Gönderen Konu: Acil tavsiye ve öneri (hangi saç ekim merkezi?)  (Okunma sayısı 722 defa)

erkan.

• Yeni üye
  • *
Mehaba değerli forum üyeleri;
27 yaşımdayım ve yaklasşık 10 senedir saçlarım dökülmekte (yani yaklaşık 17 yaşımdan beri). 17 yaşlarımda dökülme önlerden başladı. 2018 ve 2021 yılı arasındaki dönemde oldukça agresif bir dökülme yaşandı ve bu dönemde saçın tepe kısmında da dökğlmeler oldu.  yaklaşık son 6 aydır falan saç dökğlmem neredeyse durdu diyeceğim kadar yavaşladı. Saçlarım kıbırcık ve Herhangi bir ilaç vs kullanmıyorum şu anda.
Artık saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum ve açıkçası siz değerli forum  üyelerinin bilgisine ve tavsiyelerine ihtiyacım var.
Benin aklımda birkaç merkez var. Bunlar arasında sıralama yapmam gerekirse medeks çok daha yukarda benim için. Bunun yanısıra serkan aygını da 2. Sıraya koyabilirim. Onun dışında da asuman hair, hlc vs var.
Ben gerekli fotoğrafları da paylaşıyorum. Lütfen siz dr açıklık alanımı vs. göz önünde bulundururarak kendi tecrübelerinizi ve tavsiyelerinizi paylaşırsanız eğer sizin sayenizde doğru bir tercih yapabilirim.
Ayrıca sadece saç ekimi merkezi tavsiyesi değil saç ekimine uygun olup olmadığım husuunda vb. hususlarda da tavsiyeleriniz önemlidir. Dolayısıyla yazmaktan çekinmeyin.
Vaktini ayırıp yorum yapan herkese şimdiden teşekkür ederim

erkan.

• Yeni üye
  • *
Ynt: Acil tavsite ve öneri (hangi saç ekim merkezi?)
« Yanıtla #1 : 30 Nisan 2022, 21:05:13 »
Bunlar da fotoğrafların geri kalanı...

erkan.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 30 Nisan 2022, 21:07:27 »
Bunlar da aşapı yukarı benim beklentim... (biraz yamuk çizilmiş olabilir)

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 30 Nisan 2022, 21:50:19 »
Burda şu yeri seç diye bişey diyen pek olmaz biliyorsundur diye düşünüyorum çünkü her merkezin başarılı,başarısız sonuçları var bu da sorumluluk işi ama saydığın merkezler zaten başarı oranı en yüksek merkezler,istanbuldasın sanırım,ben istanbulda olsam bütçeme göre; 1)asmed 2)serkan aygın 3)asuman hair seçerdim doğallık ve sıklık için, tabi tercih senin,sonuç şans işi ne olur bilinmez.
  • Yaşınız 31

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Acil tavsiye ve öneri (hangi saç ekim merkezi?)
« Yanıtla #4 : 30 Nisan 2022, 21:52:43 »
Ayrıca medikal tedavi alıyor musun bilmiyorum ama almıyorsan mevcut zayıf saçları da ekimde kaybetme ihtimalin oldukça yüksek
  • Yaşınız 31

DEMİRBİLEK

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 30 Nisan 2022, 23:51:59 »
Medeks in  sevdiği başarılı işler çıkarttığı geniş açıklıklardan tercihiz doğru bence donör alan da iyi durumda Medeks doğru adres

Ercan1907

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 30 Nisan 2022, 23:54:28 »
Medeks in  sevdiği başarılı işler çıkarttığı geniş açıklıklardan tercihiz doğru bence donör alan da iyi durumda Medeks doğru adres
+1 kesinlikle

erkan.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 01 Mayıs 2022, 08:29:19 »
Ayrıca medikal tedavi alıyor musun bilmiyorum ama almıyorsan mevcut zayıf saçları da ekimde kaybetme ihtimalin oldukça yüksek
çok teşekkür ederim yorumınuzu dikkate alıyorum. Asmed benim de çok sevdiğim ve bana çok güvenilir geken bir merkez zaten. Ancak o bütçeyi karşılamam imkansız. Onu çoktan eledim o yüzden.
Bir de kafama takıldı. Ekim esnasında saç kaybetme durumu olabiliyor mu? Ben bunu ilk defa duydum. Bu konuda beni biraz daha aydınlatırsanız çok mutlu olurum. Teşekkürler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 01 Mayıs 2022, 10:46:25 »
Hlc Asmed den daha mı ucuz ? Hattandaha pahalı kur indirimi yok:)

Planlamanı bu şekilde yaparsan iyi bir sonucu daha çok garantilersin iki ekim gerekli. Tek ekimle olacak bir açıklık değil. Ve kendi saçlarında cansız ve ince dökülme devam ediyor donör bölgende de telojen oranı gazladır dökülmen devam ettiği için bir kaç ay doktor kontrolünde finasterid kullanıp ekim düşünmen daha doğru
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2022, 18:30:43 Gönderen: Hintel »
Global Moderator

erkan.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 01 Mayıs 2022, 11:00:49 »

Planlamanı bu şekilde yaparsan iyi bir sonucu daha çok garantilersin iki ekim gerekli. Tek ekimle olacak bir açıklık değil. Ve kendi saçlarında cansız ve ince dökülme devam ediyor donör bölgende de telojen oranı gazladır dökülmen devam ettiği için bir kaç ay finasterid kullanıp ekim düşünmen daha doğru
çok teşekkğr ederim hintell. Hlc'nin fiyatı ile ilgili hiçbir bilgim yoktu. Hlcyi de eledim o zman. Bu arada finasteride ile ilgili merak ettiğim şey süreklilik gerektirip gerektirmediği. (minoxil gibi). Ben minoxil kullanmıştım zamanında ve saç da çıkmıştı. Ancak birçok sebepten ötürü ilacı bıraktım ve bıraktığım gibi çıkan saçlar döküldü. Eğer finasteride de böyle bir ilaç ise hiç bulaşmamayı düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

Telgrafin Kelleri

• Full Member
« Yanıtla #10 : 01 Mayıs 2022, 18:51:19 »
Bu saçta dökülme henüz durmamış bence. Saçlar cansız ve ince yapıda o sebeple gider önce medikal ürünleri dene ve mevcutu güçlendir derim ben. Sonrasında merkezleri yeniden sıralarsın.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 01 Mayıs 2022, 19:10:31 »
çok teşekkğr ederim hintell. Hlc'nin fiyatı ile ilgili hiçbir bilgim yoktu. Hlcyi de eledim o zman. Bu arada finasteride ile ilgili merak ettiğim şey süreklilik gerektirip gerektirmediği. (minoxil gibi). Ben minoxil kullanmıştım zamanında ve saç da çıkmıştı. Ancak birçok sebepten ötürü ilacı bıraktım ve bıraktığım gibi çıkan saçlar döküldü. Eğer finasteride de böyle bir ilaç ise hiç bulaşmamayı düşünüyorum. Siz ne dersiniz?
Dostum bu aga belasına bulaştın mı çok seçici olamıyosun,ilaç kullanmasan kalanlar zayıflayıp dökülcek kalan donörle tüm kafayı kapatmak özellikle ince saçla imkansız,şimdiki halde doldursan 3 yıl sonra gene açılcak ilaçsız,2. Ekim yapsan donör bitcek vs vs bu çıkmaz döngü sürer gider..2 seçenek kalıyor geriye..1)saçıma önem veriyorum diyosan medikal+ekim 2)olmasa da olur diyosan salla bişey yokmuş gibi hayatına devam et..gerçek bu
  • Yaşınız 31

Cemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 11 Mayıs 2022, 22:37:49 »
Akl klinikte kök hücreli ekimde iyi olur bu saça. Dökülmeyi de durdurabilir mi

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 11 Mayıs 2022, 22:56:59 »

Planlamanı bu şekilde yaparsan iyi bir sonucu daha çok garantilersin iki ekim gerekli. Tek ekimle olacak bir açıklık değil. Ve kendi saçlarında cansız ve ince dökülme devam ediyor donör bölgende de telojen oranı gazladır dökülmen devam ettiği için bir kaç ay finasterid kullanıp ekim düşünmen daha doğru
Hintell abi siz Ekim öncesi ve sonrası bu finas ı kullandınız mı acaba. Ve hala kullanıyor musunuz

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 12 Mayıs 2022, 20:11:46 »
Kullandım + kullanıyorum  ama doktoruna danış kullanıcaksan ben söyledim diye kullanma
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram