Gönderen Konu: Bu satıcı ve bu ürün iyimi ?  (Okunma sayısı 440 defa)

Kellikbey

• Sr. Member
Bu satıcı ve bu ürün iyimi ?
« : 07 Mayıs 2022, 00:48:17 »
Ustalar min almam lazım ama bir eczanede bioxcin markalı minoxidilin üretimi durdu diye duymustum bu doğrumudur? Birde bu markayı almalimiyim iyimi kullanan oldumu satıcısı güvenilirmi sizce kendi sitesinde 110 TL ye satıyor tekli olarak almalimiyim ? Yada uyguna nerden temin ederim yurt dışı hariç

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Bu satıcı ve bu ürün iyimi ?
« Yanıtla #1 : 07 Mayıs 2022, 01:48:55 »
Taktık şu; satıcının ismini Google'de ayrıca aratıp ilgili internet siteleri var mı? Varsa kontrol edip kullanıcı görüşlerini okumak.

Yoksa herhangi başka bir e-ticaret sitesinde üyeliği var mı? Varsa görüş okumak.

Puanına bakmak.

Ben böyle karar veriyorum.

Üretimi durdu mu bilmiyorum. Ben bu markayı kullandım, beğenmedim. Belki benim cilt tipimden dolayıdır bilmiyorum ama tahrişi çok fazla.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 07 Mayıs 2022, 01:56:10 »
Taktık şu; satıcının ismini Google'de ayrıca aratıp ilgili internet siteleri var mı? Varsa kontrol edip kullanıcı görüşlerini okumak.

Yoksa herhangi başka bir e-ticaret sitesinde üyeliği var mı? Varsa görüş okumak.

Puanına bakmak.

Ben böyle karar veriyorum.

Üretimi durdu mu bilmiyorum. Ben bu markayı kullandım, beğenmedim. Belki benim cilt tipimden dolayıdır bilmiyorum ama tahrişi çok fazla.
tahriş dışında dökülmeye karşı nasıl

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #3 : 07 Mayıs 2022, 02:01:12 »
tahriş dışında dökülmeye karşı nasıl
Bende herhangi bir pozitif etkisi yoktu.
Bünyeden bünyeye değişebilir ama ben önermem.

Şimdi diyeceksin ki,
"E kardeş ne kullanacaz? Androvium'a 300 lira mi vercez?"

Cevabım şu: "Ben de bilmiyorum kardeşim, coğrafya kaderdir."
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 07 Mayıs 2022, 02:55:55 »
Ben bioxinin kullandım hatta trendyoldan alıyordum.Alopexyden geçiş yapınca daha fazla kepek olur sandım ama yok aksine daha azdı.Bende olumsuz bir şey yapmamıştı.Zaten etken maddesi çok ucuz boşuna yüksek para vermeyin.Ama siz bilirsiniz.Belki şimdi sahtesi çoğalmıştır ya da aynı ürün değildir bilemem.Karar size bağlı.Ben 300 tl vermezdim açıkcası bunuda söyliyim.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 10 Mayıs 2022, 16:38:22 »
Fiyatlar yüksekmiş. Bir de uzun süre kullanılırsa epey artıyor

Facebook Twitter Instagram