Gönderen Konu: Kadir Öz Essila Hair Center 3500 greft Saç Ekimi Rezaleti  (Okunma sayısı 569 defa)

Ömer T

• Yeni üye
  • *
Essila Hair Center Saç Ekim merkezi Kadir öz'e muayene olmaya gittiğim zaman ben saçını ekersem seni görünüş olarak en az beş sene geriye atarım gençleşirsin garantisini de veriyorum bu söktörün en iyisi benim sen rahat ol dedi.Piyasadaki tanınmış bir kaç ünlü Saç ekim merkezinden bahsettim onlar için çer çöp dedi türlü türlü yalanlar söyleyerek beynimi yıkadı.Bende kaliteli bir yere geldim düşüncesine kapılarak piyasanında çok üstünde bir rakama anlaştım.Fakat ektiği saçların yaklaşık %70 den fazlası çıkmadı.Ekimle alakalı bir sıkıntı olduğunu kendisi de kabul etti.Sonrasında  yurt dışından ilaç getireceğini bu ilaçları uyguladıktan sonra ikinci bir ekim yapacağını ve herşeyi düzelteceğinin sözünü verdi.İlaçlar bugün yarın gelicek diye beni sürekli oyaladı.Defalarca yanına gitmeme rağmen verdiği sözlerin hiç birini yerine getirmedi ve inkâr etti.Telefon yarışmaları ve resimler hala bende mevcut.Ne zaman yanına gittiysem çalışan personellerin sürekli değiştiğini görüyordum büyük olasılıkla çalışan personelleri de günü birlik sigortasız çalıştırıyordu.Ayrıca Sağlık Bakanlığı tarafından da bu şahsın saç ekimi için uzmanlık gerektiren belge ve sertifikalarının incelenmesi lazım ?? Bu adamın uzman biri olduğuna da inanmıyorum !! Saçlarımın çıkmadığına mı yanayım yoksa saçımın arkasında donör bölgesin de koca ameliyat izine benziyen bir iz bıraktığınamı üzüleyim.Söz de saç ekimi uzmanı ve Essila Hair Center saç ekim merkezinin de sahibi olan Kadir öz yüzünden piskolojim bozuldu. Depresyona girdim resmen paramla rezil oldum ve dolandırıldım.
Bu dolandırıcıdan uzak durun !!

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Kadir Öz Essila Hair Center 3500 greft Saç Ekimi Rezaleti
« Yanıtla #1 : 17 Mart 2024, 23:12:02 »
çok geçmiş olsun kardeşim
Global Moderator

Ömer T

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 17 Mart 2024, 23:14:52 »
Çok teşekkür ederim
  • Ekim Tarihi: 13.09.2019
  • Ekim Merkezi ismi Essila Hair Center saç ekim merkezi
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 43

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 23 Mart 2024, 15:10:47 »
Geçmiş olsun. Böyle merdiven altı yerler çok fazla türedi bir çok kişi bu durumdan muzdarip oluyor maalesef zaten bunlar denetleyen sağlık bakanlığı veya başka yetkililerde yok bildiğin at koşturuyorlar. Donör bölgeniz ne durumda bilmiyorum ama 2.ekim için yeterli bir donörünüz varsa forumda önerilen saç ekim uzmanlarına görünüp ekim gerçekleştirebilirsiniz. Tahminimce bu arkadaş donör bölgeni baya bir zorlamış ve yıpratmıştır tabi ki 2.ekim olsa bile ilki kadar güzel sonuç vermeyecektir çünkü donör sayısı az.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimsel verilere dayanmaktadır.

Ömer T

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 23 Mart 2024, 15:40:22 »
Çok teşekkür ederim sağolun.!! Saç ekimi yaptırmadan önce böyle bir sayfadan haberim yoktu.Olsaydı şayet her şey farklı olurdu daha iyi bir uzman ekipte saç ektirirdim tabiki.İnanın piskolojim bozuldu Kadir Öz tarafından resmen dolandırıldım. Şikâyet var sayfasına da mağduriyetimi belirttim.Essila Hair Saç Ekim Merkezi tarafından verilen cevabı okuyun adam ruh hastası sözde kendi saçım dökülmüş ikinci ekimi bedavaya yaptırmaya çalışıyormuşum.Sonuç ortada resimler ve yazışmalar elimde mevcut !! İnstagram sayfasını da aşağıya paylaşıyorum ben yandım başkası yanmasın. 😒😔
  • Ekim Tarihi: 13.09.2019
  • Ekim Merkezi ismi Essila Hair Center saç ekim merkezi
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 43

Facebook Twitter Instagram