Gönderen Konu: Asmed ekim için hangi planlamayı seçmeliyim?  (Okunma sayısı 284 defa)

Can44

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Asmed ekim için hangi planlamayı seçmeliyim?
« : 06 Ağustos 2022, 21:55:30 »
Koray erdoğanda saç ekimi için görüşme sağladım ve 5000 greftin uygun olduğunu söylediler. Ekim sırasında bana 2 seçenek sunuldu Grup A ve Grup B. İkisi arasında yarıya yakın fiyat farkı var ve hangisi seçeceğime karar veremedim. Ekim sonrası dökülme ya da sonucu fark ediyor mu bilgi verirseniz sevinirim.

Gelen mail:(Önemli Not : Dr. Koray Erdoğan operasyonunuzunKonsultasyon( Planlama, analiz, fotoğraflama, ön çizgi tasarımı) ve Kanal açma işlemlerini gerçekleştirir. Greft toplanma (Alım) ve Ekim işlemleri Dr. Koray Erdoğan'ın tecrübeli cerrahi asistanları tarafından yapılır. )

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
Ynt: Asmed ekim için hangi planlamayı seçmeliyim?
« Yanıtla #1 : 06 Ağustos 2022, 23:02:46 »
A - B arasında fark A koray Erdoğan kanallari açıyor, B de değil

Sana şunu kesin söyleyebilirim 2 defa asmed koray Erdoğan da ekim yaptırmış olarak.

Rahatlıkla B seçebilirsin, nedenmi?

A-Koray Erdoğan saç çizgini çiziyor, tüm ekip orada hep beraber karar veriliyor.

A-Koray Erdoğan kanalları açıyor, ekim esnasında, gerektiğinde ekip ilave kanal açıyor.

Ekip koray Erdoğan in 100% güvendiği.

nomerci

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Ağustos 2022, 23:32:42 »
Kanal acımı önemli fazla veya sığ acılırsa tutma oranını etkiler
  • Ekim Merkezi ismi Elithair

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 07 Ağustos 2022, 01:09:09 »
Kanal açımı bana görede bir saç ekimi operasyonunun en önemli aşaması ama burda koray erdoğanın ekibininde en az kendisi kadar iyi kanal açtığını düşünüyorum Sonuçta yıllardır kendisi ile beraber çalışıyorlar Tüm ayrıntıları öğrenmişlerdir ve uyguluyorlardır Tıpkı serkan aygının bir sürü ekibi olmasına rağmen hepsinin benzer iş çıkarması gibi Bunlar disiplinli ve ayrıntılara çok önem veren hocalar Bu yüzden asmedde ekim yaptırılacaksa bence rahatlıkla B seçilebilir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 07 Ağustos 2022, 16:38:01 »
Bence imkanın hangisine yetiyorsa onu tercih et kalite aynı işlem aynı kalitede
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram