçürümez

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Nisan 2022, 05:14:43 »
Hoş bulduk teşekkür ederim tavsiyeniz için Şu an saç ekim için iyi yada kötü bir şey demedim Bekliyerek göreceğiz dedim Kötü sonuçlar alırsam tabikide şikayetimi yazacam insanları uyaracam Ben yandıysam neden başkalarını yakayım Ve ekim yapılırken doktoru uyardım Çıkan sonuçları iyi yada kötü form sitesinde paylaşacağım insanlar görecek ve karar verecek  Baştan ben pazarlığımı yaptım ve ekim yapıldı Yapılan ekim için şu an övgü ve tavsiye yok Bakalım neler olacak  bugün kontrele gideceğim ekim öncesi ve ekim bitimindeki fotoğrafları doktorun yanında paylaşacağım  Bize düşen görev sabretmek

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Nisan 2022, 12:10:07 »
Hayırlı olsun resimlerinizi detaylı bekliyoruz umarım güzel sonuç alırsınız
Global Moderator

Toprak Özçürümez

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 07 Nisan 2022, 00:02:09 »
Ekimde önce fotoraflarımı paylaşıyorum

Toprak Özçürümez

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Nisan 2022, 00:06:12 »
Ve ekim bitimindeki fotoğraflar

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 07 Nisan 2022, 00:11:00 »
Dostum hoşgeldin sefa geldin. Şimdi kısaca bilgilendirme yapayım.

1) Hiçbir ekim merkezi kötü sonuçları göz önüne atmaz. En iyileri sunar. Forumda şikayet bölümüne bak. Oradaki klinikleri internete yaz. Emin ol onlar da bu mağdur arkadaşlardan bahsetmez, iyileri koyar reyona.

2) Yerinde olsam şimdiden klinik hakkında çok çok olumlu şeyler yazmazdım. Forumda çok oldu, ilk övdüler sonra sövdüler. Hele sonucu görelim bakarız.

3) Olumsuz yorumu ancak bunun gibi bağımsız ve tarafsız sitelerden öğrenirsin dostum.

4) Bu ekim işi ince eleyip sık dokuma işidir. Araştırmak da öyle. Çünkü greftlerimiz sayılı. Bittiği an game over.

kanka sen yanlış anladın galiba  :) @toprak diyorki ben bu siteyi keşfettim ve ordan kadir özün ektiği kişilerin konularına denk geldim hoşuma gitti ve kendisine başvurup ekim yaptırdım diyor.
yani kadir özü forumdan bulmuş.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 07 Nisan 2022, 00:16:39 »
kanka sen yanlış anladın galiba  :) @toprak diyorki ben bu siteyi keşfettim ve ordan kadir özün ektiği kişilerin konularına denk geldim hoşuma gitti ve kendisine başvurup ekim yaptırdım diyor.
Evet dostum yanlış anlamışım.

Toprak dostum kusura bakma benim isabetsizliğim.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 07 Nisan 2022, 00:53:41 »
Bayan saç ekimleri genelde erkeklere nazaran iyi sonuç almak daha zor oluyor diye biliyorum umarım kadir bey bunun farkında olarak size güzel bir ekim yapmıştır.,
Zamanı gelince kabuk dökümü sonrası foto yüklerseniz ekiminizle ilgili daha net yorum yapılabilir.

Toprak Özçürümez

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 07 Nisan 2022, 02:52:29 »
Anlayışınız için teşekkür ederim Saç ekim için daha önce 4 yerle görüşme yaptım ama hiç biri kafamı sarmadı Sonra İnternetten araştırma yaptım bu forum sitesini gördüm ve direk kadir öz hoca ile alakalı paylaşımlar karşıma çıktı tek tek okudum yorumları yaptığı saçların son halini gördüm ve tamam aradığımı buldum dedim ve başka hiç bir paylaşıma bakmadım Bu forum sitesinde herkes haftalık aylık ekim sürecini fotoğraflarla paylaşıyorlar güvendim bu siteye o yüzden tercihimi kadir öz hocadan yana kullandım Randevuya gittiğimde bekleme salonunda daha önce ekim yaptığı hasta demeyim de çünkü hasta değiliz  😊 danışan diyelim onlarla konuşma yaptım Doktorun çok başarılı olduğunu saçının ekim olduğunu söyledi inanamadım o kadar gürdü diyebilirim oda kardeşini getirmiş ekim için Sonra doktorla görüşme yaptım o kadar sıcak kanlı samimi iyi bir insan ki kafamdaki tüm sorular gitti ikna oldum normal de ince eleyip sık dokuyanlardanım Mekan olarak lüks temiz hijyenik çok büyük yer Mecidiyeköy torun center da yerleri Ekim yaptıkları her alet edavat kaliteli ve son sistem Ekim sonrası kesinlikle yeminle söylüyorum hiç bir acı hissetmedim 2 gün üst üste ekim yapıldığı halde ama uyuşturucu iğneler için aynı şeyi söyleyemem İğnenin battığını hissetmiyorsun ama ilaç feci yakıyor ona sabır gösterirsen gerisi kolay neyse ki 10 saniye sürüyor acı geçiyor Şu an iyiyim hiç bir acım sızım yok Haftada yada 15 günde bir fotoğraf paylaşacağım Doktorun ve yapılan ekimin ne kadar başarılı olup olmadığını buradan birlikte karar vereceğiz Benimde bu sitedeki arkadaşlara katkım olsun istedim Kellik gerçekten sinir bozucu şey yanlış ekimde giden para alınan saç donerleri çekilen zahmet bir daha asla geri gelmez işin kötü tarafı bir daha ekim için donerimizde kalmaz Sizede bir faydam olabilirse eğer inşallah olur ne mutlu bana Duanızı esirgemeyin dostlarım 🙏🥰

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #10 : 07 Nisan 2022, 03:03:38 »
Hayırlı olsun kardeşim

Toprak Özçürümez

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 07 Nisan 2022, 03:09:51 »
Hayırlı olsun kardeşim

Çok teşekkür ederim 🙏

Toprak Özçürümez

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 07 Nisan 2022, 05:34:01 »
Bayan saç ekimleri genelde erkeklere nazaran iyi sonuç almak daha zor oluyor diye biliyorum umarım kadir bey bunun farkında olarak size güzel bir ekim yapmıştır.,
Zamanı gelince kabuk dökümü sonrası foto yüklerseniz ekiminizle ilgili daha net yorum yapılabilir.

Evet bu yüzden farkında olup sıkı ekim olması için 2 seans yani 2 gün üst üste ekim yapıldı çok dikkatli çalıştılar hiç bir detayı gözden kaçırmamak için an ve an fotoğrafları sizlerle paylaşacağım Sizlerin yorumu benim için çok önemli

Toprak Özçürümez

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 07 Nisan 2022, 05:36:19 »
Yaaa çok teşekkür ederim anlayışınız ve ssvunmanız için 🙏

Toprak Özçürümez

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 07 Nisan 2022, 05:37:26 »
Evet dostum yanlış anlamışım.

Toprak dostum kusura bakma benim isabetsizliğim.
Rica ederim 👏

Facebook Twitter Instagram