Gönderen Konu: 22. yaş günümde kellik  (Okunma sayısı 1425 defa)

Kel Adayı 21

• Yeni üye
  • *
22. yaş günümde kellik
« : 01 Haziran 2022, 20:49:37 »
Herkese iyi forumlae, daha once de konu acmistim.Yaklasik 10 ay gecti.Iyiden iyiye kel oldum genc yasta.Kabullendim tabi ama ozellikle karsi cinsle iliskilerde yastan dolayi cok etkiliyo beni.Ama oyle boyle degil yani.Ister istemez ozguven etkileniyo.Yine sizlerin tecrubelerinden yararlanmak istedim.Bugun 22 oldum.Son durum bu.

Önerilerinizi bekliyorum.Ne yapmali su an? Ve gelecek icin var mi bi umut?

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: 22. yaş günümde kellik
« Yanıtla #1 : 01 Haziran 2022, 21:28:18 »
Çok üzgünüm kardeşim.

Ağır bir durum, empati yeteneği olmayan aveller anlamaz.

Hiç tedavi uyguladın mı bir önceki paylaşımınla?
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Kel Adayı 21

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 01 Haziran 2022, 22:21:25 »
Maalesef cok zor bi durum.Yok,hayır hiçbir şey uygulamadım. Bu ayda fitnessa basladim.
  • Yaşınız 21

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 01 Haziran 2022, 22:27:07 »
Genel eşit bit dökülme kısaca hızlı ve dht lanetinden fazlası ile etkilenmişsin Doğum günün kutlu olsun
Bence kafana takma mutlu olmaya bak yaşamak güzel
Global Moderator

Kel Adayı 21

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 01 Haziran 2022, 22:35:58 »
Teşekkürler hintel abi :). Kısacası umut yok diyosun.Kazıtayım bari :(
  • Yaşınız 21

Aykut Baş

• Full Member
« Yanıtla #5 : 01 Haziran 2022, 23:26:37 »
Mutlu yıllara kardeşim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 01 Haziran 2022, 23:30:40 »
 mutlu yıllar finasterid prp dermollerle dokulmeyi yavaslatıp biraz gürleştirebilirsin ileriki yıllardada ekimle destekleyebilirsin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 02 Haziran 2022, 00:49:42 »
düzenli kafa masajı ve dermaroller sonrası minoxil bir süre işini görür.2,3 sene idare edebilme ihtimalin olur bu şekilde .
extra olarak haftada bir konazol şampuan kullan .kerozan tb de başlayabilirsin .bu tedaviler ile yüzde 50 düzelme olur diye düşünüyorum durumunda.
yalnız dermaroller sonrası minoxil tehlikeli olabilir aynı gün minoxil sürmemen gerekir bu konularda forumun tedavi kısmını araştırarak iyice bilgilen öncelikle.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 02 Haziran 2022, 00:59:26 »
Doğum günü hediyesi olarak saç verelim isterdim.Ama malesef tedavi önerebilirim.Bir an önce finasterid+minoxidil başla.Şans yüzüne gülerse toparlar belki.Denemekten zarar gelmez.Yan etkileri göz ardı edip giriş.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #9 : 02 Haziran 2022, 04:27:38 »
Dostum ilk konunuza da baktım. Bir karar verip forumdan haberdar olduğunuz halde, doktora da danışarak antiandrojen ve minoksidil içerikli topikal spreyleri kullanmamışsınız. Bende yerinizde olsam aynı kararı verirdim o yaşlardaki bende dökülmem çok erken başlamasına rağmen 29 30'lu yaşlarda tedavilere başlamıştım. Sizdeki şanssızlık agresif bir dökülme olması ki zaten bunu da attığınız mesajlarda dökülmelerin seviyesinin ne aşamaya geleceğini bilerek yapmışsınız. Siz şimdi ekim yaptırsanız donör alandan da kayıplarınız olacağı için bir noktadan sonra ekim de sizi mutlu etmeyecektir. Eğer dökülmeden dolayı çok moraliniz bozuluyorsa bakımları zorda olsa protez saçı araştırın derim. Size daha uygun bir seçenek gibi görünüyor protez saç.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Kel Adayı 21

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 02 Haziran 2022, 08:28:55 »
Hepinize dilekleriniz ve cevaplarınız için teşekkür ederim. Sanırım benim durum biraz çözümsüz gibi. Gecici tedaviler beni maddi manevi yıpratır diye düşünüyorum ve sonucu sadece biraz öteler.En iyisi şimdiden alışmak.Kader böyleymiş :). Herkese teşekkürler.
  • Yaşınız 21

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 02 Haziran 2022, 11:35:35 »
Senin yerine ben üzülüyorum şimdi :(
Sen biraz dinlen

Allah'ım, sen sabır ve kolaylık ver her bir kuluna
Herşeyde bir hayır vardır. Dilerim bu üzüntünü unutturacak sevinçler çıkar karşına.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 02 Haziran 2022, 12:06:30 »
Hepinize dilekleriniz ve cevaplarınız için teşekkür ederim. Sanırım benim durum biraz çözümsüz gibi. Gecici tedaviler beni maddi manevi yıpratır diye düşünüyorum ve sonucu sadece biraz öteler.En iyisi şimdiden alışmak.Kader böyleymiş :). Herkese teşekkürler.

Böyle pes edenlere anlan veremiyorum.Maddi açıdan sıkıntı yaşarım diyorsan sadece fin kullan o bile fayda eder.Hiçbir şey için geç değil.Umudunu kaybetme.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 02 Haziran 2022, 16:14:53 »
 fayda alırsın ama sonra gene dht saldırcak.fin ve senede 2 kere prp yaptır bari.saçların dahada dokulmeyede musait gelişmeyede.gencsin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kel Adayı 21

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 02 Haziran 2022, 21:30:39 »
Herkese tesekkurler tekrardan.Kazıdım gitti.Önceden alışkındım zaten.Kabullnedik devam.Ayrıyetten burdaki herkesle de tanısmak isterdim.İnsanın kendi derdinden anlayan ve ona yol gösterenlerin olmasi guzel bir şey.
  • Yaşınız 21

Facebook Twitter Instagram