Gönderen Konu: Medeks Hair Center sedasyon uygulaması yapıyor mu?  (Okunma sayısı 344 defa)

erkan.

• Yeni üye
  • *
Selam arkadaşlar uzunbir araştırma sonucu büyük ihtimalle medeks hair center'de saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum. Yalnız bu merkeze ilgili netleştiremediğim hala bir konu var. O da şu: medek hair center sedasyon uyguluyor mu?
Bu benim için çok önemli bir konu. Benim ağrı eşiğim çook yüksek değil ve açıkçası operasyonun ağrılı geçmesini istemiyorum. Bu  konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa daha önce Ekim yaptırmış olanlar beni de bu konuda aydınlatabilir çok memnun olurum 😉🙏🙏

Ercan1907

• Sr. Member
Ynt: Medeks Hair Center sedasyon uygulaması yapıyor mu?
« Yanıtla #1 : 29 Mayıs 2022, 17:36:32 »
Yapıyorlardır ama ekstra ücret talep edebilirler
Fakat ekim yaptırmış birisi olarak hiç tavsiye etmem 5 dakikalık bir işle için gerek yok dostum

erkan.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 29 Mayıs 2022, 17:40:03 »
Fakat ekim yaptırmış birisi olarak hiç tavsiye etmem 5 dakikalık bir işle için gerek yok dostum
dönüş yaptığın için  çok teşekkür ederim. Peki ekstra ne kadar talep ederler sizce? Bir de neden gerek yok dediniz operasyonun acısız geçmesi için çok önemli olduğunu duymuştum yanlış mı duydum acaba

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 30 Mayıs 2022, 01:01:28 »

5 dakikalıkmı  :) şaka heralde bu dediğiniz.

Ercan1907

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 30 Mayıs 2022, 23:45:01 »
Yok dostum şaka Deil 5-6 dakika süren bir işlem
Konumu incelerseniz tek seansta 6500 greft ektirmiş birisiyim süreci gayet iyi biliyorum bence sedasyına gerek yok işlem süresince hiçbirşey hissetmiyorsun zaten lokal anestezi yapıldıktan sonra birazda kişinin acı eşini ile alakalı bir durum kişiden kişiye göre değişebilir ama Sedasyon bence gereksiz

Facebook Twitter Instagram