Gönderen Konu: Şakak ve ön çizgi düzenlemesi için bu kişilerden hangisini seçmeliyim?  (Okunma sayısı 593 defa)

Uzaylı

• Yeni üye
  • *
Kolay gelsin. Bir süredir ekimleri takip ediyorum ve ben de arayış içerisindeyim. Şakak ve ön çizgime 2000-3000 arasında bir ekime ihtiyacım var. Özellikle şakaklar(yandan) iyi yapan bir yer lazım

Bütçem dahilinde listemde olan kişilerden Asuman hanım, Serkan Aygın, Esma-Serkan gibi kişileri takip ediyorum. Sizce böyle bir ekime bu kişilerden herhangi biri olur mu farkeder mi? Böyle bir ekim için DHI mi lazım yoksa?

Siddhartha

• Hero Member
Yontem farketmez ama benim gordugum asuman hanim bu isin en iyilerinden. Diger merkezler sakaklara ekim bile yapmiyor
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Uzaylı

• Yeni üye
  • *
Yontem farketmez ama benim gordugum asuman hanim bu isin en iyilerinden. Diger merkezler sakaklara ekim bile yapmiyor

Teşekkür ederim cevabın için. O zaman bu kişilerin ekimlerini daha derin inceliyim arama butonundan. Anladığım kadarıyla hepsinin ekimleri birbirine yakın ama şakaklarda Asuman hanım daha iyi diyorsun
Serkan Aygın'ın da forumda ekimleri çok fazla bir kez daha çok detaylı hepsini inceliyim bakalım nasıl yapmışlar özellikle şakakları

Siddhartha

• Hero Member
Sakaklara zaten benim gordugum kimse pek ekim yapmak istemiyor zor bir bolge. Ama asuman hanim hic pas gecmez butun ekimlerine bak hepsinin on cizgi sakak ekimleri harika
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Facebook Twitter Instagram