Gönderen Konu: Saç botoksu uygulaması (İstanbul)  (Okunma sayısı 909 defa)

NoBald

• Yeni üye
  • *
Saç botoksu uygulaması (İstanbul)
« : 08 Mart 2021, 02:33:47 »
Merhabalar, Saç botoksu yaptırmak istiyorum. İstanbulda bu işlemi yapan bildiğiniz yerler varsa yardımcı olabilir misiniz ? Fiyat hakkında da bilginiz varsa yazarsanız sevinirim.

Design

• Full Member
Ynt: Saç botoksu uygulaması (İstanbul)
« Yanıtla #1 : 08 Mart 2021, 03:05:37 »
Maya estetik var alternatif bulursun istanbulda her türlü. sahibine yaptırırsan mayanın 2500 tl, onun olmadığı herhangi bir şubesinde yaptırırsan 1800 fiyatı hocam. başka bilgisi olanlar yazsın belki daha uyguna bir yer çıkarsa orada devam etmek istiyorum. takip.
  • Medikal Tedavi .

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 08 Mart 2021, 04:30:41 »
Bildiğimiz botoksun kafaya yapılması mı bu arkadaşlar kafa uzerinde etkisi nedir ne işe yaramaktadır bilgilendirirmisiniz

hairgrowthman

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 08 Mart 2021, 06:23:01 »
Bildiğimiz botoksun kafaya yapılması mı bu arkadaşlar kafa uzerinde etkisi nedir ne işe yaramaktadır bilgilendirirmisiniz
aynen bildigin botox kafa derisinin ön, yan ve arka kas doku başlangıçlarına yapılıyor. Bende yaptirmayi dusunuyorum ama param yok o kadar maalesef

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 08 Mart 2021, 18:19:28 »
Kafa uzerinde dht yımi engelliyor bir süre

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 08 Mart 2021, 20:42:21 »
Çok güzel bir konu olmuş, tam ben açacaktım. İstanbul'da olup toplu botox yaptıracak olursak hem uyguna gelmiş olur. Bilgisi olan arkadaşlar yazarsa çok güzel olur.

NoBald

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 24 Mart 2021, 19:00:52 »
Merhabalar, Saç botoksu yaptırmak istiyorum. İstanbulda bu işlemi yapan bildiğiniz yerler varsa yardımcı olabilir misiniz ? Fiyat hakkında da bilginiz varsa yazarsanız sevinirim.

??

Facebook Twitter Instagram