Anket

Evet İsmail Kartal kalmalı
4 (66.7%)
Hayır İsmail Kartal gitmeli
2 (33.3%)

Toplam Oy Verenler: 6

Gönderen Konu: İsmail Kartal kalsınmı?  (Okunma sayısı 279 defa)

emekli kel

• Hero Member
İsmail Kartal kalsınmı?
« : 11 Nisan 2022, 17:12:59 »
  Daha iyisi gelicekse gitsin.Ama Löw gibi dünya capında bir hoca gelicekse Kartal kalmalı.Löw alır tazminatı gider Türkiye ligini sallamaz.Koç basarısızlıklarını sıvamak için Löwü getirirse buyuk hata yapar.Nasılsa kimi getirse sezonu bitiremiyor bari Kartala yeni sezon sans versin.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Robert

• Hero Member
Ynt: İsmail Kartal kalsınmı?
« Yanıtla #1 : 11 Nisan 2022, 19:19:56 »
Takım Böyle devam ederse kalsın derim süreç belli edecek  yaz kampı var hazırlık maçları var başarılı adamın arkasında durulmalı

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 11 Nisan 2022, 20:38:46 »
 low gelcekse kalsın.adama birde yardımcı olurmusunuz falan soruyorlar iyi giderken hakeret eder gibi iyi spoalamıyor soranları sabırlı adammış.low gelirse bilki  gelicek senede gitti.2.vitor periara vakası olur.bu koç çok kafasız
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 06 Mayıs 2022, 17:15:20 »
 jesus olucak galiba.koç kafayı iyice sıyırmış kartalı yollarsa jesusu getirirse kartalla bilmemde jesus alır tazminatı uçar en yakın zamanda.2.vitor pareira vakası olur.gitmedi kodoman egosunla basarısızlığı kabul edemiyor.temin konustu konustu ustunede en sonunda basarısızlığı ortpas etme peşinde gibi haberler yapmayın dedi ee senelerdir orda oyle durdun her seferinde bir senaryo turettin.sezona baslıon 5 yasında cocuk biliyor daha once basarısız olmuş gittiği yerlerden tazminat oyunları ile yolunu alan periarenın basarısız olucağını o gitti yerine 4 hafta adı sanı duyulmamış yardımcı ile calıstın.60 tane adam aldın toplasan 5 i iyi çıktı.basladığın hiçbir hoca ile bitiremedin sonra ona salla buna salla.seneyde bir dusman bulcak gene sallıcak bişiler boyle gitmez bu basımızdan

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 09 Mayıs 2022, 20:58:42 »
Kartalin kapesitesi belli eger buyuk kulup olucaksa kartalla olmaz. kartalla anca lig icinde 2 mac alir bir mac yenilir kisir donguye girer.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 09 Mayıs 2022, 22:40:08 »
 kartal belli donem istikrar yakalayan hocadır.ee yabancı gelcekte ne olcak jesus mesus ne yapcak alcak parayı yurucek.tabi kartal kalsa seneye ustunde stres olcak rahat calıstı şimdi.iki ucu boklu değnek bu iş
 jesusla 35 yasında suarezle gorusuyormuş koç şu an.basarısızlığını isimlerle ortmek istiyor.suarez artık kadroya giremiyor zaten çine katara gider ondan once bizde 1 sene bizde oyalanır gelirse .mesut ders olmadı herhalde yıldız diye top oynamayan adamı getirdiler kadro dısı kaldı takım kendine geldi.
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2022, 00:49:18 Gönderen: emekli kel »

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 10 Mayıs 2022, 16:32:48 »
Bakalım hangi TD gelecek

Facebook Twitter Instagram