Gönderen Konu: Dr. Özgür Nalbant hakkında??  (Okunma sayısı 921 defa)

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dr. Özgür Nalbant hakkında??
« : 01 Mayıs 2022, 00:28:06 »
Arkadaşlar dikkatinizi çekti mi yakın zamanda Özgür Nalbant ile ilgili bir ekim sonucu paylaşan hiç yok forumda,eskiye bakıyorum sanki böyle atanamamış Serkan Aygın,Hakan Doğanay gibi,çok fazla olumlu yorum da almış önceden ama birkaç yıldır yokları oynuyor ismi bu kadar ön planda olmuş bir ekimcinin mevcut sonuçlarını görmemek şaşırttı beni doğrusu.forumdaki birkaç ekim konusu da yarıda kalmış,özellikle eskilerden ve güncel iletişim kuran kişilerden bilgi sahibi olan var mı Özgür Nalbant hakkında,tavsiye edilir mi?

Virtüöz

• Hero Member
Ynt: Dr. Özgür Nalbant hakkında??
« Yanıtla #1 : 01 Mayıs 2022, 01:54:39 »
Günde kim bilir kaç tane insan ekim yaptırıyordur.Her biri foruma konu açıyor mu? Onun gibi düşün.Yaptıranlar vardırda buraya üyelikleri yoktur.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 01 Mayıs 2022, 02:02:36 »
Tabiki öyle hatta facebookta da ekim sonuçları grupları var,başka saç forumları da var vs ama burası da büyük ve bilinen bi forum bence yani orda 100 kişi yapıyosa 1-2 buraya mutlaka düşerdi yani oransallığı biraz olsun sağlardı diye düşünüyorum,ya da garip bi tesadüf..Belki de biz birbirimizden göre göre hep aynı telden çalıp gidiyoruzdur;Asmed,Asuman Hair,Serkan Aygın,AHD,Medeks,Sibel Ulusan,Esma-Serkan,AKL,Ahmet Tosun vs.
  • Yaşınız 31

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 01 Mayıs 2022, 02:18:00 »
Tabiki öyle hatta facebookta da ekim sonuçları grupları var,başka saç forumları da var vs ama burası da büyük ve bilinen bi forum bence yani orda 100 kişi yapıyosa 1-2 buraya mutlaka düşerdi yani oransallığı biraz olsun sağlardı diye düşünüyorum,ya da garip bi tesadüf..Belki de biz birbirimizden göre göre hep aynı telden çalıp gidiyoruzdur;Asmed,Asuman Hair,Serkan Aygın,AHD,Medeks,Sibel Ulusan,Esma-Serkan,AKL,Ahmet Tosun vs.

Bildiğin kendi aramızda firmalara çalışıyoruz  ;D
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 01 Mayıs 2022, 02:33:56 »
Bildiğin kendi aramızda firmalara çalışıyoruz  ;D
Foruma yeni scouting transferleri şart 😃 zaten hepi topu 5-10 merkez beğendik onları da öve öve en ucuzunu 18-20bin tl yaptık varsa yoksa İstanbul,Ankara,Antalya..egeliler napsın? Devrim şart forumda😃
  • Yaşınız 31

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 01 Mayıs 2022, 13:47:26 »
Herkes ekimini forumlarda paylaşmıyor

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 01 Mayıs 2022, 13:58:33 »
Foruma yeni scouting transferleri şart 😃 zaten hepi topu 5-10 merkez beğendik onları da öve öve en ucuzunu 18-20bin tl yaptık varsa yoksa İstanbul,Ankara,Antalya..egeliler napsın? Devrim şart forumda😃

Aynen öyle
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

can_plt20

• Jr. Member
  • **
  • Dr özgür nalbant saç ekimi
« Yanıtla #7 : 16 Temmuz 2022, 18:45:09 »
en son benden sonra bir konu açıldı özür hoca için ama açılıpda ben görmediysem bilmiyorum.özgür hocanın bos günü olmadıgını biliyorum sosyal medyadan da takip ediyorum kendisini.ben sadece görüşme randevusu için 2 hafta beklemiştim.
  • Ekim Tarihi: 27.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi ÖZGÜR NALBANT
  • Greft Miktarı 3678
  • Yaşınız 34

Facebook Twitter Instagram