Gönderen Konu: Sınırsız Donör Teknolojisi - Verteporfin Uygulaması  (Okunma sayısı 898 defa)

yoruk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar,
Yıllardır formun gizli müdavimlerindenim. 5-6 yıldır ekim için en doğru kararı vermeye çalışıyorum. Dökülen alanın geniş olması ve donör bölgesindeki tahribatın geri dönüşü olmaması bu süreci sıkıntılı hale getiriyor. Benim durumumdaki arkadaşlar için faydalı olur düşüncesiyle verteporfin adında fda onaylı bir ilaç gördüm ve paylaşmak istedim. Anladığım kadarıyla donörden alınan saç foleküllerini tekrar çıkartıyormuş. %100 çıkarmasada %50-%80 arasında saç foleküllerini geri getiriyor.
4000 greft alınan donöründen alım yapılan bölgeye verteporfin enjekte edilerek 2000-3000 greftin geri geliyor. Saç klonlama teknolojisinden daha hızlı kullanıma gireceğini düşünüyorum. Klinik çalışmalar devam ediyormuş. Sizce uygulamaya ne zaman geçer? Yakında ekime gidecek arkadaşlar ekim yaptırdıkları yerlere sorabilir mi, bu ilaç hakkında ne düşündüklerini? Özellikle Koray Erdoğan ne düşünüyor bu konu hakkında merak ediyorum.

Virtüöz

• Hero Member
Ynt: Sınırsız Donör Teknolojisi - Verteporfin Uygulaması
« Yanıtla #1 : 23 Temmuz 2022, 11:51:27 »
İyide dönörden alınan greft yağ dokusuyla beraber alınmıyor mu? Nasıl tekrar çıkıcak?
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

yoruk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 23 Temmuz 2022, 17:28:32 »
Vücutta kodlanan özellikleri iyileştiriyormuş. Demek ki yağ dokusunu da oluştuyor. Zaten ameliyatlarda da kullanılıyormuş.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 23 Temmuz 2022, 18:56:20 »
Vücutta kodlanan özellikleri iyileştiriyormuş. Demek ki yağ dokusunu da oluştuyor. Zaten ameliyatlarda da kullanılıyormuş.

Doğruysa eğer güzel bir gelişme.Bunu dahada ilerletip tepede dökülen saçlarıda geri getirebilirler.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Temmuz 2022, 01:14:19 »
komikmiş  :)

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 06 Ağustos 2022, 03:23:15 »
Keşke gerçek olsa ama çok mantıksız.Kökünden alınan bir greftin geri gelmesi imkansız.

Facebook Twitter Instagram