Gönderen Konu: Saç ekimi için tavsiye. Hangi merkezi seçmeliyim?  (Okunma sayısı 1134 defa)

serenade11

• Hero Member
Herkese Merhaba arkadaşlar.

Yakin bir zamanda (2-3 ay içerisinde) saç ekimi yaptırmak istiyorum. Asuman Hair ve Medeks ekim merkezleri arasında kaldım. Sizce hangisini seçmeliyim?

Medeks ekim merkezi max greftle çalıştığı için, ona ekim yaptırırsam açık alanım tamamen kapanacak gibi duruyor. Ama Asuman Hair daha az greft ekebilir + kendi saçlarımında ekimde dökülmesi durumunda açık alan tam da kapanmayacakmış gibi duruyor.

5 aydır finasterid kullanıyorum. Ekim zamanına kadar da kullanmayı planlıyorum, ki o zamana kadar kullansam 7 ay kullanmış olacağım.

Ön şakak bölgem, ve tepe vertex bölge çok açık, orta kısımda biraz saç var gibi. Saçlar kuruyken ve ıslakken çok değişiyor. Kuru halinde saçlarım varmış gibi hissediyorum, ıslakkende çok çok az görünüyor. Hangisinin daha gerçek olduğunu bile anlayamıyorum.

Sizce hangi merkezi seçmeliyim? Açıkçası bunları düşünmekten fazla stres yapıyorum. Yorumlarınız ve tavsiyelerinizle yardımcı olursanız çok sevinirim.

serenade11

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi için tavsiye. Hangi merkezi seçmeliyim?
« Yanıtla #1 : 27 Nisan 2022, 19:47:09 »

Yakin bir zamanda (2-3 ay içerisinde) saç ekimi yaptırmak istiyorum. Asuman Hair ve Medeks ekim merkezleri arasında kaldım. Sizce hangisini seçmeliyim?

Medeks ekim merkezi max greftle çalıştığı için, ona ekim yaptırırsam açık alanım tamamen kapanacak gibi duruyor. Ama Asuman Hair daha az greft ekebilir + kendi saçlarımında ekimde dökülmesi durumunda açık alan tam da kapanmayacakmış gibi duruyor.

5 aydır finasterid kullanıyorum. Ekim zamanına kadar da kullanmayı planlıyorum, ki o zamana kadar kullansam 7 ay kullanmış olacağım.

Ön şakak bölgem, ve tepe vertex bölge çok açık, orta kısımda biraz saç var gibi. Saçlar kuruyken ve ıslakken çok değişiyor. Kuru halinde saçlarım varmış gibi hissediyorum, ıslakkende çok çok az görünüyor. Hangisinin daha gerçek olduğunu bile anlayamıyorum.

Sizce hangi merkezi seçmeliyim? Açıkçası bunları düşünmekten fazla stres yapıyorum. Yorumlarınız ve tavsiyelerinizle yardımcı olursanız çok sevinirim.

Saçlarımın ıslak hali.

• Ekim Tarihi: 03.07.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

serenade11

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 27 Nisan 2022, 19:48:30 »

Vertex ve donör bölge
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #3 : 27 Nisan 2022, 20:00:28 »
asuman hanim

hammut

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 27 Nisan 2022, 20:29:43 »
Donör alnın çok iyi durumda Medeks fiyat performans olarak bence çok daha başarılı bir merkez

Ercan1907

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 27 Nisan 2022, 20:31:47 »
Bencede Medeks arkadaşa katılıyorum
Konumu inceleyebilirsin üstelik benden çok daha avantajlı durumdasın

serenade11

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 27 Nisan 2022, 20:33:51 »
Donör alnın çok iyi durumda Medeks fiyat performans olarak bence çok daha başarılı bir merkez

Eğer fiyatı düşünmezsek yine de Medeks mi?
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

serenade11

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 27 Nisan 2022, 20:37:09 »
Bencede Medeks arkadaşa katılıyorum
Konumu inceleyebilirsin üstelik benden çok daha avantajlı durumdasın

Evet, sizin sonucunuz başarılı. Ama Asuman Hairinda çok güzel sonuçlari var. Ama medeks bonkör sekilde fazla greft ekebiliyor istedigin zaman, Asuman Hair medekse nazaran biraz az ekiyor gibi
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 27 Nisan 2022, 21:07:26 »
4000-4500 Asuman Hair derim

DEMİRBİLEK

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 27 Nisan 2022, 21:59:55 »
Medeks favori merkezim

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
« Yanıtla #10 : 28 Nisan 2022, 01:41:35 »
5 aylık finasterid  kullanımı sonucu bir değişim gözlediniz mi ? Öncesi sonrası fark var mı? 5 ay Önce ve sonrası fotoğraf varsa paylaşabilir misiniz ?
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

serenade11

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 28 Nisan 2022, 01:56:37 »
5 aylık finasterid  kullanımı sonucu bir değişim gözlediniz mi ? Öncesi sonrası fark var mı? 5 ay Önce ve sonrası fotoğraf varsa paylaşabilir misiniz ?

Valla saçlarımde hacim olarak abartılacak bir şekilde değışım yok gibi, ama finasterid kullanmaya başladıktan sonra dökülmeler tamamen durdu, donör bölgem falan güçlendi. Ama ben sadece finasterid kullanmadım, multivitamin, c complex, d vitamin gibi ek takviyeler de aldım. Bunların sonucunda saçlarım güçlendi ve eskiye nazaran daha sağlıklı. Finasteridin dökülmeleri durduğunu bilseydim 2-3 sene önce kullanarak önlemimi alırdım..
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

serenade11

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 28 Nisan 2022, 01:57:12 »
Valla saçlarımde hacim olarak abartılacak bir şekilde değışım yok gibi, ama finasterid kullanmaya başladıktan sonra dökülmeler tamamen durdu, donör bölgem falan güçlendi. Ama ben sadece finasterid kullanmadım, multivitamin, c complex, d vitamin gibi ek takviyeler de aldım. Bunların sonucunda saçlarım güçlendi ve eskiye nazaran daha sağlıklı. Finasteridin dökülmeleri durduğunu bilseydim 2-3 sene önce kullanarak önlemimi alırdım..

*b complex
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

deepblue

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 28 Nisan 2022, 17:24:28 »
medeks diyebilirim ama ekim sonrası ilgi alaka sıfır.sen aramadıkca hiç arayıp sormuyorlar.kullanılacak takviyeler konusundada cok bir bilgileri yok.asuman hairide bi araştır

serenade11

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 29 Nisan 2022, 16:17:23 »
medeks diyebilirim ama ekim sonrası ilgi alaka sıfır.sen aramadıkca hiç arayıp sormuyorlar.kullanılacak takviyeler konusundada cok bir bilgileri yok.asuman hairide bi araştır

Anladım. Zaten araştırıyordum aylardır :) sanırım Asuman Hair’dr ektirecegim.
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

Facebook Twitter Instagram