Gönderen Konu: Saç Ekimi Sonrası GrowthFactor Uygulaması  (Okunma sayısı 1075 defa)

apmkc

• Yeni üye
  • *
Saç Ekimi Sonrası GrowthFactor Uygulaması
« : 18 Ocak 2021, 22:44:27 »
Merhaba arkadaşlar,

Baktım ancak benzer bir konu buamadım. Eğer varsa ve görmemişsem ksuura bakmayın lütfen.

Ben 15 Ocak Cuma günü saç ekimi yaptırdım. Doktorun önerdiği takviyelerden (finasteride, prp, mezoterapi, growth factor) PRP ye ek olarak mezoterapi veya Growth Factor'e sıcak bakıyorum. PRP ve mezoterapi hakkında bir çok bilgi mevcut. Ancak saç ekiminden sorna growth facorun kulanımı hakkında pek fazla bilgi yok. Growth factoru anladığım kadarıyla saç ekiminden 17-18 gün sonra herhangi bir iğne kullanmadan merkeze gitmeden evde direk deriye uygulayabiliyoruz. Açıkçası biraz da bu nedenle sıcak bakıyorum. İnternette bir markanın ürünleri var. Araştırdığım kadarıyla ABD'li büyük bir firmanın TR distribütörü getirmiş.

Bu ürünü sitesinden alarak saç ekiminden 15 gün sonra direk deriye uygulayabilir miyim? Fayda görür müyüm? İğnesiz bu şekilde ne kadar süre uygulayabilirim, sanırım ekimden kalan yaralar kapanınca iğne kullanmak gerekecekir evde? Ve daha önce kullanan arkadaşlar varsa memnun kaldılar mı acaba?

Söz konusu ürün; https://benev.shop/urun/gf-hair-serum-%f0%9f%87%ba%f0%9f%87%b8-30ml-x-4-120ml/
Söz konusu ABD'li firmanın sistesi;https://www.benev.com/
Saç ekimi konum;https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=19231.0

LOESS

• Hero Member
Ynt: Saç Ekimi Sonrası GrowthFactor Uygulaması
« Yanıtla #1 : 19 Ocak 2021, 13:06:41 »
İçeriği yazmıyor, merak ettim. Açıkçası içeriği yazmayan ürünlerden çekiniyorum.

apmkc

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 22 Ocak 2021, 11:47:58 »
İçeriği yazmıyor, merak ettim. Açıkçası içeriği yazmayan ürünlerden çekiniyorum.

İçeriği ekteki gibiymiş. Ekim doktorunun önerdiği ürünelrden olduğu için aldım. Saç ekiminden sonra sadece masajla deriye uygulamak yeterliymiş. 6ay boyunca saç derisine herhangi bir iğne batırmamak gerektiği için sadece masajla uygulayın dediler.

Sonuçları güncellerin burada gelecek aylarda.
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2021, 12:05:33 Gönderen: apmkc »
  • Ekim Tarihi: 15.01.2021
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın / Ömer Bey
  • Greft Miktarı 4422
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi -

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Ocak 2021, 12:22:58 »
bana kalırsa 750 liraya bitki özü almışsınız umarım işe yarar. aynı fiyata bir dut mezoterapi yaptırılabilirdi ve çok daha etkili olurdu. yeni saç hücrelerini etkileyecek kadar güçlü şeyler şu anda sm ve ky19382 gibi gözüküyor

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

apmkc

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 25 Ocak 2021, 11:00:18 »
bana kalırsa 750 liraya bitki özü almışsınız umarım işe yarar. aynı fiyata bir dut mezoterapi yaptırılabilirdi ve çok daha etkili olurdu. yeni saç hücrelerini etkileyecek kadar güçlü şeyler şu anda sm ve ky19382 gibi gözüküyor
Evet kesinlikle mucizevi bir takviye gibi durmuyor ancak klinik önerdiği için uygulamamış olmak istemedim. Sporla uğraştığım için ve saç için vücudun hormon dengesiyle oynamaya sıcak bakmadığım için dut ve finas kullanmayı düşünmüyorum. -Ancak sonuçlara bakınca kullananların niye kullandığı belli oluypr tabi.- Bu nedenle hafif dozda xpecia, rogaine ile bu serum ve prp ile tedaviyi deneyeceğim. Artık ne kadar sonuç alırsam.
  • Greft Miktarı 4422
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi -

Romanadam

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 26 Ocak 2021, 22:15:25 »
İçeriği ekteki gibiymiş. Ekim doktorunun önerdiği ürünelrden olduğu için aldım. Saç ekiminden sonra sadece masajla deriye uygulamak yeterliymiş. 6ay boyunca saç derisine herhangi bir iğne batırmamak gerektiği için sadece masajla uygulayın dediler.

Sonuçları güncellerin burada gelecek aylarda.

hangi klinik bunu önerdi hocam .

apmkc

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 27 Ocak 2021, 11:34:46 »
hangi klinik bunu önerdi hocam .
Merhaba, Serkan Aygın'ın ekimden sonra verdiği tavsiye edilen tercihe bağlı tedavilerde prp, mezoterapi, lazer tdavisi ve bu yer alıyor. Mezoterapiyi onlar da dut ile öneriyorlar. Ben dut kullanmak istemediğim için prp yaptıracağım ayrıca bunu da evde kendim kolay şekild euygulayabiliyor olduğum için bunu da aldım.
  • Greft Miktarı 4422
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi -

Facebook Twitter Instagram