Gönderen Konu: Saç ekimi tavsiye  (Okunma sayısı 471 defa)

Yusuf Okumu?

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi tavsiye
« : 21 Mayıs 2022, 10:07:58 »
1) yaş 24
2) 20-21  yaşımda bu aşamaya geldi
3) agresif bir dökülme oldu
4) dökülme ön kısımda başladı bir süre stabil kaldı daha sonra tepe kısımda açılmaya başladı
5) ilaç kullanmıyorum. bir dönem çam terebebentini kullandım pek faydasını göremeyip bıraktım

aklımda medeks var ama pek bir klinik bilmiyorum bütçe olarak maks 15bin  tavsiyelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum   :)

Xserez

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi tavsiye
« Yanıtla #1 : 21 Mayıs 2022, 11:18:28 »
Normalde bu yaşlarda saç ekimini tavsiye etmem ben ama çok büyük bir alanı kaybetmişsin dostum ve mutlak Ekim gerekli
Medekste bence doğru bir tercih açıklığın için fiyat performans merkezi

hammut

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 21 Mayıs 2022, 11:20:35 »
Bende medekste yaptırdım memnunmuyum çok memnunum tavsiye ederim ama son kararı kendiniz vereceksiniz

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #3 : 21 Mayıs 2022, 12:17:46 »
Saçlarında bariz incelme var dostum.
Saç ve sakaldan greft alınarak medikal tedavi de kullanırsan olabilir.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 21 Mayıs 2022, 12:47:20 »
Bu yaşta bu kadar saç kaybetmek üzücü bir durum olmuş ,sadece tepede değil kulak üstleri ve donör bölgede zayıflamış.Şimdiden sonra tekrardan durumu toparlamak ve yeniden iyi kötü saçlı hale gelebilmek için disiplinli bir tedavi şart .Ayrıca tabi saç ekimide şart.
Finasterid şu an kafanızda var olan tüm saçları güçlendirenilir tam tersi hiç bir işe yaramayabilirde.Ayrıca yan etkileri olabilen bir ilaç kullanacaksanız dr kontrolünde başlamanızı tavsiye ederim.
Bana göre sizin durumunuzda en güzeli saç ekimi yaptırıp finasterid yada dudasterid gibi antiandrojenlere hiç bulaşmamanız olur .Sonuçta bunları bir ömür kullanmanız gerekir ve bunun sonu yok ,üstelik bunları kullanmanız kesin işe yarayacağı anlamına gelmez.Xpecia yada aga e tb gibi doğal destekler sizin için daha iyi seçenekler olur .Özellikle bunların yanında saç masajı yapmanızı tavsiye ederim.
Saç ekimi içinse çizgiyi geriden alarak sakal destekli bir ekim yaptırmanız sizin için daha isabetli karar olur.

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 21 Mayıs 2022, 13:40:29 »
Medeks bütçenize çok uygun bir merkez.Alan geniş iki ekim gerekecektir önceliği ön tarafa verin sonradan sakal destekli bir ekim yapabilirsiniz donor el verirse ilerde.

Yusuf Okumu?

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 21 Mayıs 2022, 15:06:12 »
Normalde bu yaşlarda saç ekimini tavsiye etmem ben ama çok büyük bir alanı kaybetmişsin dostum ve mutlak Ekim gerekli
Medekste bence doğru bir tercih açıklığın için fiyat performans merkezi

erken yaşta ekimi neden tavsiye etmiyorsunuz hocam konuya çok hakim değilimde

Yusuf Okumu?

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 21 Mayıs 2022, 15:07:21 »
Bende medekste yaptırdım memnunmuyum çok memnunum tavsiye ederim ama son kararı kendiniz vereceksiniz

hayırlı olsun hocam siz sürecinizi forumda paylaştınız mı inceleyebilir miyim

Vol29

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 22 Mayıs 2022, 22:47:48 »
Benim dokulme tipime benziyor donorde ve yanlarda da dokulme var. Biraz sanssisiz hocam o konuda. Takipteyim ekim yaptirirsan

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 22 Mayıs 2022, 23:30:02 »
Kardeşim patentin nw7 maalesef arkalardaki incelmeleri görüyorsun,donör güçlü değil..saç ekimi çok zorlama olur,zaten arka da komple gidici gibi..erken yaşta saç kaybını zamanla donörün de dökülmesi devam ettiği için tavsiye etmiyorlar,yani o döner de dökülüyor,inceliyor..ha ben şansımı zorlamak istiyorum diyosan en azından arka taraftaki saçları başarabilirsen dht blokerlarla koruyup kalınlaştırıp,donürü de kalınlaştırıp bi ekim deneyebilirsin,olmadı 2. bi sıklaştırma..2 seans serkan aygın,asuman hair,Medeks tek ekimde hayta bu tipte başarılı sonuçları yok değil.
  • Yaşınız 31

Ercan1907

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 23 Mayıs 2022, 07:56:39 »
Doğru karar  dostum 23 yaşındasın önden tepeye kadar açılmış Ektirmeyip ne yapacaksın saç bu yaşta lazım
Duruma göre hareket et suan saç ekimine ihtiyacın var ve doğru bir merkez seçmişsin
Bende Medeks te ettirenlerden konuma bakabilirsin
Bu yaşta saç kaybı can sıkıcı çözümü varken yaptır kurtul

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 23 Mayıs 2022, 12:34:03 »
Meseks mantıklı fiyatı uygun başarılı ve 2 ekim gerekli sanada doğru seçim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 23 Mayıs 2022, 14:15:51 »
Medeks mantıklı seçim başarı ve fiyat olarak 2 ekim gerekicek size
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram